Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

PREVARANT “malicveticNS”

Etiketa je sa nekih fejk 501 farmerica, oznaka 501 ne postoji za jakne nego svaki model jakni ima svoj kod, plus za jakne ne postoji oznaka za širinu (W) i dužinu (L), nego idu po veličinama S, M, L... Jasno kao dan još na njenim slikama, imam original Levis teksas jaknu, mogu poslati slike kako to treba da izgleda.
2022 10 27
![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/5558deeb56ed7bf4f110c6720cf81baa.jpg)
2022 10 27
Ne treba, ne razumem kako je dozvoljeno da neko napise original na stvar koja nije original.
2022 10 27
Nije dozvoljeno. Trebala si biti obazrivija pri kupovini pa se i konsultovati na forumu pre kupovine. Naravno da je greška prodavca, namerna ili slučajna i trebao bi uvažiti reklamaciju jer je naveo da je original nešto što nije. Međutim, ako ti se jakna dopada i zadovoljna si kako ti stoji, onda što da je i ne zadržiš, teksas izgleda kvalitetno.
2022 10 27
Me dopada mi se, zelim da je poklonim. Doticna reklamacije ne radi. Svakako cu kontaktirate admine.
2022 10 27
Tačno, nisam obratila pažnju u prvi mah na W i L, to je za pantalnone samo. Onda jeste fejk 😕 nadam se samo da niste puno platili...
2022 10 27
Ma ne, 900 din ali znate kako kazu kamen po kamen… 🥲
2022 10 27
Verovatno da ni ona nije znala da je fejk,jer slikala je etiketu vrlo jasno
2022 10 27
Valjda zna odakle joj je jakna… Ili je mogla da napise nisam sigurna da li je original nego je naglasila original i napisala mi da je cema simbolicna.
2022 10 27
> jellenadjd: > Valjda zna odakle joj je jakna… Ili je mogla da napise nisam sigurna da li je original nego je naglasila original i napisala mi da je cema simbolicna. Pa tom logikom ste i Vi mogli kada ste videli etiketu da ne kupite,posto ste poznavaoc.Etiketa se vrlo jasno vidi.Ja licno nisam imala Levis texas jaknu..svakako se uvek konsultujem ako sam nesigurna.Mozda je i njoj neko uvalio,kao original,pa ni ne zna.Da je htela da Vas prevarioko origibalnosti sakrila bi etiketu,koja odaje da li je original ili ne.
2022 10 27
Nisam ni rekla da sam poznavalac. Jaknu moram da vidim uzivo da bih zakljucila.
2022 10 27
![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/00ddc1a2fb97c413c66e8bea733c61fd.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/c2b084fbb5488e74c205a7583fa7ff00.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/42865fbd37308409cfba8ab05d1f0391.jpg) Ja sam prodala jaknu devojci koja je nakon što je dobila jaknu uradila sledeće: - dala negativnu ocenu sa svog profila - posle 45 min dala jos jednu negativnu sa profila Turtle123 koji pritom nema ni jednu ocenu, i iz istog je mesta kao ona, i isti razlog davanja negativne, da sam prodala kopiju( ili je napravila drugi profil ili je neko njen) - ocena je sad izbrisana od strane Admina - stavila jaknu na prodaju za 500 din.pod obrazloženjem da je kupljena na sajtu i da je njoj velika i da NIJE SIGURNA da li je original - stavila jaknu da je poklanja, da je kupljena na sajtu i da nije original - otvorila temu na forumu da sam ja prevarant Sve od ovoga što sam napisala sam i slikala. Pre nego što je dobila jaknu je rekla da ide na put i da neće biti tu 7 dana, tražila da joj vratim novac ( nije spominjala da joj pošaljem za 7 dana), rekla sam da ne znam šta se radi u tim situacijama i rekla da ću kontaktirati Admina, što i jesam, i ona je u međuvrenu rekla da joj ipak pošaljem, da će komšija preuzeti. Danas je jaknu dobila, znači ne komšija, nego ona je preuzela, osim ako nije preuzela na poslovnom putu koji je navela kao razlog da joj se vrati novac. Mislim da ne treba biti mnogo mudar i shvatiti o čemu se ovde radi. Prvi put doživljavam ovakav pristup, pritom su njene poruke bile pune sarkazam, pa smajlića, npr. Šta kažu adminki? :) sve poruke ću slikati i poslati. Devojka me je na više načina ocrnila u mojoj prvoj negativnoj oceni, kao da je jedva čekala da joj stigne da bi je dala i našla manu jakni, pakovanju svemu ostalom. Jakna je pritom u odličnom stanju. Ako je jakna kopija, vratiću novac.
2022 10 27
> jellenadjd: > Me dopada mi se, zelim da je poklonim. Doticna reklamacije ne radi. Svakako cu kontaktirate admine. Dotična nije rekla ni prvi put da ne želi da ti vrati novac, već da će kontaktirati Admine.
2022 10 27
> masha91: > Čekajte ako dobro razumem. Kupili ste od članice farmerice (levis) , kako sam videla po fotografiji..zatim ste želeli povraćaj novca zato što vam je iskrsao iznenadni put. Kada je odbila povraćaj novca ( što ima pravo) , preuzeli ste paket i zaključili da farmerice nisu original Levis. Kada ste joj poslalili dokaze da su farmerice fejk odbila je povracaj novca. Postavite ovde, prepisku i slike farmerica dokaz da je fejk. Jer ovako izgleda kao da ste ljuti što vam nije vratila novac zbog iznenadnog puta. Ne izgleda, stvarno je bila veoma ljuta kad je sa 2 profila dala negativnu, i otvorila temu sa mojim nikom.
2022 10 27
> jelena2606: > Verovatno da ni ona nije znala da je fejk,jer slikala je etiketu vrlo jasno Hvala što ste primetili. 😇
2022 10 27