Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

BAG sajta ili nesto drugo

Sajt baguje katastrofa, brise oglase, ne prikazuje fotografije, izbacuje stalno greske sa serverom.. I to vec duze vreme, ali sad je bas katastrofa.. I ja sam pre neki dan veci broj predmeta okacila jedva, pola mi je pobrisano (nisu u pitanju bila nikakva krsenja pravila sajta, samo nestao oglas) , a kad udjem preko mobilnog skoro ni za jedan predmet koji sam okacila se ne prikazuje fotografija. Ne znam kome ovo treba da se prijavi, adminima? Mada se ovo vec predugo se desava i kao da se niko ne bavi time?? Sajt bukvalno postaje nemoguc za koriscenje!
2022 09 06
Meni ne da da kačim slike u temi i ne mogu da pošaljem sliku u inbox. Ako se radi nešto na sajtu, može makar obaveštenje da se stavi, bio bi red
2022 09 06
Meni ucitava slike bas dugo i onda odustanem od slanje slika u inbox. Ponekad ziveo viber :-) Mada tesko i otvaram slike postavljenih oglasa.
2022 09 06
Ako se slike kompresuju previse, onda su mutne. Ko ce pogledati taj oglas😔.
2022 09 07
> LelaLeki: > Sajt baguje katastrofa, brise oglase, ne prikazuje fotografije, izbacuje stalno greske sa serverom.. I to vec duze vreme, ali sad je bas katastrofa.. I ja sam pre neki dan veci broj predmeta okacila jedva, pola mi je pobrisano (nisu u pitanju bila nikakva krsenja pravila sajta, samo nestao oglas) , a kad udjem preko mobilnog skoro ni za jedan predmet koji sam okacila se ne prikazuje fotografija. > Ne znam kome ovo treba da se prijavi, adminima? Mada se ovo vec predugo se desava i kao da se niko ne bavi time?? > Sajt bukvalno postaje nemoguc za koriscenje! Ja sam ovde vec deceniju(zbog dece sam zanemarila), vratim se opet i zazalim. Mislim da su problem reklame na sajtu, nemaju dobar QA definitivno🤷🏻‍♀️.
2022 09 07
> AyraMe: > > LelaLeki: > > Sajt baguje katastrofa, brise oglase, ne prikazuje fotografije, izbacuje stalno greske sa serverom.. I to vec duze vreme, ali sad je bas katastrofa.. I ja sam pre neki dan veci broj predmeta okacila jedva, pola mi je pobrisano (nisu u pitanju bila nikakva krsenja pravila sajta, samo nestao oglas) , a kad udjem preko mobilnog skoro ni za jedan predmet koji sam okacila se ne prikazuje fotografija. > > Ne znam kome ovo treba da se prijavi, adminima? Mada se ovo vec predugo se desava i kao da se niko ne bavi time?? > > Sajt bukvalno postaje nemoguc za koriscenje! > Ja sam ovde vec deceniju(zbog dece sam zanemarila), vratim se opet i zazalim. > Mislim da su problem reklame na sajtu, nemaju dobar QA definitivno🤷🏻‍♀️. I ja sam na sajtu vec 10 godina sigurno i aktivno ga koristim sve to vreme i da kupujem i da prodajem (svoje licne stvari koje ne nosim). Zadnjih sigurno godinu dana pomalo zeza posebno sa kacenjem/rotiranjem slika ali sad je stvarno postao nefunkcionalan. Dzaba sve reklame ako sajt ne sluzi svrsi, niko nece da dodje ovde samo da gleda reklame..
2022 09 08
> JelenaM00: > Ovaj sajt vec odavno ne radi kako treba! > Svi se maksimalno potrude da lepo fotografisu, opeglaju, izvlace se stvari iz ormana, kofera, torbi, meri se svaki predmet i na kraju zbog cega... Slika ne moze da se ucita, slike nema uopste, slika ne moze da se okrene, zene placaju promocije, vip... > Sajt treba da se ugasi ako nece da ga poprave! Slazem se, bas je vremenski zahtevno da se sve to uradi, a onda sajt pobrise pola a i ono sto ostane ne moze lepo da se vidi. A to sto ne rade nista da srede sajt salje jako losu poruku o odnosu prema korisnicima sajta..
2022 09 09
Vec drugi put mi se desava da u listi zelja vidim predmet koji nisam dodala. Znam da sajt brljavi i sve, ali sumnjam da moze iznenada da mi ubaci u listu zelja predmete koje nisam sama dodala. Zar je moguce da jedna clanica sama menja predmete i nazive predmeta pa onda isti osvanu u necijoj listi zelja umesto predmeta koji su zaista dodati?
2022 09 09
Istoooo 🙄🤯
2022 09 12
1 2