Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Dečija garderoba??

Pozdrav clanicama..imam jedno pitanje pa bi bilo dobro da mi vise vas odgovori..sta mislite koliko je zapravo interesovanje za prodaju decije garderobe na ovom sajtu i da li vi koji imate decu pretrazujete isto? prvi put sam ubacila decije stvari i bas je slab odaziv,a garderoba je prekvalitetna,nova,cene su takodje stvarno ok ali se sada razmisljam da je sklonim..kao da to niko ne gleda i da mi zatrpava profil..evo ne znam..🤔
2022 11 11
Ja imam odecu i obucu za decu.Isla je prodaja.Takodje gledam sta ima novo izbaceno.Ovde generalno ide prodaja onih stvari koje su papreno skupe.A ove jeftinije niko nece da kupi.Slabo sta.
2022 11 11
Imam i ja neku odecu, ali kad sam stavila pojedinacno po komad niko nije kupio nista. Prodalo se jedino kad sam pravila pakete po bas niskim cenama, tipa da je komad 40 dinara, ali je paket vec napravljen ne na biranje... Mada i tako se vise prodalo na fb, nego ovde
2022 11 11
Takođe, i kod mene su brzo rasprodati paketi odeće po nižoj ceni. 🍀
2022 11 11
Kupujem, ali bas jeftino, tipa 50 do 100 din po komadu ili neke velike dzakove za 500, 1000 din. Moja deca brzo isflekaju, brzo pocepaju, ne bacam pare na odecu preterano
2022 11 11
Nikako.Imam jos par jakni i to dobrih i nista,po smesnim cenama.Pocel asam ovde sa decijom garderobom,jedva sam nesto prodala.Npr nike duks kao nov sam prodavala za 300- 400 din,za uzrasy 11-12.Naravno nije prodat.Ogroman broj farmerki kao nove za oko 400 din.i to brendiranih,.to su bile cene.Dok sam ja detetu kupovala.Pronalazaila sjajnu garderobu..Iskreno pitala sam se za koliko,gde i sta kupuju deci ako ovo nije islo sto sam postavljala Npr ovde sam kupila kao nove kozne Timberland sandale za klinca za 1000 din kozne,u broju 36..Nosilo ih je takodje dete te clanice.Mislim u listi zelja sam samo bila ja ,:),a oglas odavno okacen.Meni je to bilo neverovatno.
2022 11 11
Najlepšu stvar za dete sam kupila na pijaci, kod zene koja je iznela stvari svoje cerke da proda, zvoncare prave disco sa sljokicama :D 100 din :D
2022 11 11
> Debela_devojka: > Najlepšu stvar za dete sam kupila na pijaci, kod zene koja je iznela stvari svoje cerke da proda, zvoncare prave disco sa sljokicama :D 100 din :D Debela ima i na KP sajtovima ali niko ne kupuje.Ali zato OVS decija jakna izlicitirana za 1600 din,dok o niel za 1500,niko nije kupio dve sezone.EJ ovs jakna,kao da je od zlata,jos polovna...Pritom ovs jakna stavise ruzna ova o niel,bas dobra,dezen stanje.Isti broj..Ja htela da je uzmem,medjutim to bi vec bio hir posto je imao vec dve jakne.
2022 11 11
I ja kupujem ali tipa bas jeftino,jer mi ta garderoba sluzi za vrtica,a znam da kada se vrati iz vrtica mozda i nesto od toga zavrsi u smecu,jer se neka fleka ne moze skinuti ili se pocepa.
2022 11 11
Uhh..hvala na odgovorima.. Ja sam procenjivala otprilike kako za odrasle,tako i za decije ali da sam okacila u istom broju samo garderobu za nas matorce,pa sigurno bih imala 50 saradnji, a ovako nista. Tajac,i onda mi je bilo čudno. Dobro da sam pitala..🤔
2022 11 11
Kod mojih kući je preostalo nešto sestrine odeće koju je prerasla, uglavnom za stariju decu. Sve je dobijala na poklon, uglavnom brendirano i kvalitetno ali bez obzira na nisku cenu koju sam stavljala i to uglavnom paket, imala sam 2 prodaje - jedan paket Zarinih bluza i haljina i jednu singl Benetton haljinu. Doduše, uspeli smo prošle godine sve skijaške jakne dečije da prodamo, ostao mi je jedan skijaški komplet koji ove godine prodajem pa ću baš da vidim dal ćemo uspeti da prodamo. Imam još nekih haljina ali to bukvalno stoji, na drugim sajtovima gde prodajem vidim da stoji ljudima u Omiljeno ali se niko ne javlja. Slabo se baš prodaje ako nije veći paket, kao što članice rekoše
2022 11 11
Ja sam kupila i garderobu i igracke na sajtu. Od kad imam bebu, vise za njega trazim, nego za sebe🙈🙊❤️ Međutim, u pravu je članica kad kaže da ovde idu samo skupe stvari. Ako stavim povoljno, ljudi su sumnjičavi u kvalitet ili šta već, to sam primetila. A moguce samo i da ih ,,loži" skupoća. Ne bi me ni to čudilo u današnje vreme. Normalno, uvek se nađu pojedinci kojima cena nije merilo.😊
2022 11 11
Kupovala sam dečiju garderobu za 250 din po komadu. Ako mi se nešto baš svidi, a lepo je očuvano, uzimam, samo da je cena ok. Kupila sam i skafander.. Baš puno tražim za dete, jer su cene baš skupe za nove stvari, a brzo prerastu. Osim u npr. Pepcu gde su u redu s cenama. Ali, sve ostalo, pa čak i na pijaci, umeju biti baš visoke cene.Tako da dosta dečije garderobe ovde je kao novo, jer deca to kratko nose. Veći lotovi sigurno imaju prednost, ali ja još uvek nisam uzela lot, jer slabo vidim na slikama šta tu sve ima.. Sve u svemu, po mom ličnom mišljenju ide baš dečija garderoba, posebno onima koji imaju više komada, kojima je fokus na njoj a ne na stvarima za odrasle.❤️🙈
2022 11 11
> Ejndzi: > Uhh..hvala na odgovorima.. > Ja sam procenjivala otprilike kako za odrasle,tako i za decije ali da sam okacila u istom broju samo garderobu za nas matorce,pa sigurno bih imala 50 saradnji, a ovako nista. Tajac,i onda mi je bilo čudno. Dobro da sam pitala..🤔 Ne moze da bude ista cena.Zato sto su cene po radnjama uglavnom decije stvari, isti model,,duplo jeftinije nego za odrasle.
2022 11 11
Ja sam prodala ovde par dječijim lotova. Pojedinačno kada sam stavila ništa nije otišlo. Mada na kupujem prodajem puno bolje ide decije skoro odmah ode… 🤗 i naravno cene simbolične… Nove boduje za 100 dinara npr… 🤗
2022 11 11
1 2