Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Lalafo stranci

Jel i vama stizu poruke na ovom jeziku, koji god da je, ruski, uzbekistanski, nisam neki poliglota, pa ne znam ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/9cc6b7fe4ddc0d0dbd10c89440096bf0.jpg) SAD sam usla na profil koji mi je poslao poruku i ne razumemo se. Zar nije sajt samo za Srbiju? Nista mi nije jasno
2022 08 01
Ja mislim da ni oni sami ne znaju. Sad i kategorije iskaču nove, sve mi izbaci na engleskom, i automatske poruke. Pre je to bilo na srpskom.
2022 08 01
Meni je kompletan sajt apsolutno zbunjuju. Recimo, postavila sam predmete preko pretrazi aca kad sam se logovala, sad sam skinula app i te predmete ne vidim uopste na svom nalogu
2022 08 01
A znam da ih ima, jer mi stizu poruke
2022 08 01
Mozda su neki domaci, ja kad god izadjem i gde god odem samo cujem ruski i slicne jezike.
2022 08 05
Brate, nemojte da mi se smejete... Sve vreme mi je za drzavu stajao Kirgistan 😂😂😂😂😂😂 ja mislim da je meni sin nesto cacnuo i ne znam kako prebacio AHHAHAHA
2022 08 05
Ja ga nisam nikad ni koristila, samo sam skinula app. Pogledala sam pre neke oglase i sokirala se onim zelenasenjem. Ko zna sta se jos nudi. Kako sakriti br. telefona na Lalafo?
2022 08 05
> Esprit21: > Ja ga nisam nikad ni koristila, samo sam skinula app. Pogledala sam pre neke oglase i sokirala se onim zelenasenjem. Ko zna sta se jos nudi. > Kako sakriti br. telefona na Lalafo? Kada postavljate oglas na dnu ima kockica sa leve strane pored koje pise sakriti broj telefona u oglasu samo kliknete na tu kockicu i broj ce biti sakriven...a nudi se svasta, od zelenasenja preko oglasa potraznje devojaka za poslovnu pratnju itd...bas sam skoro krenula da listam ponude poslova, haos sta sve ima da se procita...
2022 08 05
Ja sam jednom Lalafo instalirala i provela ukupno 7 dana tamo pre nego sto sam ugasila nalog. Nisam mogla da disem od kolicine manijaka u inboxu
2022 08 06