Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Pitanje oko postavljanja oglasa

Pozdrav svima, imam novu kremu za lice iz Lilija, Hada Labo (neću staviti sliku da ne ispadne da reklamiram). Objavila sam je, ona je upakovana u svojoj kutiji preko koje je i folija, dakle jasno je da je sasvim nova. Batch nigde nije istaknut, niti mogu da nadjem brend Hada Labo u pretrazi Batch kodova. Slikala sam i kutiju gde lepo piše da je rok 6 meseci od otvaranja, a pored toga do februara 2025. Admin mi je obrisao. Nije mi jasno da li radi po prijavi, ili samoinicijativno, i kako tačno misli da se napiše batch kod negde gde ne postoji. Apsurdno mi je da je, među tonu prevaranata koji okače oštećeno a označe kao novo sa etiketom, fejk stvari, komercijalne prodaje itd. problem krema za koju je jasno da je nova. Takođe, pre nekoliko dana sam okačila sliku u topu koji podseća na grudnjak, i to mi je obrisao, a slika je uslikana na ogledalu, telefonom, vidi se da nije sa interneta. Ne znam da li je zabranjeno to, ali videla sam gomilu devojaka kojima slike u kupaćem stoje mesecima. To je bila jedna od, ostale 2 su bile slike topa, tako da je predmet regularno slikan tako da se ceo vidi. Stvarno ne razumem u čemu je problem, mada sam postavila drugi put, samo bez svoje slike, pa to i nije toliko važno. Molim za savet od iskusnijeg člana šta da mogu da uradim sa kremom.
2022 09 11
Nasla sam ovo, sad ne znam da li si navela rok trajanja i u opisu ili si samo slikala, pa da je mozda zbog toga obrisano.Zabranjena je ručno rađena kozmetika, mali testeri, kozmetika starija od 2 godine, kataloška prodaja (Avon, Farmasi, Oriflame i sl.), zabranjeni su profili koji prodaju isključivo nekorišćenu kozmetiku, zabranjeni su dekanti parfema. Obavezno je postavljanje slike na kojoj se vidi batch kod i rok trajanja, kao i navođenje istih u opisu proizvoda. Putna pakovanja kozmetike su dozvoljena.
2022 09 11
> masha91: > Nasla sam ovo, sad ne znam da li si navela rok trajanja i u opisu ili si samo slikala, pa da je mozda zbog toga obrisano.Zabranjena je ručno rađena kozmetika, mali testeri, kozmetika starija od 2 godine, kataloška prodaja (Avon, Farmasi, Oriflame i sl.), zabranjeni su profili koji prodaju isključivo nekorišćenu kozmetiku, zabranjeni su dekanti parfema. Obavezno je postavljanje slike na kojoj se vidi batch kod i rok trajanja, kao i navođenje istih u opisu proizvoda. Putna pakovanja kozmetike su dozvoljena. Hvala na odgovoru, upisala sam koliko se sećam da je rok do 02.2025. Čitala sam šta je zabranjeno, ali nisam našla ništa sem ovoga što ste i Vi napisali, a stvarno ne znam kako da slikam batch kada ga nema. Naravno, mogu da ga lupim i napišem skroz levi broj, kao što radi 50% devojaka koje prodaju kozmetiku, ali prosto nisam htela, smatrajući da je sasvim dovoljan rok obzirom da je proizvod nov. Sad vidim da su mi još 2 oglasa sa Revolution paletama na kojima sam kod i uslikala i napisala obrisani, tako da Boga pitaj šta se i zbog čega dešava na sajtu…
2022 09 11
nike ne zna sta se desava i meni isto brise parfem u roku sa kodom original,bas glupo
2022 09 11
Meni je izbrisan oglas za kremu za telo, iako je batch code bio uslikan i naveden, a rok trajanja jednostavno NIJE NAVEDEN na pakovanju. E sad nesto sam citala na netu- ako ima batch code, valjda ne mora da se navodi rok trajanja. Ne znam sta da radim, da li da pokusam jos jednom da postavim oglas ili ne… Sta vi mislite?
2022 09 11
> Anja0404: > Meni je izbrisan oglas za kremu za telo, iako je batch code bio uslikan i naveden, a rok trajanja jednostavno NIJE NAVEDEN na pakovanju. E sad nesto sam citala na netu- ako ima batch code, valjda ne mora da se navodi rok trajanja. Ne znam sta da radim, da li da pokusam jos jednom da postavim oglas ili ne… Sta vi mislite? Ja sam okačila opet uz detaljna objašnjenja šta znači rok 6meseci nakon otvaranja, uz godinu kada je proizveden i uslikan i napisan rok trajanja i prosto da u bazi Batch kodova taj brend ne postoji, sve propraćeno slikama. E sad, taj čuveni batch kod prikazuje samo vreme proizvodnje, a dole u toj bazi možete naći koliko šta valja nakon otvaranja, ako ste otvorili (npr. 6 ili 12 meseci) ili uopšte (recimo senke za oči su 3 do 5 godina).
