Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Forumi /

Lepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Izbeljivanje zuba

Zdravo svima.Zanima me da li je neka od vas mozda koristila trakice za izbeljivanje zuba koje mogu da se nadju u drogerijama tipa lily,dm i sl. i kakvi su utisci?Vredi li kupiti?Konsultovala sam se i sa zubarkom,ona mi preporucuje folije za izbeljivanje zuba gde te folije duuuuugooo traju,samo se menja tuba sa tom hemijom koja izbeljuje zube kad se potroši,ali su oko 150 e te folije.Ima li neko iskustva sta uzeti?Hvala
pre 27 dana, 11:41
Ja sam folije uradila pre sigurno 8-9 godina i od tad samo uzmem taj materijal ponekad kad pozelim da ih izbelim. One traju bas dugo a i sam materijal. Efekat je super. To se zove kucno beljenje.
pre 27 dana, 08:37
Izgleda da je to najbolja i najtrajnija varijanta,probacu,hvala na odgovoru☺️
pre 26 dana, 09:20
Koristila sam ih i stvarno se videla mala razliku u boji, mada nisu mi prešle u naviku, mrsko mi je da ih duže držim. I dalje istražujem najbolje načine. Da li ste probale ljubičasti korektor za izbeljivanje zuba glorysmile.rs?
pre 19 dana, 15:30
Ja sam porucila neke sa Alija, odlicno su, neka americka firma je u pitanju, dobila sam u pakovanju jeno 20komada, nisu bile vise od 5$.pogledacu sutra kako se zovu
pre 13 dana, 20:31