Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

CC paket pitanje

Zdravo, Zanima me da li vam kuriri donose cc pakete? Slala sam u cetvrtak po prvi put nekoliko paketa na taj nacin, i niko nije primio, svi su izvesteni.
2022 09 10
Ćao. Meni uvek donese do kuće a skoro svi mi šalju kao CC.
2022 09 10
Do sada sam slala bas dosta cc paketa, skoro svi su uruceni na adresi, jedino ako nisu nasli primaoce kod kuce, ostavili su izvestaje da se podigne u posti .Nije mi niko od kupaca do sada javio da mu nije bilo doneto na kucnu adresu
2022 09 10
Hvala :) Onda je moguce da se stvarno pogodilo da niko nije bio kuci tada. Nisam ispitivala clanice, a bas me zanimalo. Inace, rekla mi je radnica u posti da su sada svi presli na cc pakete i da im nije bas drago zbog toga 😅
2022 09 10
Meni je poslat cc paket u utorak, stigao je odma u sredu😊
2022 09 10
Meni je poslat pre 4 dana , danas je tek stigao i ne na kucnu adresu, a slala sam jednoj devojci cc stigao je odmah sutra dan.
2022 09 10
Sve zavisi od poštara. Po pravilu treba da se uruči primaocu, ako je prisutan.
2022 09 11
Poslat mi je cc paket u petak,stigao juce....a imalo je slucajeva kad je bio poslat a stigao za 4-5 dana
2022 09 11
Svi paketi su ovde stigli sutradan, samo sto nisu uruceni na adresi.
2022 09 11
Da li je moguće CC paket slati sa otkupom?
2022 09 13
> mimanis9: > Da li je moguće CC paket slati sa otkupom? Moguce je
2022 09 13
Hvala lepo☺️ > Judit89: > > mimanis9: > > Da li je moguće CC paket slati sa otkupom? > Moguce je
2022 09 13
A da li vama traže da CC paket bude spakovan isključivo u kutiju baš kao klasičan paket? Meni bez kutije nisu hteli da prime.
2022 09 15
> neo031: > A da li vama traže da CC paket bude spakovan isključivo u kutiju baš kao klasičan paket? Meni bez kutije nisu hteli da prime. Ja sam htela da posaljem patike kao CC paket koje su svakako u kutiji, i jos sam ih dodatno uivila u kesu, nisu hteli da prihvate, trazili su neki specijalni papir za pakovanje i kanapcic (???) + su mi rekli da postarinu placa onaj ko salje CC paket
2022 09 16
Ja sam pre neki dan dobila CC paket, danas poslat, sutra stigao. A juče sam jedan poslala. Gde su samo insistirali da ga lepo upakujem, u tvrđu kesu. U pitanju je šal. Što se tiče nečeg većeg, poput patika pa još u kutiji, stvarno ne znam. Ali nisam dobila odgovor, a ne piše ni na potvrdi, za koliko će stići taj moj paket. A poštarinu plaća primalac. I to je to. Znači ipak sve zavisi i od pošte i od službenika 🤷
2022 09 16
1 2