Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Prevarant!

https://mojekrpice.rs/jdimi1984-285980 Obratite pažnju, članica je prevarant. Kontaktirala sam je zbog Mona torbe, pitala da mi pošalje slike na viber, uredno je poslala čak i video. I sve je bilo ok do momenta kada je trebalo da se dogovorimo oko slanja, gde je ona pitala da li mi odgovara uplata na račun, na šta ja naravno nisam pristala uz objašnjenje da imam preko 200 utisaka i da je sigurno ne bih prevarila, a da ja od nje koja nema nijedan utisak kupujem na rizik, nakon čega se više nije oglašavala. Čak ni kada sam je pitala kakav je dogovor. Stoga vam skrecem pažnju da ni u kom slučaju ne nasedate. I ranije sam saradjivale sa devojkama bez utisaka, najnormalnije, ali ovo je totalno providno.
2022 06 09
Videla sam ovo. I izgleda kao prevara, prvo tu Mona torbu sigurno ne bi prodavao niko za 6000 a ni Furlu za 7000. Isto tako ima previse pregleda i nadam se da neko nije stvarno uplatio 6000din za maglu koju prodaje :( Ovaj oglas je cist primer - too good to be true. Posto trazim neku Mona torbicu gledam ga vec 2 dana. Napravljen profil pre 2 dana uredno i iskusno stavljeno to 🙈🙈🙈🙈
2022 06 09
I ja se iskreno nadam da niko nije naseo. Jer je očigledno. Devojka je lepo zamislila da stavi ono za šta bi se svaka od nas zalepila, ali sa druge strane za muljanje ipak treba malo više inteligencije, jer je ovo zaista providno. I zbog ovakvih smo uglavnom skeptični prema novim poštenim članovima. ,:(
2022 06 09
> MoliLoli: > I ja se iskreno nadam da niko nije naseo. Jer je očigledno. > Devojka je lepo zamislila da stavi ono za šta bi se svaka od nas zalepila, ali sa druge strane za muljanje ipak treba malo više inteligencije, jer je ovo zaista providno. > I zbog ovakvih smo uglavnom skeptični prema novim poštenim članovima. > ,:( Bas , dobro ste rekli :( nazalost nove clanice ispastaju zbog ovoga, a ne bi me cudilo da je ta osoba vec imala ili ima druge profile na MK :(
2022 06 09
Obavestite i admine.
2022 06 09
Ja za ovakve stvari imam drugacije misljenje, ako je htela da prevari mogla je i da posalje sa otkupom neku kinesku torbu, otvorite paket vec platili kuriru i strefi Vas Šlog. Kupila sam patike na Kp od osobe koja ima 0 utisaka i 3 postavljena predmeta, prodavala je Michael Kors patike za 2500,u radnji cena oko 25 000, odma sam pomislila prevara, sama sam joj trazila da platim unapred pa idem na srecu 😁 patike stigle iste kao na slici. Kupila sam takodje Mona kaput na ovom sajtu od clanice koja je tad imala 0 utisaka, uplatila na Racun, kaput Nov potpuno moderan puf rukavic za 2000 dinara. Ima raznih situacija
2022 06 09
Ovaj profil je blokiran, nema ništa u garderoberu.
2022 06 09
Pitanje da li je sama brisala oglase pre blokiranja zbog ove teme ili Admin. Admin ne bi trebao da briše oglase blokiranih članica.
2022 06 09
> Kosticka9800000: > Ja za ovakve stvari imam drugacije misljenje, ako je htela da prevari mogla je i da posalje sa otkupom neku kinesku torbu, otvorite paket vec platili kuriru i strefi Vas Šlog. Kupila sam patike na Kp od osobe koja ima 0 utisaka i 3 postavljena predmeta, prodavala je Michael Kors patike za 2500,u radnji cena oko 25 000, odma sam pomislila prevara, sama sam joj trazila da platim unapred pa idem na srecu 😁 patike stigle iste kao na slici. Kupila sam takodje Mona kaput na ovom sajtu od clanice koja je tad imala 0 utisaka, uplatila na > Racun, kaput Nov potpuno moderan puf rukavic za 2000 dinara. > Ima raznih situacija Tako bi moglo da se shvati da je ona odgovorila da radi po principu uplate, pa slanja, ali prosto nisam dobila nikakav odgovor ni na prvu, a ni na drugu poruku, tako da to ne može biti poštena namera. I do sada sam saradjivala sa članicama koje nisu imale utiske i nisam nikada sumnjala, a ovo mi je bilo očigledno. Sačekala sam da vidim da li ću dobiti odgovor, posto nisam dobila odlučila sam da vas upozorim. U krajnjem slučaju mogla je da mi napise da ne želi da mi proda torbu i kraj priče. Verovatno je admin nakon ove teme blokirao članicu. Imala je dva predmeta. Nisam želela nikoga da ugrozim ili ostetim, već samo da skrenem pažnju na moguću prevaru. I mislim da nisam pogrešila u proceni.
2022 06 09
Carobni Ormaric..I ja prodajem koznu jaknu Irene Grahovac za 6000 din,a Mona jaknu sa pravim krznom za 1800.Inace nisam prevarant..Nemojte da sudite po cenama..I da, prodavala sam Replay kaput koji je kostao prva cena 35000 din u radnji ovde za 2500 din.Mogla bih jos da Vam nabrajam sta sam prodavala i kolika je cena bila ali uzaludno je...Sa takvim stavom o cenama svrstavate clanove u prevarante..Neko je mozda nesto dobio,neko nasledio,a neko kupio po najnizoj ceni u nekom outletu u inostranstvu,gde cene mogu da budu i dva dolara za neku brendiranu stvar,sto je ovde nezamislivo i jos xy razloga zasto cena moze da bude niska..I onda posto nece da vacare ljude isto prodaju po smesnoj ceni..
2022 06 09
https://mojekrpice.rs/items/zene/8779512/mona-torba Evo je ista torba ponovo, tj.i iste slike, što znači prevarant povratnik.
2022 07 22