Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Lepota, stil, zdravlje /

Nega tela, lepota, kozmetika /

Zara Parfemi ⤵️

Devojke, volela bih da mi napišete ukoliko koristite Zarine parfeme, koji Vam je omiljeni i koja mu postojanost(znam da je to individualno, ali volela bih da prenesete iskustva). Ja lično zimi obožavam Zara Femme(puderast, intenzivan, dugotrajan 🥰) , a leti Wonder Rose (međutim u zadnje vreme mi je nekako on previše za ove vrućine). 😅 Nedavno sam bila u Zari baš zbog parfema i nisam uspela od silnih mirisa da se odlučim. 🤦‍♀️🤷‍♀️
2022 05 26
Ja volim Zara Tuberose i upravo ga trazim.Da ne idem za Bg zbog toga samo.A nema ga u online prodavnici
2022 05 26
Zara Gardenia mi je prilično postojan i intenzivan, a meni je skoro sve slabo, računajući mnoge skuplje parfeme
2022 05 26
> jacaikaja: > Zara Gardenia mi je prilično postojan i intenzivan, a meni je skoro sve slabo, računajući mnoge skuplje parfeme Mnogi skuplji parfemi mi nisu bili toliko postojani kao npr. Zarini, ali zaista. Zbog toga i volim da kupim njihove parfeme, a sada sam u potrazi za nekim letnjim, ne previše napadnim. 😄
2022 05 27
Mislim da vecina osvežavajucih nema baš neku postojanost, na meni se održalo par orijentalnih sa vanilom kad sam ih probala. Twilight mauve mi se mnogo svidja iz Zare, ali ga nisam kupila, jer ga posle prskanja jedva osecam. Možda je prava mera prskati na odeću dosta puta, a ja to ne radim. Imam jedan Bath and body works mist koji je odličan za toplo vreme i postojan, prosto sam iznenađena. Ne znam da li su im svi tako postojani.
2022 05 27
Imate onu liniju sa gradovima, meni se jedan osetio posle tuširanja na koži, Seul ili Šangaj, zaboravila sam. Imaju i neku novu liniju, lepe šarene bočice, ali je više kao mist. Ima ih toliko da verujem da nešto može da se probere, samo treba isprobati.
2022 05 30