Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

PREVARANT “malicveticNS”

Samo bez sekiracije i dogovorite se ljudski, nije vredno nerviranja za 900 dinara šta se obe tiče.
2022 10 27
> srebrna: > Žao mi je i jedne i druge ali etiketa jasno i glasno govori da je reč o etiketi farmerica a ne jakne, pri čemu je i ta etiketa za lažni 501, priložiću i kako prava etiketa za pantalone treba da izgleda. > Nosimo Levis od osnovne škole i suprug i ja, znam da ga prepoznam a naročito ovo jer je tako očigledna kopija. > Vrlo lako se na netu mogu naći članci i tutorijali fake/original za neverne Tome. > Lepo je što članica želi da vrati novac, zaista nije vredno svog ovog maltretiranja i nadam se da ćete se dogovoriti. > Moja jakna je tzv. type 3. Članicina kopija je kopija type 2. Hvala Vam na slikama i objašnjenju. Ja ću pogledati i tutorijale, ali vidim da ste Vi sigurni, verovaću Vam. Nema potreba da Vam bude žao, ni mene, a pogotovo nje kojoj je najmanje bitno da li je jakna koju je platila 900 din. original ili ne, bitno joj je bilo da nađe razlog da meni da negativnu zbog povređene sujete. Ili čega god. Hvala još jednom.
2022 10 27
> srebrna: > Samo bez sekiracije i dogovorite se ljudski, nije vredno nerviranja za 900 dinara šta se obe tiče. Da je Vama neko dao negativnu ocenu sa lažnog profila drugu po redu i provlačio ime po forumima da li biste imali želju da bilo šta ljudski rešite?
2022 10 27
Proveri svakako i drugu jaknu na svom profilu dobro, imaš uslikano od mene sve šta treba, ne znači da se ne radi o nekoj vintage seriji pošto imaš samo jedan kod. Etiketa iznutra nije idealno centrirana ali sve proveri na člancima i tutorijalima, te ukoliko je vintage, možeš je na Etsy-ju prodati za lep novac.
2022 10 27
> malicveticNS: > Da je Vama neko dao negativnu ocenu sa lažnog profila drugu po redu i provlačio ime po forumima da li biste imali želju da bilo šta ljudski rešite? Ne znam, nisam bila u takvoj situaciji. Kada nisam sigurna u originalnost 100%, proverim i kao kupac i kao prodavac. Uopšte ne želim da ulazim u odnose vaše kupoprodaje, ko je kakav, da li je neko bio prijatan, neprijatan, fer ili nefer, komentarisala sam predmet i činjenično stanje a ljudski je pogrešiti i ljudski je rešiti.
2022 10 27
> malicveticNS: > > srebrna: > > Samo bez sekiracije i dogovorite se ljudski, nije vredno nerviranja za 900 dinara šta se obe tiče. > Da je Vama neko dao negativnu ocenu sa lažnog profila drugu po redu i provlačio ime po forumima da li biste imali želju da bilo šta ljudski rešite? Da si se ponela ljudski od pocetka ne bi dobila negativnu ocenu.
2022 10 27
> jellenadjd: > > malicveticNS: > > > srebrna: > > > Samo bez sekiracije i dogovorite se ljudski, nije vredno nerviranja za 900 dinara šta se obe tiče. > > Da je Vama neko dao negativnu ocenu sa lažnog profila drugu po redu i provlačio ime po forumima da li biste imali želju da bilo šta ljudski rešite? > Da si se ponela ljudski od pocetka ne bi dobila negativnu ocenu. Lažovima, ljudima koji otvaraju 2 profila radi davanja lažnih ocena, koji poklanjaju jaknu za humanitarnu poruku i glume ljudskost i žrtvu na forumu a s druge strane 9 sati nekoga prozivaju na nekom sajtu zbog povređenog ega i sujete, ne bih ni sladoled prodala a kamoli se ponela ljudski.
2022 10 27
Etiketa je jasno uslikana i vidi se da nije original, zbog podebljanog fonta, ali ako to niste primetili odmah sa slike, zašto je uopšte i bitno da bude original, ako je dobro urađena. Cena je smešna za jaknu, prodala bi se za 1500 i kopija. Ne vidim uopšte razlog za paniku. Prodajte je dalje, ako ne odgovara, otići će brzo.
