Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Oštećena torba , članica NEĆE da odgovori

> masha91: > Mislim nije izbrisana tema. Prvo je napisala kako neće moći da ih prepravi jer su previše uništene. A sada odjednom može da ih prepravi i da ih nosi a možda će da ih preporoda i zaradi koji dinar ,:) Da, ta clanica. Meni je ta tema nestala pa sam mislila da je obrisana, moguce da sam ja nesto preko telefona zeznula i otpratila temu. U svakom slucaju ostavljanje pozitivne je dovodjenje u zabludu ostalih clanova.
2022 10 07
Čekajte, otvorili ste temu i postavili slike čizama koje su vam uvaljene, što su se i članice složile, sami ste napisali kako ne mogu da se poprave, da su previše oštećenje, da ih ne biste uzeli ni da ih je poklanjala, i da čak nisu ni ispravan broj. Čim ste novac dobili novac nazad , odmah ste ostavili pozitivan utisak. Kako to da sada ipak možete da ih popravite i da ih nosite i sad odjednom odgovaraju većem klupu? ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/a42c34a798867ab27d425e5326f2b920.jpg)
2022 10 07
> masha91: > Čekajte, otvorili ste temu i postavili slike čizama koje su vam uvaljene, što su se i članice složile, sami ste napisali kako ne mogu da se poprave, da su previše oštećenje, da ih ne biste uzeli ni da ih je poklanjala, i da čak nisu ni ispravan broj. Čim ste novac dobili novac nazad , odmah ste ostavili pozitivan utisak. Kako to da sada ipak možete da ih popravite i da ih nosite i sad odjednom odgovaraju većem klupu? ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/a42c34a798867ab27d425e5326f2b920.jpg) 👏👏👏
2022 10 07
> masha91: > Čekajte, otvorili ste temu i postavili slike čizama koje su vam uvaljene, što su se i članice složile, sami ste napisali kako ne mogu da se poprave, da su previše oštećenje, da ih ne biste uzeli ni da ih je poklanjala, i da čak nisu ni ispravan broj. Čim ste novac dobili novac nazad , odmah ste ostavili pozitivan utisak. Kako to da sada ipak možete da ih popravite i da ih nosite i sad odjednom odgovaraju većem klupu? ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/a42c34a798867ab27d425e5326f2b920.jpg) Eto kad je neko glup. Zeno nisam nigde napisala da ne mogu da se poprave,citate li vi? Dzabe pricati nekom ko nema mozak. Ali vidim da se trci pred rudu i samo ceka nelo da se napadne. Vi nemate pametnija posla nego samnom da se bavite. Sta nije jasno? Postavila sam,ok. Nemojte pisati nesto sto nisam rekla..Da ponovim NISAM REKLA DA NE MOGU DA SE POPRAVE. Gde to pise. Nigde. Rekla sam da niko ne bi uzeo na poklon. To nije isto.Zena vratila pare,rekla da joj ne vracam cizmice i to je to. I sta,normalno da cu iskoristiti onda. Kad sam se zalila na broj nisam ih probala,videla sta pise i nisam probavala. Tek kasnije sam i onda videla da mogu da ih obujem. Uostalom sta imam da se pravdam nekome ko osudjuje druge a ne gleda sebe. Vi koji osudjujete i cekate da se pravite pametne niste zadovoljne svojim zivotom. Ja ako cu komentarisati nekom necu sigurno napadati druge,zabole me sta drugi rade. Ako ne mogu da pomognem necu ni komentarisati. A ne ko vi,spustati se na taj nivo,nekom soliti pamet,kako je nesto receno sto nije.
