Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Vase misljenje

Mogu li da BILO KAKO blokiram jednu clanicu? Kao sto se neko predomisli da ne kupi nesto od mene, tako valjda ja imam prava nekom da necu da prodam nesto. Procenila sam da je osoba konfliktna, ne treba mi to. Devojka mi salje 10 poruka dnevno, vrlo nerazumljivih da cak razmisljam da me neko zeza. Suptilno sam stavila do znanja da ne zelim da prodam stvar. Sta bi ste vi radile? Vidim da je jednoj clanici ostavila negativnu uz komentar STO SE NE JAVLJAS, sto meni pise 5 puta dnevnno.
2022 08 29
Prijavite adminu. (Postavite ovde neke od tih poruka.)
2022 08 29
Obratite se adminu i objasnite situaciju, sigurna sam da ce znati da reaguju.
2022 08 29
Samo se ne bih javljala...ni čitala poruke. Ako da negativnu, skinuće admin. Ima nedokazanog sveta...
2022 08 29
![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/d310d59ea3317254f6f73681eeb0cb88.jpg) Ovo je bilo poslednje veceras... Do sad san kulirala i na pocetku kulturno rekla da nisam tu i pozelela sve najbolje. Kako se uopste prijavljuje adminu? 🤣 ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/777d63cc895f417c0e5efd07d73f64dd.jpg)
2022 08 29
Posaljite mu poruku sa obrazlozenjem, admini imaju svoje profile ovde koji pretpostavljam i sluze izmedju ostalog za komunikaciju sa korisnicima sajta.
2022 08 29
> EnaElena: > Posaljite mu poruku sa obrazlozenjem, admini imaju svoje profile ovde koji pretpostavljam i sluze izmedju ostalog za komunikaciju sa korisnicima sajta. Hvala puno! 😊
2022 08 29
> Katarina38: > > EnaElena: > > Posaljite mu poruku sa obrazlozenjem, admini imaju svoje profile ovde koji pretpostavljam i sluze izmedju ostalog za komunikaciju sa korisnicima sajta. > Hvala puno! 😊 Nema na cemu, tu smo jedni za druge.
2022 08 29
Imam problem slicne, a mozda i druge vrste.. naime, clanica oglasila predmet, posaljem joj upit, ne odgovara mi od juce. Cena predmeta povoljna, vidim da oglas ima ekstreman br pregleda i kao jos nije prodat.. (preko 600 pregleda za 1 dan). Postavlja se pitanje, da li clanice oglasavaju komercijalne stvari, bez stvarne namere da prodaju, kako bi skrenule paznju na svoj profil.. Iskreno me to bas nervira.
2022 08 29
Joj ja da se ogradim,stvarno ko god mi je pisao ja uvek odgovorim trudim se sto najbolje mogu i kada ljudi odustanu, nikakav problem stvarno se trudim svakoj zeni da izadjem u susret. Ova devojka je meni poslala poruku ja nisam odg jer nisam stigla ona je poslala jos tri. Stvarno ne zelim samo negativna iskustva. I ocigledno nisam pogresila, jer ovo stvarno nije ponasanje za jednu kosulju od 500 din. 🤣 Ovo su bilr prve poruke: ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/edb684f14f6a9ad4e67aabc7af2ecce4.jpg) I da pise u oglasu sta fali kosulji to mi je bilo neverovatno da zena nije ni procitala oglas, ali salje mi 5 poruka.
2022 08 29
> Milica9933: > Imam problem slicne, a mozda i druge vrste.. naime, clanica oglasila predmet, posaljem joj upit, ne odgovara mi od juce. Cena predmeta povoljna, vidim da oglas ima ekstreman br pregleda i kao jos nije prodat.. (preko 600 pregleda za 1 dan). > Postavlja se pitanje, da li clanice oglasavaju komercijalne stvari, bez stvarne namere da prodaju, kako bi skrenule paznju na svoj profil.. > Iskreno me to bas nervira. Isti slucaj, ja sam odmah trazila od jedne clanice br racuna cim je oglas izbacila, iskulirala mi je poruke skroz i nakon 3 dana vidim stavila prodato
2022 08 29
> Milica9933: > Imam problem slicne, a mozda i druge vrste.. naime, clanica oglasila predmet, posaljem joj upit, ne odgovara mi od juce. Cena predmeta povoljna, vidim da oglas ima ekstreman br pregleda i kao jos nije prodat.. (preko 600 pregleda za 1 dan). > Postavlja se pitanje, da li clanice oglasavaju komercijalne stvari, bez stvarne namere da prodaju, kako bi skrenule paznju na svoj profil.. > Iskreno me to bas nervira. Moj prvi pokusaj kupovine na ovom sajtu je bio bas to, clanica nije imala stvari koje je oglasavala, drzala je neke samo da privuce paznju na profil. I vozala me nedeljama od toga da ne moze da mi posalje slike na sajtu, da ce mere poslati, pa uzela broj, na kraju slagala da joj je umrla majka i tako. Za to vreme je prodavala regularno, a javila mi se kasnije jos jedna clanica koja je htela nesto da kupi i isto prosla sa ignorom tj. vozanjem. Ima ih dosta koje to rade, mada nije uvek slucaj ako neko ignorise da je samo zbog toga. Imala sam situacije da me ignorisu kada pitam za predmet (recimo za dimenzije, popust ili dodatne slike) mozda ih mrzi da odgovore ili ko zna sta.
2022 08 29
Ja iskreno nisam kupovala skoro, mene kupci ignorisu kada im odgovorim. 🤣🤣
2022 08 30
I ja bih jednu clanicu da blokiram 🤪 Ispira mi mozak poslednjih skoro 24h 🤣
2022 09 04