Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Pitanje oko postavljanja oglasa

> ninanica: > Na zalost nece niko da se pozabavi ovim sajtom i polako ali sigurno se raspada. Ne znam ko su Administratori ali vrlo lako moze da se sve dovede u red ne znam zasto se ne ugledaju na ostale sajtove jeste da uzimaju proviziju od prodatih stvari ali nema problema ni u postavljanju ni u obnavljanju oglasa. Sto puta sam ponovila oglas niko me opomenuo nije. Postavljam ga bas iz razloga da ne placam proviziju oko ponavljanja i sve funkcionise savrseno. Sto se mene licno tice provizija mi ne smeta nisu to neke hiljade u pitanju sitna para je a ne remeti te. Ako bi se ovaj sajt poboljsao i funkcionisalo kako treba bez selektivnog brisanja "Tebi hocu a tebi necu" provizija mi nebi predstavljala problem Na kojim sajtovima jos imate uspesnu prodaju i da ste zadovoljni radom ? 😊 jer ovo postaje uzasno ovde sa brisanjem Hvala
2022 09 16
Drugari. Ja sam nova. I danima pokusavam prvi oglas da postavim. Dodjem do dela materijal posto patike stavljam i kad upisem npr koza,ili guma ne daje. Izbaci crveno. I tag neki potrazi. Zna li ko sta🤣
2022 09 23
> pingvince: > Drugari. Ja sam nova. I danima pokusavam prvi oglas da postavim. Dodjem do dela materijal posto patike stavljam i kad upisem npr koza,ili guma ne daje. Izbaci crveno. I tag neki potrazi. Zna li ko sta🤣 Ne znam u čemu je stvar, meni prihvati čak i xx kada nisam sigurna koji je materijal… Baš čudno nadam se da ste se snašli u medjuvremenu
2022 09 27
1 2