Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Oštećena torba , članica NEĆE da odgovori

> somebody: > Problem je sto i clanice sa svim pozit i bez negativnih uvale nesto, i onda ti kazu to je placeno 20000 dobila si super stvar za te pare sta si ocekivala i td.bukvalno te vredjaju ,ja sam milion puta kupila orig stvar za pristojan novac i stvar u savrsenom stanju a vredi recimo duplo vise, a desavalo se da dobijem osteceno i onda kao sta si ocekivala idi kupi novo ako ti ne odg, to me izludjuje, ocekivala sam da se naglasi mana a ne da se precuti Tako je. Za taj novac skoro pa nova torba, iz radnje.
2022 10 07
> somebody: > Problem je sto i clanice sa svim pozit i bez negativnih uvale nesto, i onda ti kazu to je placeno 20000 dobila si super stvar za te pare sta si ocekivala i td.bukvalno te vredjaju ,ja sam milion puta kupila orig stvar za pristojan novac i stvar u savrsenom stanju a vredi recimo duplo vise, a desavalo se da dobijem osteceno i onda kao sta si ocekivala idi kupi novo ako ti ne odg, to me izludjuje, ocekivala sam da se naglasi mana a ne da se precuti Zato sto uvaljuju, mozda ne cesto kao ovi prevaranti, ali i kod njih ima APP. Kod njih je problem sto druge clanice ne zele da im ostave negativnu i onda nemas pravu predstavu nego vidis sve pozitivne i mislis se osoba je super za saradnju. Ja krivim sve clanice koje ne ostavljaju realan utisak, verovatno iz straha da ne dobiju osvetnicku. Drugi problem je sajt koji nema razvrstavanje ocena nego moras redom sve da citas, a retko ko od nas ima vremena da samo sedi i cita trocifren broj utisaka. Zato, prvo administracija sajta da uvede razvrstavanje pozitivnih, neutralnih i negativnih, a korisnici sajta da pisu realne utiske. Bas juce clanica obrisala temu i ostavila pozitivan utisak drugoj clanici koja joj je poslala cizme za djubre, samo zato sto joj je vratila pare. I takve clanove bih sankcionisala jer dovode u zabludu ostale.
2022 10 07
> Esprit21: > Bas juce clanica obrisala temu i ostavila pozitivan utisak drugoj clanici koja joj je poslala cizme za djubre, samo zato sto joj je vratila pare. I takve clanove bih sankcionisala jer dovode u zabludu ostale. Auuuuuuu nije valjda :o trebala je makar neutralnu da ostavi...
2022 10 07
> Anja0404: > Zar postoje i kopije MONE?!🙄 Kao što vidite DA. Zato budite pažljivi od koga i šta kupujete.
2022 10 07
> SvetlanaRadic: > > Esprit21: > > Bas juce clanica obrisala temu i ostavila pozitivan utisak drugoj clanici koja joj je poslala cizme za djubre, samo zato sto joj je vratila pare. I takve clanove bih sankcionisala jer dovode u zabludu ostale. > Auuuuuuu nije valjda :o trebala je makar neutralnu da ostavi... Pa mislim da ne moze,jer je vratila pare,a postarina ne ulazi u pricu nazalost.
2022 10 07
> SvetlanaRadic: > > Esprit21: > > Bas juce clanica obrisala temu i ostavila pozitivan utisak drugoj clanici koja joj je poslala cizme za djubre, samo zato sto joj je vratila pare. I takve clanove bih sankcionisala jer dovode u zabludu ostale. > Auuuuuuu nije valjda :o trebala je makar neutralnu da ostavi... Da, tema obrisana, utisak pozitivan. > jelena2606: > > SvetlanaRadic: > > > Esprit21: > > > Bas juce clanica obrisala temu i ostavila pozitivan utisak drugoj clanici koja joj je poslala cizme za djubre, samo zato sto joj je vratila pare. I takve clanove bih sankcionisala jer dovode u zabludu ostale. > > Auuuuuuu nije valjda :o trebala je makar neutralnu da ostavi... > Pa mislim da ne moze,jer je vratila pare,a postarina ne ulazi u pricu nazalost. Mogla je da ostavi neutralan uz opis sta se desavalo.
