Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Slanje na Kosovo trenutno

Kakva je trenutno situacija sa post expressom i kako da mi uplate novac unapred?
2022 10 19
Ne saljes za Ukrajinu, msm da je sve normalno
2022 10 19
Do 2000 moze otkup , preko toga mora na racun, stizu i cc paketi i post expres za 2,3 dana kao pre.
2022 10 19
Uplata ko i svuda na racun, post net, obicno svako mesto ima postu, negde ima Nlb komercijslna banka.
2022 10 19
> Ralekrusevac: > Ne saljes za Ukrajinu, msm da je sve normalno Treba mi iz iskustva informacija o trenutnoj situaciji. Slala sam ranije i sve je bilo ok, ali otkup je bio manji od 2000. Sa uplatom pre slanja nisam imala iskustva a ne znam kako banke tamo rade i koje. Računam da u pošti može da se uplati valjda, ali ne znam. Neki su pisali da ne šalju tamo, sigurno iz nekog razloga, mada meni nepoznatog.
2022 10 19
> deksica: > Uplata ko i svuda na racun, post net, obicno svako mesto ima postu, negde ima Nlb komercijslna banka. Hvala! Nadam se da u pošti može da uplati sve normalno.
2022 10 19
Slala sam cc paket pre mesec dana,sve ok
2022 10 19
Svaki paket se otvara, ne sme nesto na cirilici, ne smeju obelezja Srbije i tako to. I ne smes da lazes sta je u paketu, bukvalno preprecizno treba da se navede.
2022 10 19
Ovo za obeležja Srbije i ćirilicu nisam znala, mada svakako ni nemam tako nešto, ali nije loše znati. Hvala svima na pomoći 🤗🌸
2022 10 20