Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Šta mislite?

Ja bih novac vratila, dešavaju se greške, ako se odmah javila zašto da ne
2022 08 25
meni je danas stigao duks, naznačen kao jednom nošen i M veličine, a zapravo je L i poprilično nošen. prodavac se pravi mrtav, ostavila sam negativnu ocenu.
2022 08 25
Lepo ste ih uslikali i opisali, tako da nije vasa greska. Kupac se zaleteo i verovatno joj se ne svidja kako joj stoji pa bi da vrati. Pantalone su lepe i uz to su Zara, lako ce ih prodati dalje.
2022 08 25
Smatram da niste nigde pogrešili i da niste u obavezi da vratite novac. Sve je vrlo jasno na Vašem profilu, ali to kupac verovatno nije ni pročitao. Ako se ipak odlučite da vratite novac (npr da se ne bi raspravljali sa članicom i sebi pravili neprijatnu situaciju) predlažem da tražite da ona prvo pošalje pantalone o svom trošku, a potom kada se uverite da su one i dalje u istom stanju da vratite novac. Ko zna, možda ih je ipak nosila. Dešava se da nose za neku priliku, uflekaju pa hoće da vrate.
2022 08 25
> Aleksyy1313: > I ja sam dva puta promašila veličinu, pa sam stavila na profil i prodala. Ne znam zašto bi to ikome bilo teško, prodale bi se sigurno. A ja sam promašila (u bilo kom smislu) 2/3 stvari koje sam kupila ovde...samo sam jednu COS majicu uspela prodati i to jeftinije nego što sam kupila...evo i sad su mi na profilu 2 moje i 3 tuđe stvari (koje prodajem po duplo manjoj ceni nego što platih) i niko ni da pita a kamo li kupi...uvek tako, malo ostavim 'da se kisele ' i na kraju poklonim... Ne kažem da ste Vi nešto krivi, ja ni ne pokušavam da vratim nešto kad se desi slična situacija, ali sve ređe kupujem...
2022 08 26
> supergaga: > > Aleksyy1313: > > I ja sam dva puta promašila veličinu, pa sam stavila na profil i prodala. Ne znam zašto bi to ikome bilo teško, prodale bi se sigurno. > A ja sam promašila (u bilo kom smislu) 2/3 stvari koje sam kupila ovde...samo sam jednu COS majicu uspela prodati i to jeftinije nego što sam kupila...evo i sad su mi na profilu 2 moje i 3 tuđe stvari (koje prodajem po duplo manjoj ceni nego što platih) i niko ni da pita a kamo li kupi...uvek tako, malo ostavim 'da se kisele ' i na kraju poklonim... Ne kažem da ste Vi nešto krivi, ja ni ne pokušavam da vratim nešto kad se desi slična situacija, ali sve ređe kupujem... Da da, razumem Vas. Treba obratiti pažnju na svaki detalj prilikom kupovine. Meni nije teško ni da snimim, ni da izmerim, šta god treba bukvalno. I isto tražim i kada kupujem. Ipak je ovo online kupovina, jedino što možemo uraditi je da se detaljno raspitamo o predmetu.
2022 08 26
> supergaga: > > Aleksyy1313: > > I ja sam dva puta promašila veličinu, pa sam stavila na profil i prodala. Ne znam zašto bi to ikome bilo teško, prodale bi se sigurno. > A ja sam promašila (u bilo kom smislu) 2/3 stvari koje sam kupila ovde...samo sam jednu COS majicu uspela prodati i to jeftinije nego što sam kupila...evo i sad su mi na profilu 2 moje i 3 tuđe stvari (koje prodajem po duplo manjoj ceni nego što platih) i niko ni da pita a kamo li kupi...uvek tako, malo ostavim 'da se kisele ' i na kraju poklonim... Ne kažem da ste Vi nešto krivi, ja ni ne pokušavam da vratim nešto kad se desi slična situacija, ali sve ređe kupujem... Zato sto je admin uveo glupo pravilo da se stvari drze 2 godine i ne mogu se obnavljati. Ako niste preprodavac koji stalno ubacuje novu robu i tako privlaci poglede na svoj profil necete ni prodati, tj. male su sanse da neko rovari i nadje bas to.
2022 08 26
1 2