Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Prodaja nosene obuce kao nove

Cao svima...u poslednje vreme nailazim na mnogo oglasa u kojima se napise da je obuca nova ili nova sa etiketom,a vec na slikama se vidi da to nije ni proslo pored novog..licno sam i nasela,dobila kamenje i blato u djonu,jos bila grdjena od clanice sto se zalim,pa me zanima kakva vi iskustva imate,sto se tice stvarnog opisa predmeta obuce? Evo opet videh jedan oglas,moram da prokomentarisem,jer stvarno ne zelim niko da nas pravi budalama..
2022 11 06
Ovo su nove sa etiketom ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/8468a4b844c115bc0b5ea41d7b65eaf3.jpg) A ove sam ja kupila ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/6f8026c8cfaff4fb65f604d1182070b9.jpg)
2022 11 06
Licno mislim da su djonovi mozda i najbitniji aspekt da bude uslikan kada se kupuje obuca online. I sama ih uvek slikam kada oglasavam obucu za prodaju. Zao mi je sto ste naseli, a nije mi jasno kako neko ima smelosti i obraza da obucu koja ima vidljive tragove nosenja oznaci kao novu. Inace, videla sam pregrst predmeta gde u naslovu stoji NOVO, a onda u opisu kao novo bez etikete ili cak “jednom noseno”. Nervira me to. Kod mene je odeca gde u naslovu pise NOVO iskljucivo odeca sa etiketom. Ako je nesto novo bez etikete, u naslovu napisem “nenoseno”, “nikad noseno “ itd.
2022 11 07
Odavno je ovde “novo” nošeno 127 puta… ,:)
2022 11 07
Ja nekada prodam po neku stavr od drugarica,koje uglavnom nemaju iskustva sa prodajom online ni sa kupovinom polovnih stvari.Sa njima je hit.I upravo dolazi do toga "novo",pa onda naravno astronomska cifra. Za jednu je kaput koji je platila na snizenju 15000 din, obucen 15 puta,recimo nov i zamoli me da ga prodam za 8000-9000 din ,:) Pokusavam da joj objasnim da kaput nije nov i da ne moze tako da se vodi.Da je kupljen pre 4 godine.Iako izgleda kao nov,nosen je..I ne moze da se meri sa cenom novog... Druga ima Armanijeve cipele,atraktivne,zaista dosta placene..obula ih par puta.U medjuvremenu imala poplavu u stanu i zahvati yu jenu cipelu,odnosno deo.A cipele on meke fine koze.Deo potamneo za nijansu,a unutrasnji deo se tacno vidi linija da je kvaseno...Ista prica..hoce da ih kacim za 80 e,kaze ali nove su.i Armani.Ja joj kazem noslila si ih par puta a usput imaju i ostecenje,odnosno fleku,jedino ce neki ljubitelj i poznavaoc mozda da ih kupi za 2000 din.Ma kakvi,ne odstupa ona od svoje price ,:) I stalno su takve price ,posebno kada me zamole da im okacim neku stvar koju su skupo platile,a slabo nosile. Izgleda da rzlicito ljudi shvataju "novo"
2022 11 07
😆😆😆 > jelena2606: > Ja nekada prodam po neku stavr od drugarica,koje uglavnom nemaju iskustva sa prodajom online ni sa kupovinom polovnih stvari.Sa njima je hit.I upravo dolazi do toga "novo",pa onda naravno astronomska cifra. > Za jednu je kaput koji je platila na snizenju 15000 din, obucen 15 puta,recimo nov i zamoli me da ga prodam za 8000-9000 din ,:) Pokusavam da joj objasnim da kaput nije nov i da ne moze tako da se vodi.Da je kupljen pre 4 godine.Iako izgleda kao nov,nosen je..I ne moze da se meri sa cenom novog... > Druga ima Armanijeve cipele,atraktivne,zaista dosta placene..obula ih par puta.U medjuvremenu imala poplavu u stanu i zahvati yu jenu cipelu,odnosno deo.A cipele on meke fine koze.Deo potamneo za nijansu,a unutrasnji deo se tacno vidi linija da je kvaseno...Ista prica..hoce da ih kacim za 80 e,kaze ali nove su.i Armani.Ja joj kazem noslila si ih par puta a usput imaju i ostecenje,odnosno fleku,jedino ce neki ljubitelj i poznavaoc mozda da ih kupi za 2000 din.Ma kakvi,ne odstupa ona od svoje price ,:) > I stalno su takve price ,posebno kada me zamole da im okacim neku stvar koju su skupo platile,a slabo nosile. > Izgleda da rzlicito ljudi shvataju "novo"
2022 11 07
> jelena2606: > Ja nekada prodam po neku stavr od drugarica,koje uglavnom nemaju iskustva sa prodajom online ni sa kupovinom polovnih stvari.Sa njima je hit.I upravo dolazi do toga "novo",pa onda naravno astronomska cifra. > Za jednu je kaput koji je platila na snizenju 15000 din, obucen 15 puta,recimo nov i zamoli me da ga prodam za 8000-9000 din ,:) Pokusavam da joj objasnim da kaput nije nov i da ne moze tako da se vodi.Da je kupljen pre 4 godine.Iako izgleda kao nov,nosen je..I ne moze da se meri sa cenom novog... > Druga ima Armanijeve cipele,atraktivne,zaista dosta placene..obula ih par puta.U medjuvremenu imala poplavu u stanu i zahvati yu jenu cipelu,odnosno deo.A cipele on meke fine koze.Deo potamneo za nijansu,a unutrasnji deo se tacno vidi linija da je kvaseno...Ista prica..hoce da ih kacim za 80 e,kaze ali nove su.i Armani.Ja joj kazem noslila si ih par puta a usput imaju i ostecenje,odnosno fleku,jedino ce neki ljubitelj i poznavaoc mozda da ih kupi za 2000 din.Ma kakvi,ne odstupa ona od svoje price ,:) > I stalno su takve price ,posebno kada me zamole da im okacim neku stvar koju su skupo platile,a slabo nosile. > Izgleda da rzlicito ljudi shvataju "novo" Da,slazem se u potpunosti sa vama
2022 11 07
> MissDiva: > Odavno je ovde “novo” nošeno 127 puta… ,:) Lepo receno ,:)
2022 11 07