Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Pripazite-moguca prevara

Danima vec nailazim na oglase sa ekstremno niskom cenom i sa zahtevom za uplatu unapred. S obzirom na to da se iz dana i dan desavaju prevare, zelim da upozorim i zamolim clanice da ne nasedaju. Profili su bez utisaka a traze uplatu pre slanja. Niko vam nece prodati original novu furla tasnu ili karl cizme za par hiljada dinara.
2022 10 03
Betibup?
2022 10 03
Vise profila je u pitanju, to je samo jedan od oglasa. Necu da imenujem nikoga jer ko zna koliko ih ima.
2022 10 03
Stavljajte linkove od tih osoba ...bitno je da upozorite druge ..zalete se devojke ne razmisljaju zato je bitno ostavljati linkove i upozorenja
2022 10 03
> ninanica: > Stavljajte linkove od tih osoba ...bitno je da upozorite druge ..zalete se devojke ne razmisljaju zato je bitno ostavljati linkove i upozorenja Nema to veze, nove clanice nasedaju a one ne gledaju forum i tako dolazimo do stalnih prevara:(
2022 10 03
> carobni_ormaric: > > ninanica: > > Stavljajte linkove od tih osoba ...bitno je da upozorite druge ..zalete se devojke ne razmisljaju zato je bitno ostavljati linkove i upozorenja > Nema to veze, nove clanice nasedaju a one ne gledaju forum i tako dolazimo do stalnih prevara:( Pa i to sto kazes ..
2022 10 03
Meni se to danas desilo.Naletela sam na čizme kod članice sa nula utisaka.Čizme su na fotkama u super stanju.Cena baš povoljna.Kad sam je zamolila za dodatne slike i snimak,nije se javila i obrisala je čizme sa profila.Smišljena prevara!
2022 10 03
Ja sam par puta naišla na novije profile sa nula utisaka, takodje ekstremno niske cene, otvorila sam i temu, javila adminu i blokirao je te profile, mada non stop ta ista osoba pravi nove profile i ubacuje torbe koje su jako jeftine, a fotke su pozajmljene sa neki drugih stranih sajtova… tako da pazite se, definitivno je prevarant
2022 10 04
https://mojekrpice.rs/betibup2014-296527 Ne bih da unapred osudjujem, ali kad god sam se javila tom profilu za dodatne slike nisam dobila odgovor, rekla bih da je ovo novo profil te osobe. Identični su opisi, i naravno ekstremno niske cene, takodje ta osoba je pravila i druge profile i ostavljala sebi utiske… Ne znam da li bi trebalo da upozorimo admina.
2022 10 04
https://mojekrpice.rs/lelaaan81-295551
2022 10 04
Da, eto i jos jednog profila verovatno te iste osobe. Zapamtila sam torbicu, a i neverovatno je kako stavlja isti opis uvek. Kako joj ne dosadi, ukoliko je uopste zensko, ovo je vec 5,6 profil. Strasno.
2022 10 04
Mozemo do sutra da kacimo profile, ne oslanjajte se na to vec na detalje oglasa, uplatu unapred, utiske, nisku cenu itd.
2022 10 04
> jelkajelkica: > Mozemo do sutra da kacimo profile, ne oslanjajte se na to vec na detalje oglasa, uplatu unapred, utiske, nisku cenu itd. I ja sam danas prevarena, svesna sam da je moja glupost, ali sta da se radi. A da li je neko probao da kontaktira banku, preko racuna na koji je legla uplata? I preko imena i prezimena?
2022 10 26
https://mojekrpice.rs/m1ca037-299079 Prevarant
2022 10 27