2022 10 07
> Esprit21: > > somebody: > > Problem je sto i clanice sa svim pozit i bez negativnih uvale nesto, i onda ti kazu to je placeno 20000 dobila si super stvar za te pare sta si ocekivala i td.bukvalno te vredjaju ,ja sam milion puta kupila orig stvar za pristojan novac i stvar u savrsenom stanju a vredi recimo duplo vise, a desavalo se da dobijem osteceno i onda kao sta si ocekivala idi kupi novo ako ti ne odg, to me izludjuje, ocekivala sam da se naglasi mana a ne da se precuti > Zato sto uvaljuju, mozda ne cesto kao ovi prevaranti, ali i kod njih ima APP. Kod njih je problem sto druge clanice ne zele da im ostave negativnu i onda nemas pravu predstavu nego vidis sve pozitivne i mislis se osoba je super za saradnju. Ja krivim sve clanice koje ne ostavljaju realan utisak, verovatno iz straha da ne dobiju osvetnicku. Drugi problem je sajt koji nema razvrstavanje ocena nego moras redom sve da citas, a retko ko od nas ima vremena da samo sedi i cita trocifren broj utisaka. Zato, prvo administracija sajta da uvede razvrstavanje pozitivnih, neutralnih i negativnih, a korisnici sajta da pisu realne utiske. Bas juce clanica obrisala temu i ostavila pozitivan utisak drugoj clanici koja joj je poslala cizme za djubre, samo zato sto joj je vratila pare. I takve clanove bih sankcionisala jer dovode u zabludu ostale. Slažem se. Ako mislimo na istu temu, ja sam je otvorila. ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/51eae994d2d84687a4cd574dea11e9d6.jpg)
2022 10 07
Mislim nije izbrisana tema. Prvo je napisala kako neće moći da ih prepravi jer su previše uništene. A sada odjednom može da ih prepravi i da ih nosi a možda će da ih preporoda i zaradi koji dinar ,:)
2022 10 07
Ne znam samo kako će moći da ih nosi, ako su dva broja manje (36/38). 🤔
2022 10 07
> Slažem se. Ako mislimo na istu temu, ja sam je otvorila. ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/51eae994d2d84687a4cd574dea11e9d6.jpg) MOLIM?? hahahhaha auuuu, ko je bre ovde lud
2022 10 07
> emilyy: > Ne znam samo kako će moći da ih nosi, ako su dva broja manje (36/38). 🤔 Pa na tanje carape ili na bosu nogu, tako je napisano ,:) Sto je najgore ostavila je pozitivan clanici koja je imala 0 utisaka. I neko drugi ce se usiditi na kupovinu od clanice koja je ocigledno uvalila..ono nisu ostecenja koja ne vidis ..
2022 10 07
Kao što sam i na toj temi rekla, to što se vrati novac posle otvorene teme meni ne znači da treba da se da pozitivan utisak. Neko je hteo da prevari kupca ali se na kraju predomislio i vratio novac. Ja nikako ne bih ostavila utisak, ili neutralan uz vrlo precizan opis. Potpuno se slažem sa Esprit21. A u ovom slučaju blokiranje automatski znači da ni ne postoji šansa da se novac vrati a nov profil ili drugi već sigurno ima, klasičan MO. Blok nema smisla. Dotičnu bolje da ni ne komentarišem, ima šta da se krpi kod nje.
2022 10 07
Ja da sam na Vašem mestu otišla bi lepo u policiju i prijavila slučaj, pa neka se oni bave sa tim jer za svaki iznos prevare od 5000 dinara i više možete podneti prijavu. Pre toga naravno obavestite članicu šta ćete činiti ukoliko ne vrati novac..
2022 10 07
Da ne bi odgovarala svakoj. Prvo razmislite pre nego sto kazete nesto. Ovako glupe ispadnete. Pa ljutile se ili ne recu. Nigde nisam rekla da ne mogu da se preprave. Tema nije obrisana,malo bolje gledajte,ne budite glupe,prvo pregledajrte a ne pisati gluposti. Drugo ja sam covek i napisacu sta mislim,ako je neko ispravio gresku sto ne reci. Ne znam sta sam rekla sta ne treba,rekla sam istinu,napravila gresku i ispravila,pa nek shvati ko kako hoce. Vecina ceka samo da nekog pljuje i komentarise ko na pijaci. Kome ne odgovara nek zaobidje. Ja nikad javno nikog ne osudjujem i razmislim dobro pre nego sto napisem nesto kad komentarisem druge tj u drugom postu. Znaci tema nije izbrisana,bi sto ste to napisale ne trcite pred rudu i ne pravite se pametne.Za ocenu isto,nisam nista lagala,napisano je kako jeste tako da ko god procita odlucice da li da saradjuje ili ne. Neki ni ne vrate novac,tako da te sto ne vrate su jos gore. Najlakse osudjivati drugog. A broj,jeste pise 36. Posle sam ih probala taman su,znaci veci je kalup. Sto nije cudno,to svi znamo da i velicine i brojevi nisu nekad kao sto pisu. Obuca nekad je kalup veci nekad manji. Ja sam bas na ovom sajtu uzela sandale 38 a bile mi male,virili prsti,znaci manji kalup.Odeca imala sam XXL jaknicu,pisalo a bila M/L. Kad je vec vratila pare sto ne bi prepravila. Ona koja je rekla da sam napisala da ne moze da se prepravi nek razmisli malo i cita,to nisam nigde napisala. Ja imam zavrsenu tekstilnu skolu i znam da sijem,usput lepim,dosta obuce sam tako prepravila i prodala i niko se nije zalio. Kad su vracene pare sto ne bi iskoristila,kad vec tako ispalo,pa dokle mogu,par puta da nosim par puta iznutra su cele.Tako da bolje da cutite,ne znate pa onda misite da druge ne znaju. Ja barem ne moram placati druge da preprave. Cena je 850 bila zena mi je uplatila 1000 gde imate na slici sto sam postavila. Nikog ne vredjam.
2022 10 07
Samo sam realna,kad vi mozete mene komentarisati mogu i ja vas. A ovde je tema za drugu zenu a ne da se ja komentarisem. Onda se komentarise tema gde sam ja postavila a ne ovde. Najlakse nekog tako napadati,osudjivati. Prvo treba sebe pogledati. Pa trk druge komentarisati,ko na pijaci,jedva docekale. Vecina vas samo ceka koga ce osudjivati da ispadnete pametne a ispadne kontra. Najlakse praviti se pametan.
2022 10 07