Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

Admini koji gase oglase koji odgovaraju svim pravilima!

Napravila sam ovu temu iz sledeceg razloga, a zanima me da li se jos nekome desava to. Ja vise ne mogu da shvatim neke stvari. Oglasi o kojima pricam su oglasi za parfeme. Dakle, svaki put kada okacim neki parfem/body mist meni odmah oglasi budu obrisani. Na svakom oglasu napisem detaljan opis, kolicinu, marku, kada sam kupila, OBAVEZNO BATCH KOD, pa cak pisem i mirisne note u koliko neko ne zna kakav je, da ima uvid u mirisne note. Sto se slika tice, JASNO i CISTO slikam svaki parfem, sa sve brojem koda, slikam kutiju, kolicinu parfema. Apsolutno nemaju razlog za skidanje oglasa. I opet mi skinu! Da napomenem da nikad nisam imala problema ni sa jednom clanicom, da nemam negativne komentare. Svaki put se javim Adminima da pitam koji je razlog, zasto je obrisano i naravno nikada, ALI NIKADA ne zele da odgovore, naprave se ludi i to je to. Meni stvarno vise nije jasno i muka mi je od toga. U koliko jos neko ima isti problem, volela bih da cujem, pa da vidimo da li moze taj problem da se resi. Stvarno vise nema smisla.
2022 08 29
Admini uglavnom rade po prijavi. Ne znam gde moze biti problem, dajte nam primer oglasa. Eventualno ako su parfemi stariji od 2 godine? To ne moze da se oglasava.
2022 08 29
> IvanaMacc: > Napravila sam ovu temu iz sledeceg razloga, a zanima me da li se jos nekome desava to. Ja vise ne mogu da shvatim neke stvari. > Oglasi o kojima pricam su oglasi za parfeme. > Dakle, svaki put kada okacim neki parfem/body mist meni odmah oglasi budu obrisani. Na svakom oglasu napisem detaljan opis, kolicinu, marku, kada sam kupila, OBAVEZNO BATCH KOD, pa cak pisem i mirisne note u koliko neko ne zna kakav je, da ima uvid u mirisne note. > Sto se slika tice, JASNO i CISTO slikam svaki parfem, sa sve brojem koda, slikam kutiju, kolicinu parfema. Apsolutno nemaju razlog za skidanje oglasa. I opet mi skinu! Da napomenem da nikad nisam imala problema ni sa jednom clanicom, da nemam negativne komentare. Svaki put se javim Adminima da pitam koji je razlog, zasto je obrisano i naravno nikada, ALI NIKADA ne zele da odgovore, naprave se ludi i to je to. > Meni stvarno vise nije jasno i muka mi je od toga. U koliko jos neko ima isti problem, volela bih da cujem, pa da vidimo da li moze taj problem da se resi. Stvarno vise nema smisla. Sad prelistah sajt ..zena izbacila citavu sobu u prodaju ..sto mislim da nemoze na krpicama..ali eto nikom nista
2022 08 29
Fali vam rok trajanja, to se odnosi na svu kozmetiku osim na parfeme cini mi se.
2022 08 29
Ok, meni su obrisani svi oglasi šminke i nisam znala koji je razlog .. verovatno to što nisam slikala rok trajanja
2022 09 02