Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Jel ovo za negativnu?

Clanica mi se javila za komplet, dogovorila licno preuzimanje, javila da kasni pola sata, da bi na kraju zvala i rekla kako je izgubila novac i da joj rezervisem za sutradan, kada se naravno, nije javila...
2022 08 27
Po meni jeste za negativnu.
2022 08 27
Do saradnje nije doslo,jer se ona nije pojavila,a opet sa druge strane je rezervisala za sledeci dan gde se opet nije javila/pojavila. Mozda neutralana sa obrazlozenjem i neko upozorenje. Meni se desilo da dam podatke za slanje pa iz nekog razloga odustanem,ali javim i izvinem se.
2022 08 27
Znam da biste joj vrlo rado zalepili negativnu, i jeste je zasluzila jer je to cist bezobrazluk i nekultura. Medjutim, u istoj situaciji sam bila poprilicno davno i admin mi je rekao da se za to ne daje negativna, nije doslo do saradnje. Bas kao sto Vam je clanica rekla, samo neutralna sa obrazlozenjem.
2022 08 27
Naravno da jeste za negativnu, ako ste dogovorile mesto i vreme preuzimanja, znači da je do saradnje itekako došlo...
2022 08 27
> njelena360: > Znam da biste joj vrlo rado zalepili negativnu, i jeste je zasluzila jer je to cist bezobrazluk i nekultura. Medjutim, u istoj situaciji sam bila poprilicno davno i admin mi je rekao da se za to ne daje negativna, nije doslo do saradnje. Bas kao sto Vam je clanica rekla, samo neutralna sa obrazlozenjem. Po prvi put čujem za tako nešto... Svakako neka članica proveri sa adminima. Problem je što se na ovom sajt ne deli dovoljno negativnih ocena i time se pravi problem za dalje saradnje... Pogotovo kada se jave na forumu da su prevarene, a ovamo nigde negativne ocene.
2022 08 27
Sve se slazem, naglasila sam da je bilo poprilicno davno i od tada su se neka pravila dosta promenila. Najbolje proverite sa njima.
2022 08 27
Po meni to isto kao i nepodizanje paketa. Jeste da se ne plaća dupla poštarina ali takvo nepoštovanje je nedopustivo. Izašli ste joj u susret da ne mora da plaća ptt i ne pojavi se, svašta.
2022 08 27
Beobrazluk i primitivnost. Misljenja sam da je to za negativnu. Ovde su pravila jako losa. Trebalo bi da stvari funkcionisu kao po cb grupama na fejsu. Kada dodje do razmene podataka i neko kaze da kupuje predmet pa nestane u magli, da se obavezno da negativna. Da je sajt malo rigorozniji i ozbiljniji, ne bi svakog dana citale ovde na forumu kako je neko prevaren i "iskuliran" . Davanje negativnih je ovde svedeno na minimum, ne znam iz kojih razloga.
2022 08 27
Jeste, ali pravila su glupa https://mojekrpice.rs/help/20/koja-su-pravila-za-ostavljanje-utiska
2022 08 27