Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Neozbiljni prodavci

Da li je neko imao situaciju da se javi prodavcu a taj prodavac ne odgovara a ulazi na sajt? Ja evo imam situaciju sa dva prodavca. Kod jedne sam se javila za cizmice,cekam sigurno dve nedelje na odgovor a zena/devojka ulazi nekoliko puta a odgovora nema. Pritom kad neko posalje poruku izbaci obavestenje na e-mail. Jeste da se meni desavalo da ne dobijem obavestenje a dobijem poruku ali ja cesce udjem jer bas zbog toga proveravam. Ako nesto prodajes ,cilj ti je da prodas normalno je da proveravas,a danas ce slabo ko da da vise,znam iz iskustva jer su moje cene niske pa opet nema odaziva,vecinom zbog postarine. Ja se javim hocu da uzmem a ona nista. Kod druge sam se javila za torbicu doduse javila se ali samo dve poruke poslala i nista. Trazila sam joj podatke za uplatu,obema sam ponudila da uplatim unapred,tako je manja postarina. Jeste da ta druga nihe cesto ulazila ali ipak je usla koji put posle moje poruke. Po meni to je neodgovorno i neozbiljno. Kad zna da cu uzeti ne javlja se. Kad ti se javi kupac da uzme pa cilj ti je da sto pre resis a ne da razvlacis. Da su mi se obe javile to bi vec bilo kod mene odavno. A ja moram da ih jurim da bi uzela. Gde to ima. Svako bi vec odustao. A svidelo mi se.
2022 09 29
Ja imam ovakvu situaciju: poručila sam juče kaput, tj kasno sinoć ostavila podatke i rekla da ću uplatiti sutradan, jer sam čekala devojku da mi javi da li joj uzima ta prva devojka, zato smo se kasno čule, znači ona mi se javila i rekla slobodan je, sve smo se dogovorile, razmenile podatke, kad ono devojka mi napisala pre 4h da je prodato, a taman sam ušla da vidim njene podatke za uplatu, ja stvarno ne znam da li je to pošteno.. ništa joj nisam odgovorila, nemam snage 😁
2022 09 29
Imala sam par sličnih situacija. Sa nekim devojkama sam se čak dogovorila i za vreme i mesto preuzimanja. I samo su nestale...
2022 09 29
Nikad ne bih rekla da bi se ovo desilo, devojka je stvarno bila fina i kulturna preko poruka, i odjednom bum… neverovatno, zamislite samo da sam uplatila ranije, da sam imala skrin njenog racuna u telefonu, ovako je super da sam usla na sajt i videla poruku…
2022 09 29
> Danijela234: > Nikad ne bih rekla da bi se ovo desilo, devojka je stvarno bila fina i kulturna preko poruka, i odjednom bum… neverovatno, zamislite samo da sam uplatila ranije, da sam imala skrin njenog racuna u telefonu, ovako je super da sam usla na sajt i videla poruku… Da ne bi odgovarala na oba komentara ovde cu za oba. 😁 Pa da,doduse opet javila je. Ali eto srecom pa niste uplatili,da ste na vreme videli. Mada bilo bi jos gore da ste se dogovorile a ona nista a vidite na profilu prodato. Mada opet i nije fer,ako ste se dogovorile kako je mogla prodati? E sad,ako se neko javio pre vas onda je mora da vasom obavesti i kaze da se neko javio pre vas i da ce vam javiti. Ja tako radim. Ako se javi vise njih,prvu cekam,ostalima kazem da ima neko i da cu javiti ako odustane.
2022 09 29
I meni se to desavalo, pomislim uvek mozda su previdele poruku pa im se javim po drugi put i isto budem iskulirana iako se loguju svaki dan, onda jednostavno sklonim predmet iz omiljenih i ne zelim ni da ga kupim vise
2022 09 29
> .pahuljica.: > Imala sam par sličnih situacija. Sa nekim devojkama sam se čak dogovorila i za vreme i mesto preuzimanja. I samo su nestale... Pa jbg,eto ima svakakvih. Strasno koliko ima i neodgovornih kupaca i prodavaca. Ja sam i jedno i drugo,a verujem i da je vecina vas pa uvek sve ispostujem,pazim na sve. Kao kupac uplacujem svima unapred,njima sigurnije,dobiju pare odma ne moraju cekati da preuzmem paket a meni manja postarina. Ali najvise mrzim kad moram da cekam tako a moglo da se resi. Kao prodavac gledam da sto pre resim,cak i kad sam na poslu ja odgovorim. I sve naglasim koliko je do mene. Ali ovo cekati prodavca,ulazi a ne reaguje je totalno neodgovorno. Mislim se jel hoces da prodas ili neces. Evo danas jedna zena,nadjem druge cizmice posto se ona ne javlja,vidim zena nije ulazila od marta ali ipak se javim. Ma zena se javila u roku par minuta. I sve smo se dogovorile,ona dala podatke ja uplatila i ona javlja kad posalje. A ne ovo cekam po nedelju dve ko budala.
