Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Ideje /

Sekond hend prodaja?

Pozdrav, da li neko zna neke sekond hend radnje gde se može odneti odeća i oni daju neki keš za to? U Beogradu.
2022 10 28
To ne postoji. Second hand radnje uzimaju odecu od dobavljaca, dakle moraju imati fakturu to je prva stvar, druga stvar njih komad na veliko kosta oko 20/25 din. Vi verovatno ne biste svoju odecu dali po tog ceni
2022 10 28
Postoje neke radnje,gde prodaju neke posebne plovne komade ili vintage.Medjutim ni oni ne placaju puno.Bila je jedna radnja u Cumicevom i kada sam pitala da li otkupljuju vintage komade,kaze zena ne mozemo ni ovo da prodamo.Ali po nekoj ceni ispod svakog nivoa vrv bi otkupili neki dobar komad.
2022 10 28
> jelena2606: > Postoje neke radnje,gde prodaju neke posebne plovne komade ili vintage.Medjutim ni oni ne placaju puno.Bila je jedna radnja u Cumicevom i kada sam pitala da li otkupljuju vintage komade,kaze zena ne mozemo ni ovo da prodamo.Ali po nekoj ceni ispod svakog nivoa vrv bi otkupili neki dobar komad. Pa, da ali da prodas i takvoj radnji, Jelka, verovatno moras imati neki pravi vintage, a ne tip H&M haljinu iz 2012
2022 10 28
Mislim da je bila neka radnja u Vojvode Stepe u kojoj je mogla kao polica da se zakupi ili tako nesto pa oni to prodaju.
2022 10 28
> Debela_devojka: > > jelena2606: > > Postoje neke radnje,gde prodaju neke posebne plovne komade ili vintage.Medjutim ni oni ne placaju puno.Bila je jedna radnja u Cumicevom i kada sam pitala da li otkupljuju vintage komade,kaze zena ne mozemo ni ovo da prodamo.Ali po nekoj ceni ispod svakog nivoa vrv bi otkupili neki dobar komad. > Pa, da ali da prodas i takvoj radnji, Jelka, verovatno moras imati neki pravi vintage, a ne tip H&M haljinu iz 2012 Naravno, pravi dobar komad vintage.Ali ni za takav komad nece da daju ni blizu realne love
2022 10 28
Pa, sto je i normalno, njima treba zarada, a ne da cime nekome uslugu. To ti je tako
2022 10 28
> Debela_devojka: > Pa, sto je i normalno, njima treba zarada, a ne da cime nekome uslugu. To ti je tako Pa da.Ali bas malo nude.Generalno ni njima ne ide najbolje.Retko ko ce da se otvori za dobar vintage komad,a doduse smo i sirotinja.Ljudi preko mnogo vise cene antikvitete i vintage.Kod nas slabo ima interesovanja,cini mi se,nevezano za besparicu.
2022 10 28
Tesko da im se isplati. Ja sam do nedavno preprodavala krem klasu garderobe, uzimala sam dzakove od 25kg, na kraju me je komad izasao oko 217din. Za sebe sam ostavila bar 15 tak stvari jer je kvalitet i model bio bolji nego u Zari npr(neke engleske marke itd.) Bilo je zaista vrhunske garderobe, kao iz radnje da su i prodavala se, ali je manje od pola bilo ne cak ni vintage nego bas de mode, nenosivo, sto se vrtelo i 6 meseci pa se nije prodalo po mojoj nabavnoj od 217,na kraju sam sve to poklonila. Da je bar na biranje bilo bi idealno
2022 10 29
Imas i na biranje, samo moras da poznajes dobavljače 🤗
2022 10 29
> Mimomila: > Mislim da je bila neka radnja u Vojvode Stepe u kojoj je mogla kao polica da se zakupi ili tako nesto pa oni to prodaju. Zove se Ormanče, kao neki komision, ima i stvari za kuću, lampi, obuće, garderobe... Ima interesantnih komada ali nisam prodavala na taj način
2022 11 07