2022 10 07
> SuzanaTojagic: Tema nije obrisana,malo bolje gledajte,ne budite glupe,prvo pregledajrte a ne pisati gluposti. Ja se izvinjavam, ali imam jos posla pored foruma, nije mi forum prioritet. Temu sam ocigledno preko telefona otpratila, a da nisam ni konstatovala pa kad je nisam videla u pracenim pomislila sam da je tema obrisana, ali to svakako ne menja cinjenicu da ste osobi koja vam je uvalila cizme ostavili pozitivan utisak samo zato sto su vam pare vracene. > SuzanaTojagic: Vecina ceka samo da nekog pljuje i komentarise ko na pijaci. Kome ne odgovara nek zaobidje. Ja nikad javno nikog ne osudjujem Pa vi ste otvorili temu i postavili skrinsotove privatnih poruka. Zasto nas nazivate pljuvacima iako niko nije pljuvao? Mogli ste onda to privatno da resite sa clanicom bez otvaranja teme. Upravo ste vi otvorili javno temu, postavili javno prepiske, napisali sta ste napisali, rekli svasta za cizme i onda kada ste dobili pare puj pike ne vazi. I velicina sad odgovara, i mogu da se poprave, pa smo jos i mi krivi i mi pljuvaci. Mozda smo vas i mi naterali da otvorite temu i postavite one slike i poruke. Svasta. Ne vredi ovo komentarisati
2022 10 07
> Esprit21: > > SuzanaTojagic: > Tema nije obrisana,malo bolje gledajte,ne budite glupe,prvo pregledajrte a ne pisati gluposti. > Ja se izvinjavam, ali imam jos posla pored foruma, nije mi forum prioritet. Temu sam ocigledno preko telefona otpratila, a da nisam ni konstatovala pa kad je nisam videla u pracenim pomislila sam da je tema obrisana, ali to svakako ne menja cinjenicu da ste osobi koja vam je uvalila cizme ostavili pozitivan utisak samo zato sto su vam pare vracene. > > SuzanaTojagic: > Vecina ceka samo da nekog pljuje i komentarise ko na pijaci. Kome ne odgovara nek zaobidje. Ja nikad javno nikog ne osudjujem > Pa vi ste otvorili temu i postavili skrinsotove privatnih poruka. Zasto nas nazivate pljuvacima iako niko nije pljuvao? Mogli ste onda to privatno da resite sa clanicom bez otvaranja teme. Upravo ste vi otvorili javno temu, postavili javno prepiske, napisali sta ste napisali, rekli svasta za cizme i onda kada ste dobili pare puj pike ne vazi. I velicina sad odgovara, i mogu da se poprave, pa smo jos i mi krivi i mi pljuvaci. Mozda smo vas i mi naterali da otvorite temu i postavite one slike i poruke. Svasta. Ne vredi ovo komentarisati Glupih zena. Strasno. Pa ako imate pisla sta onda komentarisete. Niti sam ispravljala niti branila. Zena pogresila jeste,ispravila gresku jeste. Jesam lagala ata nisam. Niti sam obrisala ista. Postavila sam,niko vas nije terao da komentarisete. Ja nisam rekla da je zena ok i branila. Rekla am kako jeste. Pogresiila ispravila. Tako je i napisano. Sta to je toliki problem? Ako je vama to problem onda nemam reci pametan ne komentarise i ne pravi se pametan. Ja niti sam ikog vredjala niti komentarisala. Tema bila za zenu,tako ispalo o gotovo. Sta treba,da placem ili ne znam sta. Smak sveta.
2022 10 07
Ja se vise necu oglasavati niti citati. Kad je neko dokon to se ne moze promeniti. Za razliku od nekih od vas imam pametnija posla nego da se bakcem s vama. Oglasila sam se da ne bude da ne smem nista reci ali ne vredi,ovako moze u nedogled. Ako je vama dosadno i zanimljivo ovo ovako meni nije. Ja stojim iza svojih reci. To sto neke od vas shvataju nesto drugacije,hocete da je tako kako vi mislite a da nije napisano. Ja nikad ne branim,samo sam realna i to je to. Ima onih koji nece da vrate pare. Te osudjujte i komentarisite.Mislim da je dovoljno za nju sto sam postavila javno. A kad je vec ispravila toliko mogu da ocenim. Toliko od mene. Pa nek shvati ko kako hoce.
2022 10 07
> SuzanaTojagic: Prvo sami ste napisali u poruci. Skrinsotovala sam. Citiram: Ja sam imala takve cizme od koze i jos manje je bilo nego kod vas na ovima i stajele su godinu dana u kutiji i malo se ogulilo. A ovo je strasno. Da je to bilo na par mesta pa ajd sredila bih ali ovo je previse po celim cizmicama.. Poenta nije uopste u tome da li su cizme mogle da se poprave ili ne. Poenta da se vi promenili pricu cim ste dobili novac nazad. Super sto ste dobili novac nazad. Ali ovo nije " greska " koju je clanica ispravila. Ovo je svesno uvaljivanje ostecenje robe po principu ako prodje prodje. Posto kod vas prica o transportu nije prosla vratila vam je vasih 1000 dinara da bih izbegla negativan utisak. Vas pozitivan utisak pogresno navodi clanice da je ona ok za saradnju zato sto je ispravila "gresku", sto nije slucaj. I posle se cudimo kako je moguce da neko ko ima dosta pozitivnih ocena prevari nekoga. A to se desava bas zbog ovakvih ne realnih utisaka kao sto je Vas.
