Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Dečija garderoba??

Postovanje devojke, evo ja prodajem uglavnom samo decije stvari i prezadovoljna sam.Naravno to ne ide kao za odrasle,ali je ok.Imam i puno njih koji kupuju odjednom vise stvari pa im se bas isplati,a zadovoljni kupci se kod mene vracaju i po nekoliko puta.Vazno je samo lepo napisati u kakvom je stanju,da li ima neka ostecenja i sl.Uvek izlazim u susret za bilo sta jel ipak jer to decija garderoba,a deca su nam najvaznija 💖
2022 11 11
Ja sam izbacila neke skuplje stvari tipa kosulje,skafander,farmerke,patike koje su bas kvalitetne i ocuvane jer blizanci😁 i to po bas jeftinim cenama jer su stvarno kao nove i jednom ili max 5 puta noseno.I naravno nista nisam prodala☹️ One nosene i ocuvane ,ali tipa bodice,majice,trenerke nisam planirala da izbacujem jer sam mislila da to nece ici ovde ,pa je bolje da poklonim. Ali kako vidim ,mozda je pametnije da to izbacim ili da povecam cene ,mozda ce pre da ode😂
2022 11 11
Imam utisak da su cene dosta visoke kad je u pitanju decija polovna garderoba, da su stvari precenjene. A retko ko je spreman na korekciju cene, uglavnom su cene fiksne i visoke. ( stoji i kvalitet i ocuvanost i sve, ali opet je to nosena-polovna stvar) Mozda i zbog toga slab odziv kad je u pitanju decija garderoba. Ja sam uvek spremna za korekciju cene, cak i ispod cene kako bih se oslobodila viska ili kupila nesto sto mi je u tom trenutku vise potrebno.❤️
2022 11 11
Ma ako je do cene ja cu je spustiti to je najmanji problem,ali niko ni da pita. Bas mi je bilo zao da ne prodajem tu garderobu zato sto je prekvalitetna,a nova i zato sam se cudila sto ne ide... A da je cuvam za moju decu je mnogo,to je za decu od 8,9 do 14godina a ja tek peti mesec trudnoce,mnogo je to godina ,:) pritom,to je od sestrica koje su 7 razred i srednja sk i vec stoje dovoljno,a 80% je ostalo sa etiketom sto poklona,sto nisu htele da nose.. Probacu da je okacim na KP i sl sajtovima kao lot,da mogu ovde da kacim za odrasle. Vidim da se vi maltene svi slazete oko iste cinjenice,lotovi i manja cena,vise na drugim sajtovima.. :D
2022 11 11
Previsoke su cene decjih krpica to je to. Svi mi dobijamo odecu, nasledjujemo,realno, moja deca uvek imaju prepun orman i samo stize jos, a kupujem im opet i ovde, ali sve iznad 100-200 din po komadu mi je previseeeee, jer na Ustanickoj mogu za 500, 600 da kupim novo.jakne su ok zimske da budu malo skuplje, ja sam recimo moncler jaknu prodala za 600 din, skafander nov za 450. A ovo ostalo 50ak din komad, napravim lot i to je to. Ponekad nesto skuplje, kao sto sad imam na profilu haljinicu, ali vise je emotivna vrednost u pitanju, ona je 900, a platili smo je 3500 i jednom je obukla . Realno nije bitna marka, jer deca akaju kako god, bitno je samo da je materijal dobar. Jedino obucu kupujem uvek kod Nektarine ovde na MK j nju ne menjam
2022 11 11
Ja imam da poklonim garderobu za devojcice od 0-4 godine Garderoba je nosena,nije pocepana moze da se nosi po kuci,selu,vrticu Pa Ako znate nekoga provereno da mu treba molim Vas da mi javite Znaci molim Vas da nekome pomognem koga znate u okolini da mu je potrebna garderoba (neko ko nece da zloupotrebi i preprodaje jer da je za prodaju Ja bih prodavala ) Hvala Vam ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/e5ffec35cc98e6b318576f3c49e55682.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/152477351b011025e64c02733dcd19a0.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/a60f9345fe433ffe42270a16c04c5611.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/9082b05955fbb219d187e2d3fe81c7d2.jpg)
