Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Prodaja vintage stvari koje su nenosive...

> AleksandraEdi: > Razumem Vaš stav da svaki nedostatak treba da se napiše, pa i da se artikal poklanja, naplaćuje 70 din, ili 5000 din, nedostaci moraju biti navedeni. Možda neko ne bi hteo ni oštećen poklon, i to je u redu. > Ali isto tako smatram da je članica bila kulturna, ponudila povrat novca, nije bila drska u porukama, što je danas retkost na ovom sajtu, Vama što je povredjen ego, zbog predloga "da sastružete", vaša stvar. Bolje naučite da stavite ego pod kontrolu, nego da sami diktirate pravila sajta zbog istog tog ega. > Otvaranje teme je suvišno. Zatrpavate podforum bespotrebno Slazem se. I samo da dodam, lako je deliti negativne i ne prihvatati povracaj kad je u pitanju suma od 100 din. Da je skuplji predmet od par hiljada dinara i te kako bih se prihvatio povracaj novca..i bila bi druga prica...
2022 11 22
Predmet je star, cena smešna i clanica hoce da vrati novac, mislim da ne treba otvarati ovakve teme. Druga clanica je dobila oštećenu haljinu za 4000 i otvorila temu, to već ima logike, jer se haljina našla opet u prodaji posle reklamacije i vracanja
2022 11 22
Ne razumem zašto ne pokušate da operete, Vanish će sigurno skinuti tu boju, pa bi bila nosiva a i zaista je lepa bluzica. A i članica je skroz korektno odgovorila, vratila bi verovatno i novac za ptt, niste trebali odmah da date negativnu.
2022 11 22
Jelena je u pravu-žena priznala grešku i ponudila da se na neki način iskupi. Nema mesta ovakvoj dramatizaciji. A posebno kada se radi o vintage komadima koji pre svega dugo stoje po koferima, ormanima i sl. Ja recimo uvek i očekujem da imaju neku falinku jer jer je zaista neosnovani optimizam tražiti da stvar posle 40 godina bude u tip top stanju. Ali jednostavno, draž je baš u tome što iako zahteva neki remont ta stvar bude totalno upečatljiva i jedinstvena. Ovde je stvar jasna, žena jeste pogrešila, ali i nakon greške korektno postupila. To je barem moje mišljenje.
2022 11 22
Nekad se plasim da prodajem na ovom sajtu jer pomislim sta ako neko na predmetu nadje jednu dlaku mog psa i onda krece drama, i onda uvek zagledam da nije koja zalutala kuku najgore je sto se uopste ne salim x-)
2022 11 22
> bloodytears: > Nekad se plasim da prodajem na ovom sajtu jer pomislim sta ako neko na predmetu nadje jednu dlaku mog psa i onda krece drama, i onda uvek zagledam da nije koja zalutala kuku najgore je sto se uopste ne salim x-) :') :') :') Zato sam ja u opisu svog profila vec pomenula da ce dobiti i gratis psece dlake,da nije ispeglano ustirkano mirisljavo ,:)
2022 11 22
> bloodytears: > Nekad se plasim da prodajem na ovom sajtu jer pomislim sta ako neko na predmetu nadje jednu dlaku mog psa i onda krece drama, i onda uvek zagledam da nije koja zalutala kuku najgore je sto se uopste ne salim x-) Istooo ahahahahahah😂😂😂
2022 11 22
> :') :') :') Zato sam ja u opisu svog profila vec pomenula da ce dobiti i gratis psece dlake,da nije ispeglano ustirkano mirisljavo ,:) E pa vidis pametno i ja sam o tome razmisljala x-)
2022 11 22
Samo je falilo ovako nešto ovde da čujem, bolje bi Vam bilo da obrisete ovu temu,brukate se za nešto mizerno.Zapitajte se da li bi Vi na njenom mestu tako fino postupili?
2022 11 23
Prodavac pristao na svaki moguci dogovor, kupac ne zeli nista sem davanja negativne ocene, ja ne znam da li ste vi sad srecni sto ste totalno nepotrebno dodelili negativnu😫
2022 11 23
Slažem se sa svima a pogotovo sa članicom masha91.
2022 11 23
Ne znam sta da napisem osim FUJ. Za 100 dinara??? 100dinara??? Za 100 dinara razvlaci clanicu koja je krajnje korektna??? By the way sta danas mozete da kupite za tih famoznih 100 DINARA? Flasicu vode od 0.5? Pozitivna strana ove teme je sto nam je skrenuta paznja na to koga treba izbegavati!
2022 11 23
Kakav smo to narod postali...
2022 11 23
> misslana: > Pozitivna strana ove teme je sto nam je skrenuta paznja na to koga treba izbegavati! 👏🙂
2022 11 30
1 2