2022 10 08
wtf, na kraju vas ova "žrtvica" tojagić još i vređa? izmolila jednu crvenu i pokazala pravo lice. tako i treba, svaka čast. fuj.
2022 10 08
> Natasm: > > TreasureCaravan: > > Ja da sam na Vašem mestu otišla bi lepo u policiju i prijavila slučaj, pa neka se oni bave sa tim jer za svaki iznos prevare od 5000 dinara i više možete podneti prijavu. Pre toga naravno obavestite članicu šta ćete činiti ukoliko ne vrati novac.. > Naravno da hoću, nisam u mogućnosti da poklanjam novac. Članicu sam obavestila, ukoliko ne postignemo neki dogovor,to je jedino rešenje nažalost. Tako i treba, mnoge članice se nažalost samo oproste od para i zato prevaranti nastavljaju da varaju kad vide da im prolazi. Ovako kad pripretite policijom mnogi vrate novac
2022 10 08
Posle ovakvih izliva (Tojagic), ne cudim se sto ima ovoliko prevara. Daj meni hiljadu natrag, idi pa varaj dalje, ja cutim. Tako porucuju od clanica sa negativnim, nema veze sto je prevarant, valjda nece mene, salju paket clanicama koje vec imaju negativne za nepreuzimanje posiljke... Srecno sa ovom "Monom", srecom ima i onih koji ne daju da im prodje, zbog svih nas. A ti napisi 'ne vracam robu, novac' su vrhunac, naravno da svako moze prevideti nesto, a nekamoli da ne vraca ono sto je svesno precutala ili lazno opisala, znaci, dovoljno je ograditi se tom tupom floskulom.
2022 10 08
I, da, mnogo clanica sa malo utisaka se ne usude da ostave negativnu nekom sa mnogo utisaka (i kad ostave, ide ono cuveno "moji utisci govore o meni"), tako se stvaraju nedodirljivi prevaranti sa stotine utisaka i padnu, eventualno, kad je bas zestoka cifra u pitanju. Licno bih se borila i za nesto sto platim 100 dinara. Ocekujem ono sto je u opisu, a ne 'sta ste ocekivali za te pare'. I kupovala sam i prodavala kvalitetne, sjajne, cak brendirane stvari za male pare, nebitna je cena, bitno je sta tvrdis da prodajes.
2022 10 08
> TatCat: > I, da, mnogo clanica sa malo utisaka se ne usude da ostave negativnu nekom sa mnogo utisaka (i kad ostave, ide ono cuveno "moji utisci govore o meni"), tako se stvaraju nedodirljivi prevaranti sa stotine utisaka i padnu, eventualno, kad je bas zestoka cifra u pitanju. Licno bih se borila i za nesto sto platim 100 dinara. Ocekujem ono sto je u opisu, a ne 'sta ste ocekivali za te pare'. I kupovala sam i prodavala kvalitetne, sjajne, cak brendirane stvari za male pare, nebitna je cena, bitno je sta tvrdis da prodajes. Tako je. A sad se pitam ko je tu onda zapravo prevarant!?
2022 10 08
Da li se isplati prepravljati one cizme, onu skajčinu? Pa za 1000 din imas draga takve kod kineza iskreno, a jos da nosis na bosu nogu, i to 2 broja manje, mozes samo stopalo da unistis😫😁 a sama si rekla da nije ni za poklon, mi smo postali narod, kad je za dzabe i sirce je slatko 😁
2022 10 08
Evo samo da vam javim da sam uspela da vratim novac, a torbu sam poslala natrag. Bila sam spremna da idem tako daleko i da prijavim slučaj Policiji, pa da oni to rešavaju, detaljno sam se informisala o svemu pa sam onda obavestila članicu, jer sam naravno čovek pre svega, ali nisam spremna da tek tako poklonim novac nekome, danas je svaki dinar bitan. Mislim da ipak nije bila spremna de ovo ode tako daleko, a ja svakako ne bih ništa izgubila. Mislim da pre svega svako treba da bude ČOVEK, pa sve ostalo i ako ne voli da se njemu dešavaju takve stvari ne bi trebalo onda drugima da priređuje iste. Naravno, rekla je da je torbu takvu kupila od neke osobe i da će njoj vratiti, ali to više nije moj problem. Tako da žene, devojke, ako mislite da je nešto vaše treba da se borite za to, danas ima svakakvih prevara, ali i svakakvih ljudi, svaka čast kako mogu tako, iskreno mene bi bilo sramota same sebe.
2022 10 10