Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Da li kupujete/prodajete nešto iz sekcije dom?

Imam ogroman broj stvari, koje su dekorativne i sl. ali u sekciji “dom” nema mesta za njih. Recimo šolje i tako neke sitnice su nešto što obooožava da skupljam. Nisu dozvoljene… A rado bih kupovala neke starinske komade. Skontala sam da krojačku lutku, takođe ne mogu postaviti a htela bih, npr. kese za odeću i vešalice se mogu postaviti. Ne razumem… Da li ste nešto postavljali tamo ili kupili?
2022 05 27
Joj da, imam stalak za nakit, mada mislim da je to svakako postojalo uz “nakit” - kutije, stalci itd… Takođe, stoji na sajtu, ni jedan upit a čini mi se i da sam uplaćivala reklame… 😂
2022 05 27
Ne, niti gledam niti vidim poentu te kategorije ovde, iskreno. Ima mnogo bitnijih stvari da se doda ili sredi
2022 05 27
Ja sam prodala u toj kategoriji, kupila jos nisma
2022 05 27
> SvetlanaRadic: > Ne, niti gledam niti vidim poentu te kategorije ovde, iskreno. Ima mnogo bitnijih stvari da se doda ili sredi Isto. Ne zalazim u tu kategoriju.
2022 05 27
Stavljala ramove za slike, svecnjake i ofingere...Bilo je pregleda ali je na tome ostalo, pa sam veci deo toga pobrisala. Nekako mi je i samoj smetalo na mom profilu, jer sam navikla da ovde kacim garderobu i da mi i profil vizuelno ima neki koncept a ne da je haotican :")
2022 05 27
Da, prodala sam jedan predmet iz te sekcije. Prodajem još tri. Kakve Vas šolje zanimaju?
2022 05 27
Posto mahom prodajem garderobu, a kupujem sve ikada za kucu, ova kategorija bi mi bila omiljena 💙 Mene zanimaju i antikviteti, i solje, trenutno jurim i neki rusticniji namestaj i krpare za terasu, a treba mi i krojacka lutka :) Nadje se svasta po starim buvljacima i na kupujemprodajem, ali bi bilo divno imati takvu sekciju i ovde 💙
2022 05 28
> NeverOddOrEven: > Posto mahom prodajem garderobu, a kupujem sve ikada za kucu, ova kategorija bi mi bila omiljena 💙 Mene zanimaju i antikviteti, i solje, trenutno jurim i neki rusticniji namestaj i krpare za terasu, a treba mi i krojacka lutka :) > Nadje se svasta po starim buvljacima i na kupujemprodajem, ali bi bilo divno imati takvu sekciju i ovde 💙 Pa i ja sam to očekivala kada su najavili. Prvo kad sam videla kategorije, mislila sam da nisu još sve dodali, pa će naknadno ubaciti nove, ipak ne…
2022 05 28
> NeverOddOrEven: > Posto mahom prodajem garderobu, a kupujem sve ikada za kucu, ova kategorija bi mi bila omiljena 💙 Mene zanimaju i antikviteti, i solje, trenutno jurim i neki rusticniji namestaj i krpare za terasu, a treba mi i krojacka lutka :) > Nadje se svasta po starim buvljacima i na kupujemprodajem, ali bi bilo divno imati takvu sekciju i ovde 💙 Slazem se u potpunosti. Obozavam sve vezano za dom i kupovinu istog. 😊 S vremena na vreme volim da pogledam sta ima u ovoj kategoriji...
2022 05 28
Ranije sam pratila taj segment, sad slabo. Prodala sam tu svasta nesto.
2022 05 28
Imam u oglasima nekoliko oglasa u katerogiji za kucu , imala bih jos svasta da ubacim ali nema te podkatergorije :(
2022 05 28
Ja gledam tu kategoriju, najvise solje jer to kupujem redovno.
2022 05 29