Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Neozbiljni prodavci

> deksica: > Ja cesto udjem.na brzinu , izadjem i zaboravim da odgovorim odmah, pa bude tek za dan , dva da se setim.A udjem i sestri na profil, imami tamo nesto mojih stvari, njoj bolje ide prodaja, , a u stvari ona vidi poruke tek za nekoliko dana, ispada kao da ulazi > a ne odgovara. Tako da eto ima i toga, najgore je kad mi neko trazi podatke, pa razvaci sa uplatom, na kraju ih zamolim da ne uplacuju, jer ne zelim da cekam do besvesti, a u medjuvremenu ne mogu da prodam drugome. Ne znam za to,doduse desi se da sajt nekad koci,da slike ne mogu da se postave i tako to,ja bas gledam da cesce ulazim i kad god mogu i prvo poruke proveravam obavezno. Stvar je u tome kad se javis prodavcu i ako odgovori pa nestane to je neodgovorno jer kad znas da imas kupca,javio se pitao,vi kazete dostupno je i kad mozete slati i nestanete mislim tako na nekog prodavca a jedan je takav na kojeg sam naletela gde sam htela da narucim,trazila podatke i nema je vise. Ko jos danas sam trazi za uplatu,imala sam par onih koji traze tako ali vecina nece jer ih je strah valjda sta je pa hoce samo pouzecem,sto postujem.Svako radi kako mu odgovara. Tu se slazem da ima neodgovornih kupaca takodje. Ali nazalost tako je doslo izgleda. Sve vise je takvih koji zavlace,prave se ludi itd.
2022 09 29
> SuzanaTojagic: > > Milica9933: > > Morate da shvatite da postoje prodavci koji okace komercijalne predmete kako bi privukle paznju na svoj nalog, a da nemaju stvarnu nameru da iste prodaju. > > Ne mora biti samo nesto komericijalno, iz aktuelne kolekcije. Ali cesto su to predmeti sa bas povoljnom cenom, obicno novog ili odlicnog stanja. > > Ako se radi o novim korisnicima sajta, cesto i ne ulaze u poruke, ocekuju verovatno neko crveno obavestenje. A neretko daju i lazne mail adrese, te im ni to ne iskace na telefonu. > Izvinjavam se ako cu biti gruba ali mene to ne interesuje kao i ostale kupce.Ako je stavljeno na prodaju onda mora da se ispostuje kupac Shvatam, ali Vam pisem da postoje i te situacije. 🙂
2022 09 29
> Milica9933: > > SuzanaTojagic: > > > Milica9933: > > > Morate da shvatite da postoje prodavci koji okace komercijalne predmete kako bi privukle paznju na svoj nalog, a da nemaju stvarnu nameru da iste prodaju. > > > Ne mora biti samo nesto komericijalno, iz aktuelne kolekcije. Ali cesto su to predmeti sa bas povoljnom cenom, obicno novog ili odlicnog stanja. > > > Ako se radi o novim korisnicima sajta, cesto i ne ulaze u poruke, ocekuju verovatno neko crveno obavestenje. A neretko daju i lazne mail adrese, te im ni to ne iskace na telefonu. > > Izvinjavam se ako cu biti gruba ali mene to ne interesuje kao i ostale kupce.Ako je stavljeno na prodaju onda mora da se ispostuje kupac > Shvatam, ali Vam pisem da postoje i te situacije. 🙂 Sve je to ok ali ko sto rekoh prodavac je duzan da odgovori svakom kupcu,to je kultura neka sta god da je u pitanju.
2022 09 29
> Danijela234: > Ja imam ovakvu situaciju: poručila sam juče kaput, tj kasno sinoć ostavila podatke i rekla da ću uplatiti sutradan, jer sam čekala devojku da mi javi da li joj uzima ta prva devojka, zato smo se kasno čule, znači ona mi se javila i rekla slobodan je, sve smo se dogovorile, razmenile podatke, kad ono devojka mi napisala pre 4h da je prodato, a taman sam ušla da vidim njene podatke za uplatu, ja stvarno ne znam da li je to pošteno.. ništa joj nisam odgovorila, nemam snage 😁 Ako ste razmenile podatke po pravilima možete ostaviti i utisak.