2022 11 11
Takodje i za decake paket od 0-4 godine Znaci molim Vas da nekome pomognem koga znate u okolini da mu je potrebna garderoba (neko ko nece da zloupotrebi i preprodaje jer da je za prodaju Ja bih prodavala ) Hvala Vam ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/07c5c417417c57ae9f346851bbf552c4.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/bbfc945c6afaa311623e9cfa901c52ce.jpg)
2022 11 11
> Ejndzi: > Ma ako je do cene ja cu je spustiti to je najmanji problem,ali niko ni da pita. Bas mi je bilo zao da ne prodajem tu garderobu zato sto je prekvalitetna,a nova i zato sam se cudila sto ne ide... A da je cuvam za moju decu je mnogo,to je za decu od 8,9 do 14godina a ja tek peti mesec trudnoce,mnogo je to godina ,:) pritom,to je od sestrica koje su 7 razred i srednja sk i vec stoje dovoljno,a 80% je ostalo sa etiketom sto poklona,sto nisu htele da nose.. > Probacu da je okacim na KP i sl sajtovima kao lot,da mogu ovde da kacim za odrasle. Vidim da se vi maltene svi slazete oko iste cinjenice,lotovi i manja cena,vise na drugim sajtovima.. :D Ja sam prodavala od 150 do 350 din maltene nove decije stvari i to pre ove tzv "krize" i nista nisam prodala
2022 11 11
> lilali: > > Ejndzi: > > Ma ako je do cene ja cu je spustiti to je najmanji problem,ali niko ni da pita. Bas mi je bilo zao da ne prodajem tu garderobu zato sto je prekvalitetna,a nova i zato sam se cudila sto ne ide... A da je cuvam za moju decu je mnogo,to je za decu od 8,9 do 14godina a ja tek peti mesec trudnoce,mnogo je to godina ,:) pritom,to je od sestrica koje su 7 razred i srednja sk i vec stoje dovoljno,a 80% je ostalo sa etiketom sto poklona,sto nisu htele da nose.. > > Probacu da je okacim na KP i sl sajtovima kao lot,da mogu ovde da kacim za odrasle. Vidim da se vi maltene svi slazete oko iste cinjenice,lotovi i manja cena,vise na drugim sajtovima.. :D > Ja sam prodavala od 150 do 350 din maltene nove decije stvari i to pre ove tzv "krize" i nista nisam prodala Uhh,onda je sansa da mi sad ode nikakva..imala sam par upita za jaknu,bundicu i haljinice i dodaju u omiljeno,ali prodaja 0.
2022 11 11
Upravo sam snizila sve pa ako ne ode po ovim cenama onda ću čuvati,samo ću da iskombinujem lotove za KP za neka 2,3 dana kad budem imala vremena..Poklonjeno mi je,čuvala je tetka godinama i bilo bi mi krivo da na kraju bar deo novca ne skupim da joj kupim neku konkretnu stvar. Imam preko 100 kom samo dečijih stvari.. Mislila sam da su mi dobre cene al svakako ako ih je odbila skupoća,nemam šta da izgubim ako će biti jeftino... ako ne ode,skinuću sa sajta i čuvati ,to je to..🤔
2022 11 11
Nikako ne idu, po bas niskoj ceni sam stavljala lotove ali ne ide. Imam i dalje neprodano, mozda da sve grupusem i prodam za simboličnu cenu 😌
2022 11 11
Deciju garderobu i obucu sam prodavala samo kada sam promasila velicinu pa stavljala cene nize od placenih. Trenutno imam dva seta koja niko i ne prati. Par puta sam uspela da prodam savrsene cizmice i patike velicina 33 i 34 ali su bile potpuno nove sa etiketom. Dok kozne Naturino cizmice nosene svega par puta, nikada niko nije pogledao ni zapratio. Generalno ovde decije ide lose, zato to postavljam na drugom mestu.
2022 11 11
Mozda da se napravi jedna grupna tema za prodaju decije garderobe. Mozda moze i ova da se prebaci u odgovarajuci podforum kako bi zene koje traze deciju garderobu lakse videle.
2022 11 11
To bi bilo pametno,eto ako neko zna gde bi najviše odgovaralo,koji podforum, neka otvori temu. 😀
2022 11 11
Devojke,zene hvala na pomoći. Prodala sam 2 stvari,cekam jos neke na KP. 🎉😁
2022 11 16
1 2