Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

Da li prodajete lotove?

Da naglasim, ovo nije tema za reklamu vaših lotova... 😅 Interesuje me kako ide prodaja lotova odeće, da li ste vi nekad prodali, šta se najčešće traži, kako formirate paket i cene... generalno iskustvo za lotovima
2022 07 01
Ja sam uspela jedan da prodam, deciju Zara odecu 5 komada u paketu, to je moje iskustvo s lotovima zasad :')
2022 07 01
Lot odeće uspevam da prodam samo kada stavim ispod svake cene, pod uslovom da naiđe kupac koji ima isti fazon i želi da uštedi. Npr. 4 komada za 500, 700, 1000, 1200 din. Veličine u lotu su iste, stvari bez ikakvih oštećenja.. Prošle nedelje sam prodala 3 eko kožne stvari (2 tunike/mini haljine i 1 suknja) u lotu za 1000 din. Trebalo je samo par dana da se prodaju što me malo čudi.. Generalno mi deluje kao da se ovde lakše prodaju pojedinačne stvari sa nabijenim cenama, a za jeftinije treba više vremena, osim ako naiđe redak kupac koji zna zašto kupuje online second hand (da bi prošao jeftinije).
2022 07 01
> gothkitty: > Lot odeće uspevam da prodam samo kada stavim ispod svake cene, pod uslovom da naiđe kupac koji ima isti fazon i želi da uštedi. > Npr. 4 komada za 500, 700, 1000, 1200 din. > Veličine u lotu su iste, stvari bez ikakvih oštećenja.. > Prošle nedelje sam prodala 3 eko kožne stvari (2 tunike/mini haljine i 1 suknja) u lotu za 1000 din. > Trebalo je samo par dana da se prodaju što me malo čudi.. > Generalno mi deluje kao da se ovde lakše prodaju pojedinačne stvari sa nabijenim cenama, a za jeftinije treba više vremena, osim ako naiđe redak kupac koji zna zašto kupuje online second hand (da bi prošao jeftinije). Upravo to... Ja stavim u lot jer me mrzi pojedinačno da kačim i hoću što pre da prodam da rasteretim ormar, a nekoga usrećim povoljno kvalitetnim stvarima... ali kupci ne kapiraju 🤷‍♀️
2022 07 01
Ja do sada nisam prodala nijedan lot, pa sam prestala da ih kacim...
2022 07 01
kod mene devojke izaberu sve sto im se svidja i ja pravim male cene,mnogo manje nego sto pise.Vise komada cena mala
2022 07 01
Samo jedan lot sam prodala.Ne znam zasto ne idu,posebno kada su dobro ukombinovani i povoljni.
2022 07 01
Mislim da su ljudi sumnjicavi da je ono ato je u lotu iznoseno ili do cega li je vec, ali kada su lotovi u pitanju, imala sam srece samo kada sam ih poklanjala. Prodala? Nijedan.
2022 07 01
Više puta sam prodala garderobu u lotovima, ali naravno kada stavim ispod svake cene.. Npr bio je lot od 8 dečijih haljinica za 500 dinara.. Ili 15 ženskih haljinica za 2600..itd..stvari su bile baš očuvane, skoro nove.. Ili nekad devojke same biraju svoj lot po oglasima sa profila, pa se dogovorimo oko cene.
2022 07 02
Ja bih cak i tu ideju prihvatila. Da devojke same izaberu, majice, sortseve, suknje, bilo sta da iskombinuju, pa da se dogovorimo oko cene. 😁😄😃😀
2022 07 02
Lot prodajem tako sto u akcijama postavim mogucnost izbora 5-10 predmeta s profila i formirm pocetnu cenu, jedino tako sam prodavala, ako se to onda moze nazvati lotom.
2022 07 02
S vremena na vreme prodam, malo teze ali se proda. I imam utisak koliko sam prodala garderobe kao lot da jos uvek imam visak.😂😂😂
2022 07 02