2022 09 11
Na zalost nece niko da se pozabavi ovim sajtom i polako ali sigurno se raspada. Ne znam ko su Administratori ali vrlo lako moze da se sve dovede u red ne znam zasto se ne ugledaju na ostale sajtove jeste da uzimaju proviziju od prodatih stvari ali nema problema ni u postavljanju ni u obnavljanju oglasa. Sto puta sam ponovila oglas niko me opomenuo nije. Postavljam ga bas iz razloga da ne placam proviziju oko ponavljanja i sve funkcionise savrseno. Sto se mene licno tice provizija mi ne smeta nisu to neke hiljade u pitanju sitna para je a ne remeti te. Ako bi se ovaj sajt poboljsao i funkcionisalo kako treba bez selektivnog brisanja "Tebi hocu a tebi necu" provizija mi nebi predstavljala problem
2022 09 11
Hvala na odgovoru! Nadam se da Vam sad nece obrisati… A ja cu jos videti sta da radim… > Milica12112: > > Anja0404: > > Meni je izbrisan oglas za kremu za telo, iako je batch code bio uslikan i naveden, a rok trajanja jednostavno NIJE NAVEDEN na pakovanju. E sad nesto sam citala na netu- ako ima batch code, valjda ne mora da se navodi rok trajanja. Ne znam sta da radim, da li da pokusam jos jednom da postavim oglas ili ne… Sta vi mislite? > Ja sam okačila opet uz detaljna objašnjenja šta znači rok 6meseci nakon otvaranja, uz godinu kada je proizveden i uslikan i napisan rok trajanja i prosto da u bazi Batch kodova taj brend ne postoji, sve propraćeno slikama. E sad, taj čuveni batch kod prikazuje samo vreme proizvodnje, a dole u toj bazi možete naći koliko šta valja nakon otvaranja, ako ste otvorili (npr. 6 ili 12 meseci) ili uopšte (recimo senke za oči su 3 do 5 godina).
2022 09 12
Zdravo! Vec danima ne mogu da postavim oglas, zato sto se slike uploaduju beskonacno dugo.. Da li jos neko ima ovaj problem? Slike su okej rezolucije, nisu prevelike tako da ne vidim razlog zasto se ovo dogadja....
2022 09 12
Nekoliko dana ne mogu postavit predmet , ako neko zna neka napise u cemu je problem
2022 09 12
Ljudi ako neko zna neka napise u cemu je problem i kako da se otkloni u napred hvala🙂
2022 09 12
Meni je je od juce izbrisana slika,a ostao je tekst i cena
2022 09 12
I kod mene se javlja taj problem, ali ja kad vidim da slika nece da se uploaduje, kliknem na onu kanticu, ti. izbrisem, pa onda iz pocetka.., nekad sam cak morala i 2 puta to da radim, ali tako uvek uspem da uploadujem sliku 👍 > JelenaVV: > Zdravo! Vec danima ne mogu da postavim oglas, zato sto se slike uploaduju beskonacno dugo.. Da li jos neko ima ovaj problem? Slike su okej rezolucije, nisu prevelike tako da ne vidim razlog zasto se ovo dogadja....
2022 09 12
> Anja0404: > I kod mene se javlja taj problem, ali ja kad vidim da slika nece da se uploaduje, kliknem na onu kanticu, ti. izbrisem, pa onda iz pocetka.., nekad sam cak morala i 2 puta to da radim, ali tako uvek uspem da uploadujem sliku 👍 > > JelenaVV: > > Zdravo! Vec danima ne mogu da postavim oglas, zato sto se slike uploaduju beskonacno dugo.. Da li jos neko ima ovaj problem? Slike su okej rezolucije, nisu prevelike tako da ne vidim razlog zasto se ovo dogadja.... Probajte da obrišete pa ponovo izaberete iste slike, tako i meni obično upali
2022 09 12
Ja sam dva puta objavljivala, sve po pravilima, pitam zasto su obrisali, oni mi kazu da je sve do admina, pa da postavim ponovo i posaljem taj link.. I tako se vrtimo u krug, a meni je vec dosadilo
2022 09 16
1 2