Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Dodatne slike

Insistiram na dodatnim slikama i snimku.U oba slučaja,i kad prodajem i kad kupujem.Pogledam predmet iz svih uglova,uvećam,procenim da li je to to.Takođe,volim da i članica koja kupuje neki predmet od mene ima tu mogućnost.
2022 10 03
> MissDiva: > Mislim da traže jer stanje predmeta je sve češće daaaleeko od opisa! Gledaju na svaki način da zamaskiraju oštećenja, a na nekim fotkama se čak i vide ali ih nigde ne napomenu.. Moguće, ali taj ko hoće da uvali će uvaliti i sa sto slika i snimaka. Viđala sam i ja oglase gde ne piše da ima oštećenje, a jasno se vidi rupica na primer. Od nekih senki se često pomisli da je fleka a nije, a žute fleke se na teksasu ne vide tokom slikanja i ako se ne napiše, neće se ni znati. Ova kupovina je i na poverenje, pa ko ima ima, ko ne, bolje da lično preuzme ili kupi u prodavnici, ali realno, koliko puta nam se desilo da se oštećenje primeti tek kod kuće, a ne u prodavnici... 🙄 I frka oko tih oštećenja je preterana jer nekima to uopšte nije bitno ako im model odgovara, jedino na cenu bi trebalo da utiče i obavezno da se napomene. Ja uvek pitam za stanje predmeta, pa se oslanjam na reč prodavca, a slike tražim baš kad se ključno nešto ne vidi.
2022 10 04
I ja isto gledam da lepo uslikam sa svih strana i sve se lepo vidi na slikama, ali opet mi traze dodatne i slike na viber da posaljem i onda se desava to da samo otvore poruke i nista ne odgovore 😡
2022 10 05
> MissDiva: > Mislim da traže jer stanje predmeta je sve češće daaaleeko od opisa! Gledaju na svaki način da zamaskiraju oštećenja, a na nekim fotkama se čak i vide ali ih nigde ne napomenu.. Bas tako. I vesto prikriju mane i onda posle nisam znao-nisam video, necu da se brukam za sitan novac. Pa sto onda nisi dodatno pregledao-la predmet pre slanja¿¿¿ Ili posle 2 nosenja i 1 pranja, predmet kao da je nosen godinama, a ovamo super stanje, cena naravno jaka.
2022 10 05
Zbog toga i polako odustajem od kupovine na kp sajtovima, izmedju ostalog ( i postarina postaje bitan faktor)....
2022 10 05
1 2