2022 09 29
> SuzanaTojagic: > Sve je to ok ali ko sto rekoh prodavac je duzan da odgovori svakom kupcu,to je kultura neka sta god da je u pitanju. Nije duzan. Jeste stvar kulture, ali mozda ne zeli saradnju sa nekim. I ignorise.
2022 09 29
> Milica9933: > > SuzanaTojagic: > > Sve je to ok ali ko sto rekoh prodavac je duzan da odgovori svakom kupcu,to je kultura neka sta god da je u pitanju. > Nije duzan. Jeste stvar kulture, ali mozda ne zeli saradnju sa nekim. I ignorise. Ignorisanje je nekulturno.Obaveza svakog prodavca je da ispostuje kupca. Taj koji nece da proda po meni ne zna sta hoce. Ne mozes ignorisati kupca koga ne znas. Svakako red je da se odgovori sta god da je u pitanju. Po ovome ispada davi njih branite. Niko nikog ne treba da brani pa da je i rodjeni. Tako se ne radi to i treba svako da se ispostuje. Zna se red. Ja sam i prodavac i kupac i ispostujem sve. Tako treba svako da radi.
2022 09 29
Ne branim, samo navodim zasto mozda neko ne odgovara. Licno odgovorim na svaki zahtev, ali nismo svi isti. I postoje clanice kojima ne bih prodala predmet.
2022 09 29
> Milica9933: > Ne branim, samo navodim zasto mozda neko ne odgovara. > Licno odgovorim na svaki zahtev, ali nismo svi isti. > I postoje clanice kojima ne bih prodala predmet. Nema potrebe za navodjenjem. To nista ne znaci i nista nije opravdanje za ne odgovaranje. Kod mene toga nema,jer ako nekom necete da prodate to je diskriminacija. Ne treba nikog odvajati. A druga stvar je ako neko vraca pakete.Samo sto ja svakom odgovorim a ovde je o tome rec o neodgovaranju. Cak i da neko nece nekom da proda njegova je obaveza je da odgovori ko god da je u pitanju. To je odraz postovanja. Da nekog ispostujes,odgovoris.
2022 09 29
> SuzanaTojagic: > > To je odraz postovanja. Da nekog ispostujes,odgovoris. Pa ne postujem nekoga, zato i pisem to. Zbog komentara iz nekih tema, zbog odnosa prema drugima i zbog bezobrazluka prilikom dogovaranja prethodnih kupovina. Ili zahteva za razmenu, gde pise velikim slovima da istu ne vrsim. Zato na svaku buducu poruku ne odgovorim takvim clanicama. Ne diskriminisem. Razumem Vas zaista i slazem se, ali tako je kako je. 🙂
2022 09 29
> Milica9933: > > SuzanaTojagic: > > > To je odraz postovanja. Da nekog ispostujes,odgovoris. > Pa ne postujem nekoga, zato i pisem to. Zbog komentara iz nekih tema, zbog odnosa prema drugima i zbog bezobrazluka prilikom dogovaranja prethodnih kupovina. Ili zahteva za razmenu, gde pise velikim slovima da istu ne vrsim. > Zato na svaku buducu poruku ne odgovorim takvim clanicama. > Ne diskriminisem. > Razumem Vas zaista i slazem se, ali tako je kako je. 🙂 Kako god. Ja sam covek i svakog ispostujem,zbog sebe. I kao kupac i kao prodavac. A ostalo sve govori o osobi kakva je. Kao prodavac svakom odgovorim. To uvek ispostujem radicu tako dokle god se bavim ovim
2022 09 29
1 2