Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Zasto se briše šminka sa sajta?!?

Ja više stvarno ne znam kako da uložim bilo kakvu žalbu niti znam kako stupiti u kontakt sa adminima... Zašto se sada briše šminka sa sajta? Zašto uopšte postoji kategorija šminke ako nije dozvoljena?!?
2022 10 01
Zabranjena je ručno rađena kozmetika, testeri, kozmetika starija od 2 godine, kataloška prodaja, zabranjeni su profili koji prodaju isključivo nekorišćenu kozmetiku, dekanti parfema. https://mojekrpice.rs/help/16/koja-su-pravila-za-postavljanje-kozmetike
2022 10 01
Mozda nije po nekom pravilu.Zabranjena je ručno rađena kozmetika, mali testeri, kozmetika starija od 2 godine, kataloška prodaja (Avon, Farmasi, Oriflame i sl.), zabranjeni su profili koji prodaju isključivo nekorišćenu kozmetiku, zabranjeni su dekanti parfema. Obavezno je postavljanje slike na kojoj se vidi batch kod i rok trajanja, kao i navođenje istih u opisu proizvoda. Putna pakovanja kozmetike su dozvoljena.
2022 10 01
> masha91: > Mozda nije po nekom pravilu.Zabranjena je ručno rađena kozmetika, mali testeri, kozmetika starija od 2 godine, kataloška prodaja (Avon, Farmasi, Oriflame i sl.), zabranjeni su profili koji prodaju isključivo nekorišćenu kozmetiku, zabranjeni su dekanti parfema. Obavezno je postavljanje slike na kojoj se vidi batch kod i rok trajanja, kao i navođenje istih u opisu proizvoda. Putna pakovanja kozmetike su dozvoljena. Ne spada ni u jednu od navedenih kategorija, full pakovanja, nova sminka, moje fotografije.
2022 10 01
> masha91: > Mozda nije po nekom pravilu.Zabranjena je ručno rađena kozmetika, mali testeri, kozmetika starija od 2 godine, kataloška prodaja (Avon, Farmasi, Oriflame i sl.), zabranjeni su profili koji prodaju isključivo nekorišćenu kozmetiku, zabranjeni su dekanti parfema. Obavezno je postavljanje slike na kojoj se vidi batch kod i rok trajanja, kao i navođenje istih u opisu proizvoda. Putna pakovanja kozmetike su dozvoljena. Jedino da pokusam da stavim batch code... Svakako hvala na odgovoru. 😊
2022 10 01
> Pticica7: > > masha91: > > Mozda nije po nekom pravilu.Zabranjena je ručno rađena kozmetika, mali testeri, kozmetika starija od 2 godine, kataloška prodaja (Avon, Farmasi, Oriflame i sl.), zabranjeni su profili koji prodaju isključivo nekorišćenu kozmetiku, zabranjeni su dekanti parfema. Obavezno je postavljanje slike na kojoj se vidi batch kod i rok trajanja, kao i navođenje istih u opisu proizvoda. Putna pakovanja kozmetike su dozvoljena. > Jedino da pokusam da stavim batch code... Svakako hvala na odgovoru. 😊 Mnogo devojaka se zali da im se kozmetika brise. Predpostavljam da nisu nesto uradile po pravilu. Nazalost ovde je brisanje selektivno, nekima je sve dozvoljeno, nekima ne. Tako da je dovoljno da samo uslikas a ne postavis batch code u opisu, tebi je oglas vec obrisan. Probaj tako, ali moj ti je savet, da skrinsotujes, i ako ti se opet obrise, da se obratis nekome od Admina, mozda ti odgovore. Ja sam od prodaje odustala ovde , samo kupujem :D
2022 10 01
> masha91: > > Pticica7: > > > masha91: > > > Mozda nije po nekom pravilu.Zabranjena je ručno rađena kozmetika, mali testeri, kozmetika starija od 2 godine, kataloška prodaja (Avon, Farmasi, Oriflame i sl.), zabranjeni su profili koji prodaju isključivo nekorišćenu kozmetiku, zabranjeni su dekanti parfema. Obavezno je postavljanje slike na kojoj se vidi batch kod i rok trajanja, kao i navođenje istih u opisu proizvoda. Putna pakovanja kozmetike su dozvoljena. > > Jedino da pokusam da stavim batch code... Svakako hvala na odgovoru. 😊 > Mnogo devojaka se zali da im se kozmetika brise. Predpostavljam da nisu nesto uradile po pravilu. Nazalost ovde je brisanje selektivno, nekima je sve dozvoljeno, nekima ne. Tako da je dovoljno da samo uslikas a ne postavis batch code u opisu, tebi je oglas vec obrisan. Probaj tako, ali moj ti je savet, da skrinsotujes, i ako ti se opet obrise, da se obratis nekome od Admina, mozda ti odgovore. Ja sam od prodaje odustala ovde , samo kupujem :D Ah i to mi je poznato, izgleda da idu na to da ostanu "odabrani" na sajtu. 😏 Tako je najpametnije, samo kupovina i kraj. 😊
2022 10 01
> masha91: > > Pticica7: > > > masha91: > > > Mozda nije po nekom pravilu.Zabranjena je ručno rađena kozmetika, mali testeri, kozmetika starija od 2 godine, kataloška prodaja (Avon, Farmasi, Oriflame i sl.), zabranjeni su profili koji prodaju isključivo nekorišćenu kozmetiku, zabranjeni su dekanti parfema. Obavezno je postavljanje slike na kojoj se vidi batch kod i rok trajanja, kao i navođenje istih u opisu proizvoda. Putna pakovanja kozmetike su dozvoljena. > > Jedino da pokusam da stavim batch code... Svakako hvala na odgovoru. 😊 > Mnogo devojaka se zali da im se kozmetika brise. Predpostavljam da nisu nesto uradile po pravilu. Nazalost ovde je brisanje selektivno, nekima je sve dozvoljeno, nekima ne. Tako da je dovoljno da samo uslikas a ne postavis batch code u opisu, tebi je oglas vec obrisan. Probaj tako, ali moj ti je savet, da skrinsotujes, i ako ti se opet obrise, da se obratis nekome od Admina, mozda ti odgovore. Ja sam od prodaje odustala ovde , samo kupujem :D Pogotovu sa novim cenama postekspresa, bojim se da uskoro i od kupovine nece biti nista. 😔
2022 10 01
I ja samodustala od prodaje. Htela sam da prodam dekant parfem, original ali mi brišu oglas. Pun je sajt parfema i kozmetike sa isteklim rokom, bez batch coda, njima ne brišu oglase
2022 10 01
> ekskluzivno: > I ja samodustala od prodaje. Htela sam da prodam dekant parfem, original ali mi brišu oglas. Pun je sajt parfema i kozmetike sa isteklim rokom, bez batch coda, njima ne brišu oglase Upravo sam isla na pretragu sajta, gomila ih nema nista!
2022 10 01
Za parfeme i kozmetiku treba da slikate rok trajanja i batch kod, te da iste ponovo napisete u opis.
2022 10 01
Ja sam primetila da brišu ukoliko nije naveden Batch code (za proizvode koji ga imaju) ili rok trajanja (takođe za proizvode koji ga imaju). 🤗
2022 10 01