Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Sta je, brate, sa cenama

> Debela_devojka: > Dajte, molim vas, jakne po 4, 5000, odoh sutra u textile house da kupim jaknu za 800 din i jos da je probam, jer su cene ovde katastrofe. Besmisao. Ja mislim da je to ona parola " sto skuplje to kvalitetnije" 🙄 Ali jok jok... nikad tako nisam gledala jer mi se do sada 2x desilo da sam platila dosta a dobila krš
2022 10 21
Malo je nezgodno ovde odredjivati cene , ja sam takodje primetila , gde su vece cene onda se stvar prodaje bez ikakvih pitanja i podpitanja , ako za nesto stavite i ispod cene , ona se javi neko i trazi popust , pa ga onda prodate mnogo ispod same vrednosti A ako nesto bas bas stavite nisku cenu , onda se tesko prodaje jer kupci u sebi misle "ma jeste , dam 600 din za stvarcicu , ode mi 300 na postarinu, ma to i ne vredi toliko da dam na kraju 1000 din " U sustini ovde najbolje prolaze preprodavci i sverceri ..
2022 10 21
Meni ne smetaju ni preprodavci, ni sverceri sa normalnim cenama za polovnu stvar. Dala sam kao primer jakne, jer trazim jaknu, ali 5000 na sajtu polovnih krpica, stvarno uzas
2022 10 21
Na sajtu sam kupovala kožne jakne i kapute bas povoljno, ne pada mi na pamet da kupim npr. Zarin polovan kaput za 6000
2022 10 21
> Debela_devojka: > Meni ne smetaju ni preprodavci, ni sverceri sa normalnim cenama za polovnu stvar. Dala sam kao primer jakne, jer trazim jaknu, ali 5000 na sajtu polovnih krpica, stvarno uzas Zimske jakne jesu poseban i dobar primer.One gube svojstvo posle nekog vremena.Niti greju,a umeju i da pocnu da propustaju.Zavisi koliko je kvasena/prana Tako da se kupuje macka u dzaku,kada su zimske jakne u pitanju.Imam divan primer jedne takve jakne.Lepa,brendirana,prirodno krzno-naizgled kao nova...samo ima jednu manu niti greje,a propusta kisu/sneg... :') ,sitnica
2022 10 21
To sa nekim jaknama može biti, ja sam ranije imala taj trip, nisam kupovala polovne jakne, medjutim, imam neke perjane jakne koje su i dalje tople, a i dečije sad postavljam koje su super, doduše nisu prane na visokoj temperaturi, pa imaju i dalje sjaj. Verovatno je poenta u temperaturi pranja, pored vrste spoljašnjeg materijala. Vuna je nezgodna, pa kad gledam na sajtu kapute, tražim zumirane slike da procenim da li se skvrčio i ućebao od pranja i centrifuge. Najgora varijanta za online kupovinu polovnih stvari mi je bela, svetlo roze, krem zimska jakna ili još gore- kaput
2022 10 22
Ja sam ranije kupovala jakne,ski pantalone,samo novo u radnji.Nisam znala za ove sajtove.Medjutim tako sam i izucila tu foru oko zimskih jakni,ski pantalona..Sta treba da gledam oko materijala,koje pitanje da postavim...Npr muz i sin su ostajali na planini zimi po dva meseca.Ski pantalone koje sam kupovala detetu,obicne,ne neke boljeg kvaliteta nisu mogle da se nose i sl godine.Nisu propustale ali nisu vise grejale.Ova moja jakna je kupljena kao zimska.Kada pada kisa ili sneg ona popije vodu kao sundjer i sliva mi se unutra.Ja sam kupila odlicnu jaknu na Limundu,polovnu,kao novu...prelomila sam tako sto je ta jakna imala neko obelezje koje je za jake zime,vetar itd i dobra firma nemacka je bila u pitanju.Tako da sam pretpostavila sve i da je prana/kvasena i to dosta,da je ipak zadrzala osnovnu funkciju,a nije bila preterano skupa.Izrizikovala sam i isplatilo se.Najtoplija jakna koju sam imala do sada,a i lepa. :) ,ne propusta,vetar,kisu,sneg
2022 10 23
1 2