Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Ideje /

Gde kupujete

Kozmetiku? Nisam bila pola godine u drzavi i frapirala se , nocna krema za lice koja je bila oko 1000din sada je od 1800-2000 ! Dove dezodoransi i kupke BRUKA . . Trebalo bi mi bas dosta kozmetike i stvari za higijenu , gde su cene normalne ? kako se vi snalazite ?
2022 10 18
Dove na pijaci, kod ovih sto donose iz Madjarske
2022 10 18
U apotekama su jeftiniji dove proizvodi
2022 10 19
Dm ima svoje linije poput Balea, Alverde itd. Relativno su povoljni i smatram da im je dobar odnos cene i kvaliteta…
2022 10 19
The Body shop. Cene jesu veće ali je i kvalitet jako dobar. Ukoliko ih zapratite videćete stalno neke akcije koje idu i do 70%.
2022 10 19
Dobra ideja za pijacu , a obici cu poneku i apoteku bas da proverim..
2022 10 19
Kupujem ono sto mi treba i sto moram da imam.Uglavnom ako mi nije hitno,sacekam akciju.A nakada posto koristim odredjenu kozmetiku uzmem na akciji iako imam,odnosno nisam potrosila, odredjenu npr kremu
2022 10 19
U apotekama Krsenkovic je dosta povoljna kozmetika, ne znam da li imate tu apoteku u vasem gradu
2022 10 19
Pogledajte na apotekamo.rs. dosta su povoljni i imaju svoje akcije
2022 10 19
To sam i ja cula, mada do sad nisam kupovala kozmetiku kod njih… > leptirica: > U apotekama Krsenkovic je dosta povoljna kozmetika, ne znam da li imate tu apoteku u vasem gradu
2022 10 19
Dm, balea, mixa, pantenol top ten, sve redom, od stvari za kupanje, sampon, kreme za telo. Pokaze se mnogo bolje nego skupi proizvodi.
2022 10 19
Po meni Srbotrade apoteka ima ubedljivi najpovoljnije cene, cak i bez dodatnih akcija. Jedino sto placate postarinu, ali cak i tako se isplati. Tamo kupujem ne samo suplemente, vec i kvalitetnu medicinsku kozmetiku (od sampona do krema, kozmetike za nokte i sl.)
2022 10 19
Pijace. Po marketima nista. Preskupo je, zaista.
2022 10 19
> TamaraDada: > The Body shop. Cene jesu veće ali je i kvalitet jako dobar. Ukoliko ih zapratite videćete stalno neke akcije koje idu i do 70%. Odlična ideja... Drugarici za rođendan smo uzeli minijaturni kartonski neseser sa par proizvoda (bolje reći uzoraka) i platile 3000din. Razumem da je kvalitetno, ali za prosečnu osobu ovde to je čist luksuz.
2022 10 19
> MALAODSTILA: > Po meni Srbotrade apoteka ima ubedljivi najpovoljnije cene, cak i bez dodatnih akcija. Jedino sto placate postarinu, ali cak i tako se isplati. Tamo kupujem ne samo suplemente, vec i kvalitetnu medicinsku kozmetiku (od sampona do krema, kozmetike za nokte i sl.) A plus i na te cene koje su najnize u gradu imaju popuste i promocije :)
2022 10 19
1 2