Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Lepota, stil, zdravlje /

Nega tela, lepota, kozmetika /

Proizvodi za suvu kosu

Drage clanice, zanima me koji proizvod za suvu kosu (bez sjaja, grubu) vas je odusevio? Vase preporuke za proizvode koji bi pomogli kosi da se oporavi? Sisanje se, naravno, podrazumeva, ali mene zanima proizvod. Hvala unapred na odgovorima :")
2022 07 14
Pratim👀👀 Čula sam za Selective Aminokeratin ali nisam probala. Dosta devojaka ga hvali na ana.rs i to baš baš hvale.
2022 07 14
Bacite pogled na ig profil zdravakosa.i.kozmetika tu mozete naci jako puno recenzija i iskustva vezane za proizvode za regeneraciju kose. Ja licno koristim Moroccan oil treatment kao leave in proizvod i fenomenalan je, kao i Keune Care masku ili regenerator.
2022 07 16
Ee ja sam pocela da koristim kokosovo ulje (utrljam duz cele kose pre pranja) i perem sa alverde samponom u koji stavim 20 kapi ruzmarinovog ulja Nije nista preskupo, a bas oporavlja kosu
2022 07 18
Jao meni su alverde samponi bas isusili kosu, a proizvod u koji se kunem za suvu kosu je žuta kyo ampula iz aleksandra🙌🏻🙌🏻
2022 07 19
A jel koristio neko Brahmi amla ulje? Ja jesam davno, bilo je super, ali bas smrduljka... Gde sad moze uopste da se nabavi i koja je cena
2022 07 20
> Nina__: > A jel koristio neko Brahmi amla ulje? Ja jesam davno, bilo je super, ali bas smrduljka... Gde sad moze uopste da se nabavi i koja je cena Kupila davno jos, ali sam stavila mozda jednom ili dva puta jer nisam neki ljubitelj ulja. Tako da za efekte ne mogu reci nista posto nisam bila dosledna. Mozete ga naci u prodavnicama zdrave hrane.
2022 07 28