Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Pomoc, uplatila sam novac a ne odgovara na poruke

Narucila sam torbu od clanice sa preko 200 pozitivnih ocena, uplatila sam novac na racun posto salje iskljucivo posle uplate, ostavila podatke za slanje i receno mi je da ce poslati torbu istog dana, torba nije stigla i ona sada par dana ne ulazi na profil i ne odgovara na poruke… sta da radim? da li mogu da povucem uplatu ako mi ne posalje torbu u narednih par dana?
2022 09 04
Da li mozete da ostavite link koja clanica je u pitanju? Mislim da ne mozete da povucete uplatu..Jel su joj pozitivne ocene starije? > odeca_za_decu: > Narucila sam torbu od clanice sa preko 300 pozitivnih ocena, uplatila sam novac na racun posto salje iskljucivo posle uplate, ostavila podatke za slanje i receno mi je da ce poslati torbu istog dana, torba nije stigla i ona sada par dana ne ulazi na profil i ne odgovara na poruke… sta da radim? da li mogu da povucem uplatu ako mi ne posalje torbu u narednih par dana?
2022 09 04
Uplata ne moze da se povuce jer je verovatno vec realizovana. Koja clanica?
2022 09 04
Mislim da postoji rok u kom mozete da povucete uplatu, ali to svakako nije par dana 😐 Mozda da sacekate da se uloguje i ako i onda ne odgovara bojim se da ne mozete nista drugo osim da ostavite negativnu i oprostite se od novca
2022 09 04
https://mojekrpice.rs/olgabogdanov-185559 ovo je link profila.. bila je aktivna u medjuvremenu ali nije odgovorila na poruku i od tada ne ulazi dan ipo mozda sam prerano digla frku ali sada vidim da su joj stare ocene sve
2022 09 04
Ok je da devojka saceka.Verovatno ne bi ni dizala frku da clanica kojoj je uplacen novac na racun nadje vremena i da se javi devojci ..tipa legao je novac ..ne brinite saljem sutra bla ..bla..
2022 09 04
Kada ste uplatili? Ako ste uplatili u petak mozda joj jos uvek nije legao novac, meni se tako desavalo par puta, pa legne tek u ponedeljak
2022 09 04
Slazem se sa clanicom ako ste uolatili u petak moguce da joj nije stigla uplata. Tako je kod mene uvek mi novac legne tek u ponedjeljak. Ali ja uvek naglasim to i kazem da mi posalju sliku i ja saljem. Tako da mozda se niste razumele. Nadam se da ce na kraju biti sve ok 🤗
2022 09 04
> MarijaGojic: > Dan ipo ? > Ocene su joj stare ? > Nisu od juče ,prekjuče? 😁 > Članica ima jako puno utiska iz ove godine. > Vikend je,sačekajte još dan ipo. I od toga 4 negativne, 3 kao prodavac (uvalila stvari ) i jednu kao kupac za ne preuzet paket. ..Iskreno ja se ne bih usudila na kupovinu. Nadam se da je sve ok i i da ce zaista poslati sutra, ako joj zaista uplata nije legla..
2022 09 04
Ne znam kako vi ali ja gledam da pošaljem broj za praćenje pošiljke još isti dan, nekako mi to deluje korektno. S jedne strane je dolaz a sa druge kupac može da vidi kretanje pošiljke. Nadam se da nije prevara, dotična već bila tema na ovom forumu više puta baš zbog tih negativnih i uvaljivanja.
2022 09 04
O ovoj clanici je u vise navrata bilo reci na forumu ali ne u najboljem svetlu nazalost, mene ove negativne u startu odbijaju Imala sam iskustvo sa doticnom Janom koja je sada vec blokirana, uplatila sam isto novac nedelju dana nisam dobijsla odgovor iako se uredno logovala da ni mi nakon nedelju dana najopstenije odgovorila kako je bila na nekom iznenadnom putu sto smatram jako neodgovorno kao prodavac jer ako sam ja kso kupac ispostovala sve tako ocekujem i od prodavca makar sms da posalje jer ima kontakt telefon, svima se desava nesto iznenada neki problem i slicno ali 2 minuta se moze izdvojiti.
2022 09 04
Ja sam imala saradnju sa njom. Javila se za moj predmet, u ime trece osobe. U roku od pola sata su ispostovale sve uslove, tako da je saradnja prosla sasvim korektno. Ali kao sto Makilis piše, secam se teme na forumu.
2022 09 04
> AppleRed: > Ne znam kako vi ali ja gledam da pošaljem broj za praćenje pošiljke još isti dan, nekako mi to deluje korektno. S jedne strane je dolaz a sa druge kupac može da vidi kretanje pošiljke. > Nadam se da nije prevara, dotična već bila tema na ovom forumu više puta baš zbog tih negativnih i uvaljivanja. Isto. Slikam potvrdu o slanju pošiljke ili pošaljem prijemni broj. Takođe, kao kupac se trudim da svaki put slikam uplatnicu. Mada vidim da i njih lažiraju u poslednje vreme, tako da nije dokaz dok ne legne novac na račun.
2022 09 04
Legla joj je uplata, rekla je da salje taj dan, dan kasnije je javila da nije stigla da posalje i od tada cetiri dana nista..
2022 09 05
> odeca_za_decu: > Legla joj je uplata, rekla je da salje taj dan, dan kasnije je javila da nije stigla da posalje i od tada cetiri dana nista.. Opet kazem nekorektno od strane prodavca nema opravdanja ne kapiram sto je tesko napisati " Izvinite poslacu vam sutra ili za dva dana "bilo sta ne treba stajati na stranu nekoga ko ne zeli da kontaktira kupca pogotovo ako je dobio pare unapred...NEMA OPRAVDANJA
2022 09 05
1 2