Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

CC paket pitanje

Meni uvek donose do kuce, medjutim danima vec posta nema opciju uopste dostavljanja bilo kakvog paketa na moju adresu 🤦🏻‍♀️ Kazu da je problem u sistemu😴
2022 09 16
Izvinjavam se, sta je CC paket? Pretpostavljam da je na taj nacin jeftinija postarina pa se tako salje, moze li neko da mi pojasni? Hvala 💐
2022 09 17
> Dani88: > Izvinjavam se, sta je CC paket? Pretpostavljam da je na taj nacin jeftinija postarina pa se tako salje, moze li neko da mi pojasni? > Hvala 💐 Običan paket, bez prioritetnog roka uručenja od 24h, mase do 3kg. O tome kako se pakuje stvar koju šaljete, ne znam. Ja sam slala odeću, ponela sam makaze, selotejp i čvršću kesu, reče službenica samo upakuj lepo i to je sve.
2022 09 17
> AnaDjxx: > > neo031: > > A da li vama traže da CC paket bude spakovan isključivo u kutiju baš kao klasičan paket? Meni bez kutije nisu hteli da prime. > Ja sam htela da posaljem patike kao CC paket koje su svakako u kutiji, i jos sam ih dodatno uivila u kesu, nisu hteli da prihvate, trazili su neki specijalni papir za pakovanje i kanapcic (???) + su mi rekli da postarinu placa onaj ko salje CC paket Glupost, ja sam prosle nedelje slala cipele upakovane u Zara kartonsku kutiju. Bez problema poslato, stiglo sledeci dan, primalac platio postarinu.
2022 09 17
Ja saljem u obicnoj kesi, i uvek mi prime. Medjutim neka nova radnica mi je juce rekla da mora u kutiji, ali kada je pitala koleginice rekle su joj da mi primi pakete. Tako da da, zavisi od radnika. Postarinu moze da plati primalac, kao i otkup, moze da vam se vrati novac isto na PostNet.
2022 09 17
Devojke, kada saljete pakete, da li saljete kao CC paket podrazumevano ili tek po zahtevu kupca? Ja i dalje saljem PostExpress-om, jedino ako neko naznaci da se salje kao CC paket, onda saljem tako :)
2022 09 17
Ja nekad sama predložim, tj posle poskupljenja, (pre toga nisam ni znala za ovu opciju), da bude kao cc, osim ako neko ne insistira da bude postexpress :)
2022 09 17
Ja šaljem i dalje kao PE jer sam tek sad saznala šta je CC..A i nekako mi se podrazumeva osim ako ne naglase da žele CC..
2022 09 18
Ja sad saljem sve kao cc paket, osim ako ne naglase da zele PostExpress. Jer ne bih da se sokiraju kada im stigne paket sa otkupom PostExpressom 😅
2022 09 18
Jel moze za nas koje nismo ukapirale,samoj sebi persiram ,:),da ne ispadnem glupa u drustvu. Kako se salje CC paket.Jel CC neka skracenica ili se tako zove?Koja je cena postarine.
2022 09 19
Paket može biti težak do 20kg, odnosno do 31,5 kg, a cenovnik možete videti u prilogu. U određenim poštama zahtevaju da bude propisno spakovan i adresiran, ali za veće i gabaritnije pošiljke mnogo jeftiniji od Postexpressa. ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/1fa547d8925526a6dca6e6bd1fdb1918.jpg)
2022 09 22
![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/1129ed549cf2969491adc60f26499ce1.jpg) Evo ukoliko nekome insistiraju da stvari budu upakovane u kutije, na sajtu lepo stoji da moze i vreca/kesa oblepljena trakom, a sad imam i dodatnu potvrdu, ali po poštama svako svoju politiku vodi
2022 12 06
Kada kupac preuzme paket CCC, da li novac postar donosi nama prodavcima na kucnu adresu, ili ga mi podizemo u posti?
2023 03 01
Onako kako Vi naglasite da Vam se vrati novac, tako će i biti: na račun, Post-net-om, ili da Vam poštar donese na kućnu adresu, sve isto kao i kod Post-express-a.
2023 03 10
1 2