Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Sajt baguje

Pozdrav svima! Da li i vama ovih dana baguje sajt?
2022 08 10
Meni danas na kratko, sada je sve ok
2022 08 10
I kod mene ist: -danas je bio Error u jednom momentu, ali je manji bag nego prethodnih dana
2022 08 10
Da, i meni sajt baguje, bukvalno zadnjih 5 dana. Sta se desava, i da li ce neko resiti problem.?? Unapred hvala na odgovoru.
2022 08 10
Povlacim rec od malopre-baguje i veceras tj. sad. Ja uvek optimisticno verujem i zamisljam da to programeri nesto popravljaju i usavrsavaju 😉
2022 08 10
meni se desava cesto da kada resetujem pojavi se Error i stranica nece da se ucita. Desi mi se bar 2x dnevno
2022 08 10
> KacaaaM: > Pozdrav svima! > Da li i vama ovih dana baguje sajt? U zadnja 3 dana očaj, puca veza sa serverom konstantno
2022 08 11
Juce uvece je bilo bas mnogo bagovanja, izlazila mi je ona greska toliko da sam jedva odgovorila na poruku. Danas bolje
2022 08 11
I meni konstantno 😏
2022 08 11
Cao! Da li se jos nekome desava da postavljeni predmeti “nestaju” sa profila? U poslednja dva dana - iste predmete sam postavljala po nekoliko puta, deluje da su se lepo ucitali i da stoje na sajtu, medjutim, posle nekoliko sati vise ih nema!
2022 08 15
Desava mi se cesto, mada uglavnom proradi posle par sekundi Ali ono sto mene najvise nervira je sto ne mogu da oznacim boju i broj kada trazim nesto konkretno
2022 08 17
> Wondergirl: > Cao! > Da li se jos nekome desava da postavljeni predmeti “nestaju” sa profila? > U poslednja dva dana - iste predmete sam postavljala po nekoliko puta, deluje da su se lepo ucitali i da stoje na sajtu, medjutim, posle nekoliko sati vise ih Pogledajte u pravilniku, mozda niste lepo uslikali, ili niste dobar opis stavili. Ako je kozmetika u pitanju onda je rok trajanja. Mozda neka kopija… itd
2022 08 17
ne mogu da udjem na Omiljene predmete
2022 08 17
mogu u Firefoxu, u Chrome ne radi. ni poruke ne rade.
2022 08 17
Sta je sa sajtom? Ne mogu slike da listam, a ni da posaljem poruku prodavcu!
2023 05 26