Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

Slabi pregledi ?

Caos , Da li je i vama u poslednje vreme broj pregleda manji ili opao? Secam se objavim predmet bude sigurno vise nego sto je sad, neki prosek sad oko 10-20 po danu. Je l samo ja to tripujem ili je jos neko primetio :) Ne uzimam u obzir promocije uplacene to su stari oglasi pa nemam bas osecaj kad i sta je gledano :)
2022 05 23
Iha...10, 20 po danu. Vi jos dobro i prolazite. Ja ih nemam toliko, ali, nije bitno koliko, nego ko gleda. 🤗😊⚘
2022 05 23
Cao, i meni se cini da su pregledi manji nego ranije, kao i da sama prodaja ide slabije..
2022 05 23
Po meni su ti pregledi totalno nebitni, i nema pravila kada ce se sta prodati i sa koliko pregleda
2022 05 23
Ide leto i odmori, ide kriza, a idu i popusti u radnjama...sve to zajedno akd skupimo, jos i nije los broj pregleda 😃
2022 05 23
sve vise ljudi kupuje na instagramu,kao neki butici,slike sa kineskih sajtova roba fake,posle se vrate ovamo
2022 05 24
Upravo htedoh i sama da otvorim ovakvu temu... Jeste opao broj pregleda, to je bas evidentno. U pravu su Malaodstila i florida, sve je vise opcija za kupovinu, ljudi su se rastrkali na 100 strana i ovo vise nije jedan od "jacih" sajtova za kupovinu i prodaju... Imam utisak da idu samo markirane stvari (u pravom smislu reci)...
2022 05 24
Smanjili su se pregledi, ali čudi me da neke stvari koje imaju baš mnogo pregleda, nisu prodate, pogotovo te sa naslovne strane. Ne znam da li ima pomoći... 😁😁😁
2022 05 24
> leptirica: > Po meni su ti pregledi totalno nebitni, i nema pravila kada ce se sta prodati i sa koliko pregleda Bukvalno... 👍
2022 05 24
Meni iskreno dosadio sajt. 'Mali prodavci' se izgubili u moru oglasa, 'in' stvari preplavili sajt, smorim se dok listam u moru sličnih krpica.
2022 05 24
> AppleRed: > Meni iskreno dosadio sajt. 'Mali prodavci' se izgubili u moru oglasa, 'in' stvari preplavili sajt, smorim se dok listam u moru sličnih krpica. Jes vala
2022 05 24
> SvetlanaRadic: > > AppleRed: > > Meni iskreno dosadio sajt. 'Mali prodavci' se izgubili u moru oglasa, 'in' stvari preplavili sajt, smorim se dok listam u moru sličnih krpica. > Jes vala Pa naravno.Ja nista i ne pretrazujem ovde vec neko vreme.Juce pretrazivala posle duzeg vremena,trazim nov kupaci.Clanice polovne prodaju za preko 1000 din,no name kostime.Van svake pameti.Prelistah desetak strana i digla ruke...Mozda i ima nesto super ali ti se smraci posle nekoliko strana pregleda...
2022 05 24
I meni to nije jasno,imam stvari i sa dosta pregleda i dosta u omiljenim i opet nista! 😂
2022 05 24
Cao, i ja sam se to pitala poslednjih nedelja, ali ne za preglede,nego niko ništa ne kupuje... Ne znam u čemu je stvar, i snižavala sam cene, i dajem popuste...ali nista ...kao da je sve stalo.... Ali,imam utisak da neki ipak prodaju...
2022 05 25
> Oleloleeee: > Upravo htedoh i sama da otvorim ovakvu temu... Jeste opao broj pregleda, to je bas evidentno. U pravu su Malaodstila i florida, sve je vise opcija za kupovinu, ljudi su se rastrkali na 100 strana i ovo vise nije jedan od "jacih" sajtova za kupovinu i prodaju... > Imam utisak da idu samo markirane stvari (u pravom smislu reci)... I,ja se slažem, mislim da samo markirano, u trendu i promotivna cena prolazi....ovo ostalo,nema toliko šanse... A,mislim da se sve više kupuje i preko instagrama ... ima jako puno ponude i promocija.
2022 05 25
1 2 3 4