Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

Da li je neko prodao nesto u podforumu AUKCIJE u poslednja dva meseca recimo?

Bas me zanima i volela bih da cujem da je neko imao pozitivno iskustvo... Ja sam povremeno stavljala stvari na aukcije ali bez uspeha...
2022 10 05
Do sada mi je samo 3 x aukcija bila uspesna... poslednja ja mislim pre oko 5 meseci
2022 10 05
Hvala! A sta mislite da je najvise doprinelo tom uspehu? Ekstremno niska pocetna cena, atraktivan komad garderobe, ili nesto trece…? Ili bas i nema pravila ? :) > 11Ivana11: > Do sada mi je samo 3 x aukcija bila uspesna... > poslednja ja mislim pre oko 5 meseci
2022 10 05
Pravilo je da nema pravila... eto tako kad naleti nekome da mu treba a i cena pristupacna bude... ako verujes ni sama ne znam zasto ne idu aukcije kad se tu najpovoljnije kupi
2022 10 05
Pa tako sam i mislila… A vidim da ste u trenutnoj aukciji objavili lot od vise stvari, ja to do sada nisam pokusavala… A zasto ne idu aukcije… Ja i dalje mislim da se clanice “plase” da licitiraju, to im je nepoznata teritorija.. A u stvari je lako i zabavno i zaista se mogu kupiti nekad i vrhunski komadi garderobe po izuzetno povoljnim cenama.. Bas bih volela da taj podforum malo zazivi… > 11Ivana11: > Pravilo je da nema pravila... > eto tako kad naleti nekome da mu treba a i cena pristupacna bude... > ako verujes ni sama ne znam zasto ne idu aukcije kad se tu najpovoljnije kupi
2022 10 05
Pre ce biti da nismo navikle na to ovde ... mislim konkretno na aukciju...
2022 10 05
Pa da, svakako…
2022 10 05
Ja recimo nikad ne naletim na nešto što me zanima na aukciji. Sve mi izgleda kao da se tu proguraju komadi koje niko ne želi, a najčešće cene i nisu znatno ispod originalnih
2022 10 05
Ja sam, podstaknuta temom, pokrenula prvu aukciju. Mislila sam da tamo niko nista ne proda i niko ne gleda. Ja sam probala jer to inace nisam postavila na profil, nekako mi nemoguce bez puno slika... Iskreno, ni ja nikad nisam otvarala da vidim sta se tamo nudi, osim na samom pocetku. I to je sve bilo sa pocetnom cenom koja nije bila mala, ista kao sto bi bila na profilu, malo besmisleno.
2022 10 05
Ja cesto postavljam aukcije, prodavala sam, ali spustim cenu za 50%, nekad i više
2022 10 06
Srecno! :) > TatCat: > Ja sam, podstaknuta temom, pokrenula prvu aukciju. Mislila sam da tamo niko nista ne proda i niko ne gleda. Ja sam probala jer to inace nisam postavila na profil, nekako mi nemoguce bez puno slika... Iskreno, ni ja nikad nisam otvarala da vidim sta se tamo nudi, osim na samom pocetku. I to je sve bilo sa pocetnom cenom koja nije bila mala, ista kao sto bi bila na profilu, malo besmisleno.
2022 10 06
Drago mi je da bar neko gleda aukcije :) Pa cete valjda jednom naleteti i na nesto sto Vam se dopada 🍀 > Irinacvetkovic: > Ja recimo nikad ne naletim na nešto što me zanima na aukciji. Sve mi izgleda kao da se tu proguraju komadi koje niko ne želi, a najčešće cene i nisu znatno ispod originalnih
2022 10 06
Zdravo drage dame, po meni je aukcija isto super i za kupovinu i prodaju, kako ni mogle to da ozivimo?
2022 10 08
Mozda da mi koje pokusavamo da prodamo na aukciji, prvo kupimo nesto😊… Mozda tako pokrenemo neku energiju, pa i druge clanice pocnu da kupuju, hahaha 🤣 > Comi222: > Zdravo drage dame, po meni je aukcija isto super i za kupovinu i prodaju, kako ni mogle to da ozivimo?
2022 10 08
> Anja0404: > Mozda da mi koje pokusavamo da prodamo na aukciji, prvo kupimo nesto😊… Mozda tako pokrenemo neku energiju, pa i druge clanice pocnu da kupuju, hahaha 🤣 > > Comi222: > > Zdravo drage dame, po meni je aukcija isto super i za kupovinu i prodaju, kako ni mogle to da ozivimo? Hahahahahahahah e slazem se 😂😂😂
2022 10 08
1 2