Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Lepota, stil, zdravlje /

Moda /

Chelsea gležnjače - koje odabrati?

![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/1be9aae710b64de978f7d1574469ec32.jpg) Kao što naslov kaže, da li možda imate savet kako online odabrati/kupiti UDOBNE chelsea gležnjače? Prvo sam kupila kožne Zara broj 39, dužina je bila OK ali su u predelu prstiju toliko uske da ih je nemoguće nositi, tako da nisam ni pokušavala da ih nosim. Što neko reče, imam dovoljno godina da bih pristala na maltretiranje stopala neudobnom obućom. Sledeće su bile bar na oko udobnije Puma Mayze čizme/gležnjače, takođe od prirodne kože, broj 39. Ista priča, dužina ok, ali posle 2 pokušaja nošenja vraćamo se na isto, da stežu u prdelu prstiju (malog prsta). Da napomenem, imam usko/normalno stopalo, nemam čukljeve niti bilo šta slično, samo ne volim ništa knap da me steže i žulja. Većinu obuće kupujem online tako da mi treba sugestija koje čizme da jurim a da neće opet završiti kao neodgovarajuće? Preferiram prirodnu kožu, ali nemam ništa ni protiv eko ako će zadovoljiti to šta mi treba. Ah, da, budžet naravno nije neograničen, tako da neke top bredove ipak zaobilazim ;-)
2022 10 24
Shoestar možda ima. Njihovi modeli su čak i za šire stopalo kao što je moje.
2022 10 24
U Shoestar radnji su dobri kalupi tih čizama, a iz Zare i ja imam jedne sto me stežu isto napred, isto na usko stopalo, dok sam jedne u Hop Hop kožne isto uzela i nisu tako udobne kao iz Shoestar, isto u tom napred delu mi žuljaju malo mali prst, ali trpim, nije strasno 😄. Iz Shoestar-a traju koliko voliš, a upoređujući cene na snizenjima oko Nove godine, 2,5 puta su skuplje iz Shoestar, Antonella Rossi konkretno
2022 10 24
I, da, koza je mnogo kvalitetnija iz Shoestar-a, konkretno je sve bolje odradjeno, zato i traju, ove iz Hop Hop deluju kao da nisu kožne, mada jesu
2022 10 24
Hvala na sugestijama, potrudiću se ipak ako je moguće da probam pre kupovine, ali bar znam šta da tražim ašta da izbegavam :)
2022 10 25