Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

PREVARANT “malicveticNS”

> Debela_devojka: > Zasto ste, bre, takvi, pa ljudi grese, nije uvek namerno i da bi vas neko zeznuo, ja prva se ne razumem u sve moguće marke, slikam etiketu, pa ko ume neka proceni Ko se razume Debela.Ti moras kao npr Srebrna, Levis,da kupujes godinama stvaari odredjenog brenda da bi usao u stos.Etikete se menjaju.Nekada nije bilo holograma,danas ima...negde postoji neki ugravirani broj,negde ne...Ja sam se xy puta konsultovala s clanicama,koje su poznavaoci, ovde, oko neke kupovine...
2022 10 28
> masha91: > Ok, razumem da jakna nije original. Iskreno ni ja ne bih znala da je jakna fejk kao prodavac. Zato ne mogu da razumem kako kupac koji nije strucnjak i nije mogao da proceni po etiketi na kraju dostavlja kao dokaz etiketu al ajde...da zanemarimo i to. Takodje sto meni nije jasno jeste , kupac se javio prodavcu sa dokazima da je jakna fejk, i nakon toga postavlja oglas u kome prodaje istu jaknu a u opisu stoji recenica: Nisam sigurna da je original..Ako niste bili sigurno kako ste mogli prodavcu da podnesete zalbu da je jakna fejk? Meni i dalje ovo deluje kao da se kupac predomislio u vezi kupovine , pa sad pokusava na sve nacine da vrati novac ...cak i otvaranjem laznog profila da bi se ostavila jos jedna negativna prodavcu ( prilicno je ocigledno ) da se ne lazemo. I kupac je prekrsio pravila, postavljanjem kopije i otvaranjem laznog profila... Ne zelim novac nazad, gresis. Radi se o 900 din niko za to ne e umreti. Zelim samo da kazem da je prodavac poslao nesto sto ne odgovara opisu (original) plus ne odgovara opisu koji stoji u opisu profila da stvari salje u lepom pakovanju i oprane (?!?). Stvar mi je stigla u papirnoj kesetini, jakna je bila ustajalog mirisa kao da je stajala u podrumu godinama. Jaknu sam jedva oprala. Ja licno kada saljem stvari normalno da cu da ih operem i da ce da budu mirisljave.
2022 10 28
> jellenadjd: > > masha91: > > Ok, razumem da jakna nije original. Iskreno ni ja ne bih znala da je jakna fejk kao prodavac. Zato ne mogu da razumem kako kupac koji nije strucnjak i nije mogao da proceni po etiketi na kraju dostavlja kao dokaz etiketu al ajde...da zanemarimo i to. Takodje sto meni nije jasno jeste , kupac se javio prodavcu sa dokazima da je jakna fejk, i nakon toga postavlja oglas u kome prodaje istu jaknu a u opisu stoji recenica: Nisam sigurna da je original..Ako niste bili sigurno kako ste mogli prodavcu da podnesete zalbu da je jakna fejk? Meni i dalje ovo deluje kao da se kupac predomislio u vezi kupovine , pa sad pokusava na sve nacine da vrati novac ...cak i otvaranjem laznog profila da bi se ostavila jos jedna negativna prodavcu ( prilicno je ocigledno ) da se ne lazemo. I kupac je prekrsio pravila, postavljanjem kopije i otvaranjem laznog profila... > Ne zelim novac nazad, gresis. Radi se o 900 din niko za to ne e umreti. Zelim samo da kazem da je prodavac poslao nesto sto ne odgovara opisu (original) plus ne odgovara opisu koji stoji u opisu profila da stvari salje u lepom pakovanju i oprane (?!?). Stvar mi je stigla u papirnoj kesetini, jakna je bila ustajalog mirisa kao da je stajala u podrumu godinama. Jaknu sam jedva oprala. Ja licno kada saljem stvari normalno da cu da ih operem i da ce da budu mirisljave. Prva stvar ako ne želite novac nazad onda nemate prava da ostavite negativnu, i nije bilo potrebe za otvaranjem teme , što znači da clanica nije prevarant. Druga stvar naviknite se da vam neće stvari uvek stizati mirisljave i ispeglane, nema svako uvek vremena da opere stvar pre nego što pošalje. Stizale su mi i mirisljave i stvari koje su mirisala na parfem i cigarete , to nije razlog za negativnu. Svakako operem i mirisljavo i ustajalo kada mi stigne. Operete i kada u radnji kupite valjda.
2022 10 29
To što je u opisu stavljeno da stvari šalje ispeglane i oprane , ne znači da jakna ne odgovara opisu (Ima oštećenje koje nije navedeno) , jednostavno nije bilo vremena da se opere. Ili je jakna oprana ranije i odložena, verovatno stoji neko vreme negde. Nema potrebe za dramom. A to što nije original , ja sam vrlo ubeđena da ste znali pre kupovine i da je ovo jednostavno osveta što nije clanica želela prvi put zbog vašeg iznenadnog "puta" da vam vrati novac...
2022 10 29
Treća stvar otišli ste na put (zato ste tražili prvi put povraćaj novca) komšija je preuzeo jaknu, kako ste onda videli jaknu uživo, ako ste na putu? Ili vam se put iznenada skratio? Cetvrta stvar niste poznavalac morate da vidite uživo , po cemu ste procenili da je fejk? Po etiket koju ste mogli da vidite na slikama? Sami ste sebe zakopali kada ste istu jaknu prodavali za 500 din navodeći da niste sigurni da je original ...I spominjanjem tog povraćaja novca zbog iznenadnog " puta." Ova tema više steti ti vama nego članici, jer je jasno kome je povređena sujeta ovde i ko je ovde "prevarant".
2022 10 29
1 2 3 4 5