Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Pomoc, uplatila sam novac a ne odgovara na poruke

Ne razumem sto se pojedine clanice ovde ismevaju,ako neko pomisli da je prevaren,ocigledno i same niste bile prevarene i ne znate kako je to ruzan osecaj.Smatram da je trebalo da vam javi da je prosla uplata i da javi kada salje i obavezno Pe broj,to je korektno,pogotovo kada je uplata pa slanje.Vi imate px broj i pratite,ovako nedoumica sta je ili nije.Ako vam danas nije poslala paket,ja bih smatrala da sam prevarena..Sve sto je uplaceno je proknjizeno ujutru,ona ima ceo dan da posalje..
2022 09 05
Ciricjocanaaaa isto profil uplatila sam pare nikada se nije javila. Ja ne znam dal sam ja previse naivna, dobra al stvarno da ti padne na pamet da vrsis prevare na ovakav nacin, jako zalosno. Bas se osetis glupo, al naucila sam lekciju, dobro cu da istrazim pre nego sto se usudim opet da narucim.
2022 09 05
> ivana.t: > Ciricjocanaaaa isto profil uplatila sam pare nikada se nije javila. Ja ne znam dal sam ja previse naivna, dobra al stvarno da ti padne na pamet da vrsis prevare na ovakav nacin, jako zalosno. Bas se osetis glupo, al naucila sam lekciju, dobro cu da istrazim pre nego sto se usudim opet da narucim. Zašto ne ostavite utisak i prijavite Adminima? Ovako niko ne zna da članica nije za saradnju.
2022 09 05
Da li ste dobili paket,doticna se javila ili nikakvih promena nema?
2022 09 05
Nema nikakvih promena, na sajt vise nije ulazila niti me je kontaktirala. Paket nije stigao.. Uspela sam da nabavim od jedne clanice sto je saradjivala sa njom i imala pozitivno iskustvo njeno ime, prezime adresu i kontakt telefon ali se ti podaci potpuno razlikuju od podataka na koje sam ja uplatila novac( drugo ime i prezime, druga adresa cak i grad)
2022 09 06
pa, ako više ne postoji dilema, dajte joj negativnu ocenu, čemu oklevanje?
2022 09 06
Javite Adminu i ostavite utisak.
2022 09 06
Ostavite utisak,ova sva prica i otvaranje teme nemaju nikakvu svrhu ako ne ostavite utisak.
2022 09 06
ništa od torbe, para, ali, zato, ni utiska, srećno svima koji slave. :s
2022 09 07
> ducekuce: > Ne razumem sto se pojedine clanice ovde ismevaju,ako neko pomisli da je prevaren,ocigledno i same niste bile prevarene i ne znate kako je to ruzan osecaj.Smatram da je trebalo da vam javi da je prosla uplata i da javi kada salje i obavezno Pe broj,to je korektno,pogotovo kada je uplata pa slanje.Vi imate px broj i pratite,ovako nedoumica sta je ili nije.Ako vam danas nije poslala paket,ja bih smatrala da sam prevarena..Sve sto je uplaceno je proknjizeno ujutru,ona ima ceo dan da posalje.. Tacno tako..jako puno zluradih komentara ..svakome od nas moze da se desi da bude prevaren .koliko god bio oprezan ..da sajt treba ocistititi od prevaranata treba ali na zalost mi tu nemozemo nista
2022 09 08
Još jednoj devojci nije poslala paket: ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/dc83ce3940fb8a2ad34e13fe116d10f1.jpg)
2022 09 10
definitivno je prevara u pitanju
2022 09 13
Jeste li prijavili adminu? Koliko se ja secam grad nije bio Aleksinac vec neko mesto u Vojvodini
2022 09 13
1 2