Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Lutka, ofinger ili pod?

Koji od ova tri nacina slikanja predmeta ce vas najpre privuci da nesto kupite? Naravno da sve zavisi i od toga kako je slikano, kakva je dnevna svetlost itd. ali sta po vama najbolje moze da prikaze neki predmet?
2022 09 03
Cao! 🙂👋 Nije mi bitno da li je ofinger, lutka, fotografisano na krevetu.. Vazno mi je da je fotografija jasna, da se predmet vidi ceo i da komunikacija sa prodavcem nije otežana. Ne kupujem odecu slikanu na podu, to me odbija i odustajem, bez obzira sto se svaka stvar pre upotrebe pere. Jasno mi je da tako moze da se uhvati ceo predmet, ali licno mi se ne dopada i smatram nekulturnim. Narocito zbog jakni, bundi, kaputa, sakoa i stvari koje nije moguce lako oprati kod kuce. Takodje ne kupujem stvari na kojima vidim (najblaze napisano) neurednu sobu.
2022 09 03
Meni predmeti uslikani na čupavom tepihu i ofingeru uvek privuku više pažnje nego predmeti uslikani na lutkama 😊
2022 09 03
Meni se licno ne dopada kada se odeca slika na podu, pod mi je iskljucivo za slikanje obuce… Ni garderoba uslikana na lutki me nesto ne privlaci, ne znam iz kog razloga… Tako da… ofinger ili krevet, i kao sto clanica rece, uredna soba…
2022 09 03
Garderoba slikana na parketu ili tepihu kod mene izaziva veliku odbojnost, jer fotografisati garderobu na podu po kojem se gazi obucom za mene je vid nekulture, pa cak i vređanja kupca.
2022 09 03
Svejedno mi je.Medjutim kada se stavi na pod i rasiri, vidi se lepo model.Nekada kada je npr kombinezon u pitanju,na lutki je bezvez jer se ne vidi bas najbolje model...Generalno sve tri varijante su mi ok,sem onih slika bez pozadine,to mi je nesto jako cudno vizuelno.
2022 09 03
Najviše volim na ofinger, okačeno na beli zid, vrata ili plakar, svejedno, samo da je predmet jasno vidljiv
2022 09 03
Samo ne pod 😄
2022 09 03
Ofinger, svetla pozadina i dmevno svetlo. To je to
2022 09 03
Ofinger, svetla pozadina i dnevno svetlo. To je to
2022 09 03
Ja isto nisam ljubitelj stavljanja stvari direktno na pod, ali imam npr. nov cupavi tepih i volim ponesto na njemu da slikam.. Cini mi se kao da lutka mozda najrealnije prikazuje kako nesto stoji, ali mi se stvari na ofingeru najvise dopadaju.
2022 09 03
Krevet, ofinger i naravno jasna fotografija. Pod ne bih komentarisala:( Lutka je mac sa dve ostrice (nismo svi iste gradje kao ta lutka) ...
2022 09 03
Ponasate se kao da nikad u zivotu niste spustili ni jednu stvar na pod, niste nikad videli odecu na podu u prodavnicama? Po ovome koliko vam smeta slikanje na podu ja bih samo rekla da ne cistite isti x-) sta znam licno volim da sedim na tepihu, igracke mi stoje po podu, a volim i da legnem tako na pod i slusam muziku, a vidjam i ljude deca im puze po patosu zamislite tek to x-) Ne znam stvarno sta vam tu smeta pa nije slikano napolju na betonu xD Dokle god se predmet vidi lepo ceo mozes da ga slikas i na lusteru, generalno smatram da su stvari od clanice koja je postavila temu sasvim lepo slikane i na dobrim pozadinama
2022 09 03
> bloodytears: > Ponasate se kao da nikad u zivotu niste spustili ni jednu stvar na pod, niste nikad videli odecu na podu u prodavnicama? Po ovome koliko vam smeta slikanje na podu ja bih samo rekla da ne cistite isti Komentar Vam je neumestan.
2022 09 03
> Majda87: > > bloodytears: > > Ponasate se kao da nikad u zivotu niste spustili ni jednu stvar na pod, niste nikad videli odecu na podu u prodavnicama? Po ovome koliko vam smeta slikanje na podu ja bih samo rekla da ne cistite isti > Komentar Vam je neumestan. Ne zapravo vas je posto 80% clanica ovde slika stvari na patosu jer tako najbolje slikaju celu stvar, ali za vas je to nekulturno...
2022 09 03
1 2