2022 09 29
> AnaDjxx: > I meni se to desavalo, pomislim uvek mozda su previdele poruku pa im se javim po drugi put i isto budem iskulirana iako se loguju svaki dan, onda jednostavno sklonim predmet iz omiljenih i ne zelim ni da ga kupim vise Pa da. Izgubis volju.A cizmice su mi se svidele,probala sam naci na fejsbuku cak posto tamo ima vise odaziva i nista,ne mogu naci takav model. Doduse nema ocena nikakvih ali htela sam bezobzira na to da ih uzmem. Pa to i ja pomislim,ajde imaju obaveza,sve razumem ali ako vec ulazis na sajt onda mozes i pregledati poruke,odgovoriti. Valjda ti je cilj da prodas.
2022 09 29
Morate da shvatite da postoje prodavci koji okace komercijalne predmete kako bi privukle paznju na svoj nalog, a da nemaju stvarnu nameru da iste prodaju. Ne mora biti samo nesto komericijalno, iz aktuelne kolekcije. Ali cesto su to predmeti sa bas povoljnom cenom, obicno novog ili odlicnog stanja. Ako se radi o novim korisnicima sajta, cesto i ne ulaze u poruke, ocekuju verovatno neko crveno obavestenje. A neretko daju i lazne mail adrese, te im ni to ne iskace na telefonu.
2022 09 29
> Milica9933: > Morate da shvatite da postoje prodavci koji okace komercijalne predmete kako bi privukle paznju na svoj nalog, a da nemaju stvarnu nameru da iste prodaju. > Ne mora biti samo nesto komericijalno, iz aktuelne kolekcije. Ali cesto su to predmeti sa bas povoljnom cenom, obicno novog ili odlicnog stanja. > Ako se radi o novim korisnicima sajta, cesto i ne ulaze u poruke, ocekuju verovatno neko crveno obavestenje. A neretko daju i lazne mail adrese, te im ni to ne iskace na telefonu. Izvinjavam se ako cu biti gruba ali mene to ne interesuje kao i ostale kupce.Ako je stavljeno na prodaju onda mora da se ispostuje kupac i da da odgovor.Bezobzira sta je svaki pravi prodavac ce odgovoriti,to je obaveza svakog prodavca da ispostuje kupca. Tako da ako kupac ne dobije odgovor prodavac je neodgovoran i neprofesionalan. Dzabe mu i sva reklama ako tako radi. Tako nece sigurno privuci nikog,nego samo odbiti. Ko sto jedna clanica kaze,odustane i nece vise da kupi. Tako ce samo ostaviti negativan utisak. Sa takvima nece niko onda saradjivati. Neke cak i nemaju ocene a vecina kupaca nece da saradjuje sa takvima.
2022 09 29
Sizim od tih osoba!!! ako neces da prodas, prijatelju, sta ti radis uopste ovde??! toliko sam puta ispaljena za artikl koji mesecima merkam i konacno odlucim da uzmem. Desilo mi se cak vise puta da clanice vide moju poruku, ne odgovore, onda ja ponovo posaljem poruku i one ODJEDNOM obelezele artikl kao prodat ili ga obrisu. I naravno - NE ODGOVORE NA PORUKU :s A da ne pricam o kolicini clanica kojima trazim mere ili neke dodatne informacije, neke se nikad ne jave a neke su me zavlacile "danas cu sutra cu" i vise se nikad ne jave. Uopste mi nisu jasne
2022 09 29
> SvetlanaRadic: > Sizim od tih osoba!!! ako neces da prodas, prijatelju, sta ti radis uopste ovde??! toliko sam puta ispaljena za artikl koji mesecima merkam i konacno odlucim da uzmem. Desilo mi se cak vise puta da clanice vide moju poruku, ne odgovore, onda ja ponovo posaljem poruku i one ODJEDNOM obelezele artikl kao prodat ili ga obrisu. I naravno - NE ODGOVORE NA PORUKU :s > A da ne pricam o kolicini clanica kojima trazim mere ili neke dodatne informacije, neke se nikad ne jave a neke su me zavlacile "danas cu sutra cu" i vise se nikad ne jave. Uopste mi nisu jasne Bas tako. Niko nema vremena da ceka da se prodavac udostoji da odgovori. Svi mi imamo neke obaveze ali trudimo se da ispostujemo. Ako vec neko ne moze postici nema vremena onda nek batali prodaju i gotovo,ako ne ide ne ide. A ne tako ili imati izgovore ili ne odgovoriti sto je nekome izgleda najlakse. Imala sam dve gde sam pitala za torbice i jedna i druga kazu prodato a stoje u prodaji. Jedna je tek kad sam se javila posle toga stavila prodato. Onda obelezis sklonis. Ja kad prodam sklanjam brisem oglas. Desi mi.se nekad da odma ne obrisem ali vecinom je to kad proveravam nekog kupca na fejsbuku pa cekam na odgovor. A i tu nekad cekam 100 godina dok dobijem odgovor na proveru. Nekad nema nikog a nekad kad jedna pita da uzme odjednom navala. Ja kao prodavac uvek gledam sto pre da odgovorim,dam mere,snimak cak. Nekad neke ni hvala da kazu. Eto,kupaca takodje ima neozbiljnih. I onda posle kad ih sjebe soprostenjem takav kupac onda djavo kriv a mi sto smo posteni ko nas sisa.
