Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

OBRISAN OGLAS

Obrisan mi je danas oglas. Objavila sam 3 majice u jednom oglasu po jednoj ceni, da li je to zabranjeno? Nova sam, zato mozda negde i pogresim a pravila nigde ne mogu da nadjem
2022 09 07
Zdravo, kod ove adminke mozes da nadjes sve, mislim da to spada u prodaju na veliko pa su to uklonili. Probaj da postavis odvojene oglase ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/8d6054deaf96b63d1b27963f13cd3033.jpg)
2022 09 08
![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/7b8acdcd8d79115206f4be7e705aeb35.jpg)
2022 09 08
Hvala ti
2022 09 08
Možeš da okačiš u jednom oglasu više stvari po jednoj ceni, samo moraš da imaš jednu sliku svih artikala zajedno i onda slike svakog artikla zasebno, sve u istom oglasu. Stvari koje prodaješ kao jedan paket se ne mogu onda posebno oglašavati u zasebne oglase
2022 09 08
Imam jedno pitanje, pokusavam upravo da nadjem u pravilima da li ima nesto vezano za oglase parfema sto ne znam, ali ne nalazim, a vec nekoliko puta su mi obrisali oglase postavljenih parfema. Parfemi su originali, moje slike, uslikan kod, i kutija i bocica i naveden opis tacan, i militraza tacna,sa tagovima samo tog parfema, i nije kataloska prodaja, i nisu avon i sl. Ali oglas bude obrisan. Je l’ zna neka zasto? 🤭 Hvala puno unapred
2022 09 08
Odgovorila sam Vam u drugoj temi 😊 > MorganaS: > Imam jedno pitanje, pokusavam upravo da nadjem u pravilima da li ima nesto vezano za oglase parfema sto ne znam, ali ne nalazim, a vec nekoliko puta su mi obrisali oglase postavljenih parfema. > Parfemi su originali, moje slike, uslikan kod, i kutija i bocica i naveden opis tacan, i militraza tacna,sa tagovima samo tog parfema, i nije kataloska prodaja, i nisu avon i sl. Ali oglas bude obrisan. Je l’ zna neka zasto? 🤭 Hvala puno unapred
2022 09 08
Hvala ❤️🥰 > njelena360: > Odgovorila sam Vam u drugoj temi 😊 > > MorganaS: > > Imam jedno pitanje, pokusavam upravo da nadjem u pravilima da li ima nesto vezano za oglase parfema sto ne znam, ali ne nalazim, a vec nekoliko puta su mi obrisali oglase postavljenih parfema. > > Parfemi su originali, moje slike, uslikan kod, i kutija i bocica i naveden opis tacan, i militraza tacna,sa tagovima samo tog parfema, i nije kataloska prodaja, i nisu avon i sl. Ali oglas bude obrisan. Je l’ zna neka zasto? 🤭 Hvala puno unapred
2022 09 08