Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

lazan opis

caos ljudi, imala sam jednu bas neprijatnu situaciju, i inace nikada nisam dala nekom negativnu ocenu niti delila iskustva, ali sad imam potrebu za tim kupila sam majicu od clanice, pri cemu je u opisu stajalo da je velicina s-m; kada je majica stigla, na etiketi i njoj samoj pise l, sto da sam znala majicu ne bih kupila jer mi je prevelika clanici sam trazila povracaj novca koji sam dobila, ali onda mi je ona ostavila negativan utisak i napisala kako je sigurna da velicina odgovara za s-m, ne l jako je ruzno da neko sam procenjuje velicine i na kraju on bude uvredjen jer se neko pobunio zbog nesaglasnosti opisa i stvari, slike stavljam u prilog jako mi je neprijatna i bespotrebna situacija, ali eto da podelim da se neko slucajno ne nadje u necemu slicnom ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/a5f28d1654700595aafc3c2c7d57e6a5.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/82cc6a902ca1287d8b89333214a2b8b0.jpg)
2022 11 05
Ja npr imam dosta stvarcica u ponudi , koje ne odgovaraju velicini koja pise,ili su manje ili vece, ali uvek naglasim sta pise i ako je manje ili vece od toga uvek napisem i dam mere , bas iz razloga da ne bude problema
2022 11 05
A Vi majicu niste vratili članici?
2022 11 06
Uvek, ali uvek se napise velicina/broj koji pise na etiketi pa se u opisu napise licni utisak kojoj velicini odgovara. Nikada se ne navodi netacna velicina! Naravno i mere se uvek daju kako bi kupac bio siguran pa neka proceni sam.
2022 11 06
clanica je trazila da joj ne saljem jer ce joj postarina izneti vise nego sto bi zaradila od ponovne prodaje > emilyy: > A Vi majicu niste vratili članici?
2022 11 06
meni je to sasvim korektno, to i ja isto radim ali bas kao sto si napisala, navedem i sta je napisano na samoj stvarcici, ne skrivam tu informaciju > leptirica: > Ja npr imam dosta stvarcica u ponudi , koje ne odgovaraju velicini koja pise,ili su manje ili vece, ali uvek naglasim sta pise i ako je manje ili vece od toga uvek napisem i dam mere , bas iz razloga da ne bude problema
2022 11 06
Slazem se da mora da se navede tacna velicina , a u opisu da se stavi licno misljenje . Ali s obzirom da vam je novac vracen, nemate prava da joj ostavite negativan utisak. Ostavite neutralan s obrazlozenjem sta se desilo.
2022 11 06
I posto vam velicina svakako ne odgovara, mozete pokloniti ovde, imate forum poklanjam ..Ili kao poklon uz kupovinu. Meni se desila slicna situacija, sa velicinom, samo sto ja nisam dobila povracaj novca. Clanica je dobila negativnu i blokirana je sada. A kosuljicu sam posto mi je mala, poklonila devojci uz kupovinu :)
2022 11 06
iskreno, cak sam pomisljala da on bude i pozitivan, bas iz tog razloga ali nemam nameru da ukoliko neko mene osteti iz nepostojecih razloga, ne ostavim neki fidbek kojim bih i ja bila zasticena, jer je njeno ponasanje stvarno ruzno (pritom je navedeno kao da ja njoj nisam zelela da vratim stvar) > masha91: > Slazem se da mora da se navede tacna velicina , a u opisu da se stavi licno misljenje . Ali s obzirom da vam je novac vracen, nemate prava da joj ostavite negativan utisak. Ostavite neutralan s obrazlozenjem sta se desilo.
2022 11 06
hocu, hvala na ideji :)> masha91: > I posto vam velicina svakako ne odgovara, mozete pokloniti ovde, imate forum poklanjam ..Ili kao poklon uz kupovinu. Meni se desila slicna situacija, sa velicinom, samo sto ja nisam dobila povracaj novca. Clanica je dobila negativnu i blokirana je sada. A kosuljicu sam posto mi je mala, poklonila devojci uz kupovinu :)
2022 11 06
> IrinaMo: > iskreno, cak sam pomisljala da on bude i pozitivan, bas iz tog razloga > ali nemam nameru da ukoliko neko mene osteti iz nepostojecih razloga, ne ostavim neki fidbek kojim bih i ja bila zasticena, jer je njeno ponasanje stvarno ruzno (pritom je navedeno kao da ja njoj nisam zelela da vratim stvar) > masha91: > > Slazem se da mora da se navede tacna velicina , a u opisu da se stavi licno misljenje . Ali s obzirom da vam je novac vracen, nemate prava da joj ostavite negativan utisak. Ostavite neutralan s obrazlozenjem sta se desilo. Po pravilima sajta ne smete negativnu da ostavite zato sto Vam je novac vracen, nije za pozitivnu svakako, iako je vratila novac, Mozete neutralnu da ostavite uz obrazlozenje, mada se neutralna racuna kao pozitivna, tako da je na Vama da odlucite. Ukoliko se pozali Adminu, uklonice joj ocenu..cisto da znate. Kao sto i vi mozete Adminu da se obratite da Vam ukloni Vasu negativnu. :)
2022 11 06
Da,imala sam slicnu situaciju.Kupila paladium cipele,navodno 37,a stigle mi 38.Jesu za kalup manje te cipele medjutim ja nosim 36 i paladium 37...Ona nosi 37,shodno tome su cipele bile 38...Ona je tacno rekla da su za 37..medjutim meni je to veliko.Sve u svemu nije rekla realan broj,a ja sam mislila da je realan broj 37.Treba naglasiti broj sa etikete svakako..bez obzira na kalupe/krojeve. Mislim da posredi nije losa namera,nego prosto nerazmisljanje,da neko uzima odrdjeni model i gleda bas taj broj jer mu to odgovara. Ako Vam je vratila novac,po pravilima nije za negativnu.
2022 11 06
Pa treba biti posten, nista vise od toga. Ali, postenja je sve malo,svi bi samo da se okoriste. Mozda sam sad lupila rec, ali svsko bi samk da ima neku korist, na to sam mislila. Ja praktikujem da navedem velicinu sa etikete, ali ako je nesto L, XL, a znam da nije realno da tim velicinama odgovara, i to navedem. Posteno samo ljudi, ne kosta to nista. 😥😥😥
2022 11 07