Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Ideje /

ideje za prepravku obuce

Imam neke cizme kupljene pre xy godina.U pitanju je imitacija koze.Nisam ih mnogo nosila i bas su dobre.Medjutim na samom vrhu su pocele da se ljuste.Da li imate ideju kako mogu to da prekrijem.Neko lepljenje necega ili sta god...nemam nikakvu ideju kako bih to mogla da resim
2022 10 16
Ja sam moje bacila ,to kad krene da se ljusti samo gore ce biti, po meni nema im spasa. Bacila sam i jaknu koja je isto bila pocela da se ljusti
2022 10 16
To mi svakako preostaje ako ne nadjem neku foru to da resim.. Ne bacaju mi se,jer je super model,a malo nosene
2022 10 16
Ne znam mozda da zalepis neke cirkoncice tu napred na obe cizme , pa dok bude mogo da se nosi, nosi ih, mozda i posluze duze.Kod mojih nije imalo sanse, to se jako ljustilo i komadi su otpadali
2022 10 16
> leptirica: > Ne znam mozda da zalepis neke cirkoncice tu napred na obe cizme , pa dok bude mogo da se nosi, nosi ih, mozda i posluze duze.Kod mojih nije imalo sanse, to se jako ljustilo i komadi su otpadali Ovo nije puno ali se ipak vidi
2022 10 16
Onda pokusaj da zalepis po neki cirkon ili nitnu da prikrijes to
2022 10 16
Mozda odneti kod nekog dobrog obucara, da vidi i da neki savet. Pogledajte profil ovog obucara, nema sta ne moze da popravi. Ne znam da li mogu link pa stavljam fotografiju. ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/d5ff890258286f6e6116a9ec8939a794.jpg)
2022 10 16
DDAlex,Hvala vec sam bila kod jednog obucara,koji mi je u blizini.kaze da ne moze nista.Ovaj obucar je N.Sad,meni treba u Bg.
2022 10 17
Možda šljokice neke da probaš😊
2022 10 17
Postoji filer za kozu, tzv git za kozu, koji moze da se koristi i na prirodnoj i na vestackoj kozi. 100 ml je oko 800 din. Postoje i skuplji. Nakon skidanja odlepljenih delova, popuni se (namaže) gitom i nakon susenja ide sprej u boji. Ovo Vam nije bas isplativo, jer obucu od eko koze mozete povoljno naci, takodje nije dugorocno resenje, ali me cudi da Vas je obucar odbio.
2022 10 17
> jelena2606: > DDAlex,Hvala vec sam bila kod jednog obucara,koji mi je u blizini.kaze da ne moze nista.Ovaj obucar je N.Sad,meni treba u Bg. Jeste u NS, stavila sam samo kao primer jer ima puno fotografija sta sve moze da se uradi. Sigurno ima takvih obucara i u Beogradu. A mozda i ne moze nista da se uradi. Bacila sam nekoliko pari cipela od vestacke koze, jaknu, vise torbi... Nije im bilo pomoci.
2022 10 17
Majda,taj obucar mi je blizu.Medjutim nisu neki.Odbili su me i za istezanje petika koje nisu od koze,kao ne moze da se rasiri.Ja odnela kod drugog,covek rasirio bez problema.Gde se kupuje taj filer?
2022 10 17
> DDAlex: > > jelena2606: > > DDAlex,Hvala vec sam bila kod jednog obucara,koji mi je u blizini.kaze da ne moze nista.Ovaj obucar je N.Sad,meni treba u Bg. > Jeste u NS, stavila sam samo kao primer jer ima puno fotografija sta sve moze da se uradi. Sigurno ima takvih obucara i u Beogradu. A mozda i ne moze nista da se uradi. Bacila sam nekoliko pari cipela od vestacke koze, jaknu, vise torbi... Nije im bilo pomoci. Jos jedna clanica mi je pisala da je videla nekog obucara u Bg,koji radi sve i svasta,samo ne moze da se seti naziva.Svakako cu se raspitati i oko toga.Vecina obucara kod kojih sam i nosila nekada nesto vise ne rade.
2022 10 17
Ukucajte u pretrazivac "filer za kozu", izaci ce Vam oglasi.. Cisto da vidite o cemu se radi. Koristi se za reparaciju razlicitih stvari. Mislila sam da svaki obucar to ima. Na yt imate detaljan prikaz kako se radi sa njim. ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/ef75bbc3e9270a15a30cc74f6c273653.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/459eae9226eb3da4c61a6e6ad4c18655.jpg)
2022 10 17
Besmisleno je da kupujete celo pakovanje, ako nemate gde da iskoristite, jer se vremenom osuši. Koliko sam shvatila, treba Vam malo. Mozda ipak pitati jos nekog obucara.
2022 10 17
1 2