Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Čovek mi dao negativnu!

> Jovana.R.2207: > Ne znam gde pise da mora bilo kome da se odgovori na poruku 😂 > Koliko profila ne odgovori na upit za razmenu ili korekciju cene do sad bi bilo ne znam koliko negativnih... > Meni se skoro desilo da devojka "jako" zeli da kupi od mene i ostavi podatke, a nema ni jedan utisak, ja je zamolim da prvo uplati ona mi naravno nista ne odgovorii... i to je na tome ostalo, sta sad 🤷‍♀️ Mene je zavlačila članica sa 180 pozitivnih utisaka skoro nedelju dana za uplatu .... Doduše ima i šest negativnih ..... Samo da ste videli te izgovore, na pitanje da li je odustala od kupovine kaže : " ne stižem draga da obavim i to, ajde sutra" ili " uplaćujem prvom prilikom" ...... 🤯 🥴 To je trebala da mi bude prva prodaja na sajtu ali sve ide ka tome da ću se ja ipak držati samo limunda, na krpicama ništa nisam prodala .
2022 07 31
Uhhhhh...."DRAGA" je moja trigger reč za potencijalnu komplikaciju, prevaru, razvlacenje, Marfijev zakon sa takvom osobom.....iskreno, cim vidim draga u komunikaciji dobijem zelju da saradnju preskocim u troskoku.
2022 07 31
> lokibg: > Uhhhhh...."DRAGA" je moja trigger reč za potencijalnu komplikaciju, prevaru, razvlacenje, Marfijev zakon sa takvom osobom.....iskreno, cim vidim draga u komunikaciji dobijem zelju da saradnju preskocim u troskoku. I meni je to neprijatno, ne volim kada me tako oslovljavaju ali dobro .... Na kraju smo i preskočile saradnju .
2022 07 31
Zato uvek prodajte sam onom ko prvi uplati, bas da se ne biste razvlacile kao kore za pitu sa nekim pa posle nedelju, dve ili mesec dana shvatite da necete ni prodati i da ste samo izgubile dragoceno vreme i mozda potencijalnog kupca.
2022 07 31
> Esprit21: > Zato uvek prodajte sam onom ko prvi uplati, bas da se ne biste razvlacile kao kore za pitu sa nekim pa posle nedelju, dve ili mesec dana shvatite da necete ni prodati i da ste samo izgubile dragoceno vreme i mozda potencijalnog kupca. To naravno, samo sto sad nije kao pre pa da se jave nekoliko clanica za jedan isti predmet. Bar kod mene je vrlo retko da se desi u isto vreme
2022 07 31
![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/25b6a7eccee301f3f0a5fc5da835f7f7.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/4254577727fe9db8eb6d6e63986e4be3.jpg) ja ne znam sta je s ljudima I sta uopšte znači kad neko samo posalje link?!
2022 08 26
Verovatno se zanima za predmet. Nema potrebe za drskošću. I meni su stizale takve poruke, dok sam imala predmete na profilu. Uredno pitam šta ih zanima i to je to.
2022 08 26
> Prase021: > Verovatno se zanima za predmet. Nema potrebe za drskošću. > I meni su stizale takve poruke, dok sam imala predmete na profilu. Uredno pitam šta ih zanima i to je to. Ali stvarno nisam htrla da budem drska, 90%njih koji salju link pitaju za razmenu. Ja stvatno ne gledam u kuglu sta nekog zanima, i to nije jedna poruka nego idu uzastopno
2022 08 26
ako je nov član/članica, klikne na "želim" misleći da tako stavlja u "omiljeno". pretpostavljam, dešavalo se.
2022 08 26
1 2