2022 09 29
Konkretno ja zbog prirode posla i duplih smena sam znala prosle godine da zapostavim sajt i bukvalno se po mesec dana ne setim da udjem..Desilo mi se da sam usla nakon duzeg perioda,docekala 20ak poruka i prosto me je bilo sramota sto sam okacila oglase kada nisam bila dostupna toliko dugo..Kako sam se svima redom izvinila,lepo sam uzela i pobrisala sve oglase do danas kada sam na trudnickom i znam da imam vremena za iste..Prosto,ovo je sajt koji zahteva (nakon postavljenih artikala)par minuta dnevno cisto da se iscitaju poruke,ali vise za mere i za slanje paketa i licno preuzimanje,i prosto ako nemas volje onda bolje i da ne radis nego na silu.Prva sam koja je bila neodgovorna i mozda sam vise ljudi izgubila prosle godine dok sam se dozvala pameti,nego da sam lepo pauzirala bez oglasa i vratila se kao čovek.
2022 09 29
> Ejndzi: > Konkretno ja zbog prirode posla i duplih smena sam znala prosle godine da zapostavim sajt i bukvalno se po mesec dana ne setim da udjem..Desilo mi se da sam usla nakon duzeg perioda,docekala 20ak poruka i prosto me je bilo sramota sto sam okacila oglase kada nisam bila dostupna toliko dugo..Kako sam se svima redom izvinila,lepo sam uzela i pobrisala sve oglase do danas kada sam na trudnickom i znam da imam vremena za iste..Prosto,ovo je sajt koji zahteva (nakon postavljenih artikala)par minuta dnevno cisto da se iscitaju poruke,ali vise za mere i za slanje paketa i licno preuzimanje,i prosto ako nemas volje onda bolje i da ne radis nego na silu.Prva sam koja je bila neodgovorna i mozda sam vise ljudi izgubila prosle godine dok sam se dozvala pameti,nego da sam lepo pauzirala bez oglasa i vratila se kao čovek. Pa to da,ispada tako. Ali svakako ste uvideli gresku. To je ok,vi niste ulazili a ovo sto sam ja navela je da su te zene ulazile i nisu odgovarale. Ja ponekad kad hocu da uzmem pogledam kad je neko ulazio. Cisto da znam da li vredi se javiti. Ok je kad vidis neko nije ulazio ali ako taj neko ulazi a vi ne dobijete odgovor,to je vec neozbiljno. Jer kad vec taj neko moze uci na sajt onda moze i da se javi. Pa kad ulazis valjda ti je prvo da vidis jel ima poruka ako se desi da nema obavestenja,nekad i to zakoci. Ne mislim na vas nego na druge te. Ja sam jedno vreme prestala s prodajom. Nisam radila i imala sam vremena. Kad sam pocela raditi prestala sam s tim,sve obrisala ali ostala sam na sajtu radi kupovine. Ali eto nanelo me opet,jednom prodavac uvek prodavac 😁 Ali eto i pored posla ja gledam da ispostujem. Doduse ja ne saljem jer radim i ne mogu otici poslati ali sam tu za mere,slike snimke,pakovanje a mama salje pakete i sve ostalo vezano za prodaju,ako ima uplata ili isplata,sve odradim ona odnese. Kad sam i na poslu ja odgovorim kad stignem.
2022 09 29
Ja cesto udjem.na brzinu , izadjem i zaboravim da odgovorim odmah, pa bude tek za dan , dva da se setim.A udjem i sestri na profil, imami tamo nesto mojih stvari, njoj bolje ide prodaja, , a u stvari ona vidi poruke tek za nekoliko dana, ispada kao da ulazi a ne odgovara. Tako da eto ima i toga, najgore je kad mi neko trazi podatke, pa razvaci sa uplatom, na kraju ih zamolim da ne uplacuju, jer ne zelim da cekam do besvesti, a u medjuvremenu ne mogu da prodam drugome.
2022 09 29
1 2