Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Banke i provizija

> Chillnakit: > > ninanica: > > Harac...ja drugi naziv za ovo sto se desava sa bankama i .postama ...ne znam kako bih drugacije nazvala.. > > Saljem pakete CC kaze covek ...Svi saljete pakete ne saljete post expresom...pa rekoh jeftinije je duplo ako ne i vise ...kaze on meni eeee pa necete jos dugo slati sad cemo i mi da podignemo cenu ...reko dizi brate samo dizi nista novo ..iznenadila bi se da spustite cenu ...e tu sam ga oplela za sve pare za sve nas .. > Ovo sam cula i u mojoj Posti. "I treba da se podigne pa da vidimo da li ce i dalje da salju". Od radnika iza saltera u razgovoru sa radnicom koja je radila. Treba jedan kolektivni bojkot, samo ne znam da li smo sposobni za to. Inace, hvala vam na informacijama. U uvodnom postu sam napisala trenutnu situaciju sa banakama i provizijama onako kako ste pisali. Ostavicu jer mislim da je korisno i da ce mnoge zanimati. Sveze informacije ce biti azurirane.
2022 10 03
Ja sam u intezi, sa racuna na racun korisnika iste banke bez provizije, sa racuna na racun korisnika druge banke 14 din
2022 10 05
Ne mešajte onlajn uplate i uplate u banci. Provizija zavisi od mnogo toga, kakav paket imate za svoj račun (neki paketi su bez onlajn provizije), da li uolaćujete osobi koja ima račun u istoj banci, da li uplaćujete u vašoj matičnoj banci itd. Generalno su sve bankarske usluge poskuple. Vodnjenje računa a i transfer novca.
2022 10 07
Debojke, ne radim u toj banci, niko moj ne radi, ali jedina kojoj verujem je Intesa. Meni uliva poverenje. Druge su sve manje-vise isto.
2022 10 13
Da, Apple je u pravu. Konkretno pitanje je odnos banke cijem klijentu mi uplacujemo kada odemo u banku da bismo prosli bez provizije, a ne online uplata.
2022 10 13
1 2