Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Da li i kod vas tako?

Kod vecine clanica u opisu profila stoji "pitajte, oko cene se mozemo dogovoriti" i kad god pitam za cenu bude fiksna ta koja je naznacena. Ili ne formulisem dobro pitanje ili je to samo onako napisano. Kako je u vasem slucaju?🤔
2022 08 19
Verovatno se to u opisu odnosi na kupovinu više predmeta. Ili su u međuvremenu odlučile da ne spuštaju cene, a nisu promenile opis. U svakom slučaju, bilo bi lepo da to naglase, kako zbog kupaca tako i zbog sebe. Ja do sad nisam imala takva iskustva. Kao kupac, najbolje je ne predlagati cenu (osim ako prodavac nije odobrio to, jer postoji mogućnost da se uvredi), već pitati da li je cena fiksna i da li je moguća mala korekcija. 😊
2022 08 19
> .pahuljica.: > Verovatno se to u opisu odnosi na kupovinu više predmeta. Ili su u međuvremenu odlučile da ne spuštaju cene, a nisu promenile opis. U svakom slučaju, bilo bi lepo da to naglase, kako zbog kupaca tako i zbog sebe. Ja do sad nisam imala takva iskustva. Kao kupac, najbolje je ne predlagati cenu (osim ako prodavac nije odobrio to, jer postoji mogućnost da se uvredi), već pitati da li je cena fiksna i da li je moguća mala korekcija. 😊 🙌
2022 08 20
Svuda gde pise ‘dogovor’ ‘kontaktirajte’ ili da ne pise nista konkretno o ceni ja izbegavam u sirokom luku. To je klasicno ‘ako prodje -prodje’. Na Kupujem Prodajem je dosta toga i bas imam Negativna iskustva 😞
2022 08 20
Ne znam za ostale sajtove, ali ovde i dam popust kad neko pita i dobijem popust kad ja pitam. Svrha ovog sajta nije da povratimo novac koji smo dali za nesto, bar nije bilo tako na pocetku. Svrha je bila da nadjemo superpovoljno nesto zanimljivo i dobijemo nesto za nesto sto nam ne treba, ne nalazimo se u tome i sl., ma koliko skupo, kvalitetno ili lepo to bilo. Neko je u nekoj temi pomenuo kako je na cenu, lupam, 5000-6000 dobio popust od 100 dinara :') Odvratno, ali smesno, a ni saradnja sa takvom clanicom ne deluje obecavajuce :")
2022 08 23
Ja sam u opisu profila napisala popust za odredjene predmete 10-20%. Npr. ako je nesto 1000 dinara uglavnom cu spusiti cenu za 200 dinara sto mu u sustini dodje kao besplatna postarina, a trudim se i da svakome posaljem i neki pokloncic. Nazalost niko ne cita opise profila, retko ko pita za popust, a i kada pitaju, uglavnom predlazu neralno niske cene, sto vi kazete, bukvalno se ne isplati ici u postu i cekati red za 400-500 dinara. S druge strane ima i divnih clanica koje zaista zele neki predmet i s njima se bukvalno dogovorim u 2-3 poruke.
2022 08 23