Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Dodatne slike

Devojke, cesto dobijam poruke gde mi traze dodatne slike. Medjutim ja zaista mislim da svaki predmet dobro uslikam i stavim uglavnom 5 slika. Stvarno ne znam sta bih mogla dodatno da uslikam. Da li imate savet kakve slike postaviti da ne bude potrebe za dodatnim? Evo konkretno kod ove haljine za koju sam malopre dobila upit. Da li treba slikati i od pozadi? https://mojekrpice.rs/items/zene/8920489/skupocena-italijanska-novo
2022 10 03
Pa s obzirom na to da nemate sliku kako izgleda otpozadi, ocigledno da treba, tj. da clanicu zanima kako izgleda. Bilo bi suvisno da Vas je pitala da slikate spreda 😊
2022 10 03
Cak i za oglase gde sam imala sliku kako izgleda pozadi dobijala sam ista pitanja
2022 10 03
Ja uvek sve ili skoro sve slikam i otpozadi, kad smo vec kod toga…
2022 10 03
Konkretno za ovu haljinu sve slike su slične. Malo približite kameru materijalu da se vidi bolje boja i neki detalji i svakako slikajte iz svih uglova. Pozdrav
2022 10 03
> TamaraDada: > Konkretno za ovu haljinu sve slike su slične. Malo približite kameru materijalu da se vidi bolje boja i neki detalji i svakako slikajte iz svih uglova. Pozdrav ja se isto slazem s ovim, sve slike su identicne, nisu nesto mnogo od pomoci
2022 10 03
Kad mi neko trazi dodatne slike ja ih pitam sta ih konkretno zanima sta zele da uslikam posto inace slikam sa svih strana i tako resen problem
2022 10 03
> SvetlanaRadic: > > TamaraDada: > > Konkretno za ovu haljinu sve slike su slične. Malo približite kameru materijalu da se vidi bolje boja i neki detalji i svakako slikajte iz svih uglova. Pozdrav > ja se isto slazem s ovim, sve slike su identicne, nisu nesto mnogo od pomoci 👍
2022 10 03
Meni retko kada traže dodatnu fotografiju, ali kada traže, napišu tačno šta ih zanima i do sada su ti zahtevi uvek bili opravdani. ☺
2022 10 03
Kad mi ljudi traze dodatne slike ja im posaljrm do 10 dodatnih slika predmeta iz razlicitih uglova :) kako vi se sve lepo videlo , i ne marim ni da slikam , meni oduzme 2 min a znaci kad se vidi iz vise uglova :)
2022 10 03
Kada fotkate, radite što više fotki i vidite da li možete pronaći slike sa neta. Sve to držite u nekom folderu i samo pustite toj osobi kada Vam traži. Nekih 5 fotki po predmetu je jako malo, dok uslikate etiketu, materijal, detalje, brzo se popuni prostor... Ne bih imala ni živaca ni vremena da fotkam svakom posebno.
2022 10 03
Sve je jasno sa slika, ne vidim potrebu za dodatnim, osim ako haljina nema detalja nazad. Verovatno bi i uslikali da ima. I sa sajtova prodavnica kad se naručuje, to je, što je, a često bude samo par slika i to obrađenih u fotošopu. Ja sve složim posle slikanja i naravno da se malo pogužva u kutiji i onda bi trebalo opet peglati, pa slikati, za šta realno nemam vremena jer je puno stvari.
2022 10 03
Kad se setim , meni je neka clanica trazila da joj posaljem vise slika , a u pitanju je bila suknjica na lastis , koja kako god da je okrenes izgleda isto 😂😂😂
2022 10 03
Mislim da traže jer stanje predmeta je sve češće daaaleeko od opisa! Gledaju na svaki način da zamaskiraju oštećenja, a na nekim fotkama se čak i vide ali ih nigde ne napomenu..
2022 10 03
> MissDiva: > Mislim da traže jer stanje predmeta je sve češće daaaleeko od opisa! Gledaju na svaki način da zamaskiraju oštećenja, a na nekim fotkama se čak i vide ali ih nigde ne napomenu.. Exactly 💫
2022 10 03
1 2