2022 10 27
Ma naravno da je cena smešna, uopšte se ne radi ovde o orginalu ili kopiji i 900 din. , nego nisam htela da vratim novac odmah devojci( dok se ne konsultujem s adiminom) kad se predomislila, i izmislila da ide na put, i to je nju iznerviralo i rekla mi da joj pošaljem sa sve milion smajlića. Jako podlo. Retko naletim na tako podle ljude. Da bi posle napravila jos jedan profil i dala mi 2 ocene negativne. Sve sam to prijavila adminima, nadam se da će joj suspendovati nalog. Slala sam i dokaze za sve to. ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/91ff3a0944235b362bc54e34c43f49b8.jpg)
2022 10 27
Vi ako se ne dogovorite i rešite obema treba da ostane po jedna negativna sa obostranim apetitom jer ovo je apsolutni prikaz loše saradnje. Svaka je pogrešila i ima putera na glavi, svaka na svoj način. Ne blamirajte se za krpu, jaknu, original ili ne, jutro je pametnije od večeri pa polako, dogovor kuću gradi. Sve najbolje devojke!
2022 10 27
> srebrna: > Vi ako se ne dogovorite i rešite obema treba da ostane po jedna negativna sa obostranim apetitom jer ovo je apsolutni prikaz loše saradnje. > Svaka je pogrešila i ima putera na glavi, svaka na svoj način. > Ne blamirajte se za krpu, jaknu, original ili ne, jutro je pametnije od večeri pa polako, dogovor kuću gradi. > Sve najbolje devojke! Slažem se, greška jedne strane da nije proverila šta prodaje a druge da nije proverila šta kupuje. Ps. Kad već saznate da je fejk, malo je nakaradno postaviti ponovo kad se i sami bunite da je zabranjeno prodavati fejk i kopije.
2022 10 28
> AppleRed: > > srebrna: > > Vi ako se ne dogovorite i rešite obema treba da ostane po jedna negativna sa obostranim apetitom jer ovo je apsolutni prikaz loše saradnje. > > Svaka je pogrešila i ima putera na glavi, svaka na svoj način. > > Ne blamirajte se za krpu, jaknu, original ili ne, jutro je pametnije od večeri pa polako, dogovor kuću gradi. > > Sve najbolje devojke! > Slažem se, greška jedne strane da nije proverila šta prodaje a druge da nije proverila šta kupuje. > Ps. Kad već saznate da je fejk, malo je nakaradno postaviti ponovo kad se i sami bunite da je zabranjeno prodavati fejk i kopije. U mom oglasu ne pise original.
2022 10 28
> jellenadjd: > > AppleRed: > > > srebrna: > > > Vi ako se ne dogovorite i rešite obema treba da ostane po jedna negativna sa obostranim apetitom jer ovo je apsolutni prikaz loše saradnje. > > > Svaka je pogrešila i ima putera na glavi, svaka na svoj način. > > > Ne blamirajte se za krpu, jaknu, original ili ne, jutro je pametnije od večeri pa polako, dogovor kuću gradi. > > > Sve najbolje devojke! > > Slažem se, greška jedne strane da nije proverila šta prodaje a druge da nije proverila šta kupuje. > > Ps. Kad već saznate da je fejk, malo je nakaradno postaviti ponovo kad se i sami bunite da je zabranjeno prodavati fejk i kopije. > U mom oglasu ne pise original. Ali je fejk i to je zabranjeno prodavati. Kažem Vam ovo dobronamerno. Otvaranje teme je već privuklo pažnju na Vaš profil, možete dobiti negativnu od Admina jer kršite pravila.
2022 10 28
Zasto ste, bre, takvi, pa ljudi grese, nije uvek namerno i da bi vas neko zeznuo, ja prva se ne razumem u sve moguće marke, slikam etiketu, pa ko ume neka proceni
2022 10 28
Ok, razumem da jakna nije original. Iskreno ni ja ne bih znala da je jakna fejk kao prodavac. Zato ne mogu da razumem kako kupac koji nije strucnjak i nije mogao da proceni po etiketi na kraju dostavlja kao dokaz etiketu al ajde...da zanemarimo i to. Takodje sto meni nije jasno jeste , kupac se javio prodavcu sa dokazima da je jakna fejk, i nakon toga postavlja oglas u kome prodaje istu jaknu a u opisu stoji recenica: Nisam sigurna da je original..Ako niste bili sigurno kako ste mogli prodavcu da podnesete zalbu da je jakna fejk? Meni i dalje ovo deluje kao da se kupac predomislio u vezi kupovine , pa sad pokusava na sve nacine da vrati novac ...cak i otvaranjem laznog profila da bi se ostavila jos jedna negativna prodavcu ( prilicno je ocigledno ) da se ne lazemo. I kupac je prekrsio pravila, postavljanjem kopije i otvaranjem laznog profila...
2022 10 28