Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Cim pocinje sa "duso, draga"... negativno iskustvo sa kupcem Fevronija2000

Dajte te farmerke na humanitarnu licitaciju za zivotinje ili za lecenje neke osobe i zaboravite na sve ovo
2022 11 22
Opet Lazarevac :')
2022 11 22
Devojke hvala vam na podrsci, zaista mi znaci ❤️
2022 11 22
> Esprit21: > Dajte te farmerke na humanitarnu licitaciju za zivotinje ili za lecenje neke osobe i zaboravite na sve ovo Pomazem ja zivotinjama. Trenutno imamo kod kuce 14 pasa, 6 macaka i 1 zeku, to sve treba nahraniti 😁
2022 11 22
Ne kazem da ne pomazete, nego posto su vama stres donele zbog 250 dinara, neka makar nekome pomognu. Ja bih tako uradila i zaboravila na ovu clanicu, konstatovala bih se sa adminom oko utiska i zaboravila da osoba postoji. Stavite je na neku internu blok listu jer na sajtu ta opcija ne postoji. Nije vredno zivaca
2022 11 22
Za to vreme koliko se natezala da bi dokazala 1 pogresan cm, koliko je samo mogla korisnih stvari da uradi po kuci na primer, ili oko svojih obaveza😂😂 Da ne spominjem koliko je vremena Vama potrošila. Da imam tu neumornost i borbu u sebi oko dokazivanja krive nogavice gde bi mi kraj bio 😂 Za taj novac, tuzno zaista. Svaka Vama cast na strpljenju i izvedenoj situaciji do kraja. Svega ima ovde. Srecno u narednim saradnjama 🍀
2022 11 22
Mene je jedna ovako izmaltretirala ali kad sam poklanjala stvar. Oglasila sam u poklone, napisala da se javi ko hoce na temi, ona se javlja privatno. Kazem joj da se javi na temi, kad je pocela da me spamuje glupostima, da drami, da deli ocenu bez saradnje ironicno. Preselo mi. Predmet sam poklonila u humanitarne licitacije, neko dobio predmet, a dete pomoc. Baksuzi nikome ne trebaju.
2022 11 22
KAKAV ENERGETSKI VAMPIR!!!! :@ :@ :@ :@ :@ :@ :@ :@
2022 11 23
Sa postovanjem ali ti si luda sto si se spustala na njen nivo 😒 p.s. na njene se slike lepo vidi da je nogavicu okrenula poprecke , tvrdim da je tako jer nije slikala cele farmerke nego samo donji deo. Ja bi njoj zabranila kupovinu za ceo zivot ! ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/488689ac41e13c98e9d01e3e5aff5a12.jpg) Umesto gore po njenoj prici da ide na još šire ono je uže, zato sto je kazem opet okrenula poprecke nogavicu 🧐
2022 11 23
Mislila sam da se više nikada neću oglašavati ali ovde moram. Prodate bukvalno dzabe farmerice, pritom poklonite još jedne i dobijete ovakvu zahvalnost. Još Vas uvuče u trošak. Što reče jedna članica ovo se ne vidja često. Kakva drskost i bezobrazluk!!! Da sam na Vašem mestu ne bih vratila novac niti bih preuzela nazad paket. Sada ste još u minusu. Znam Vas kao divnu članicu, odatle i moja reakcija.
2022 11 23
Ne mogu da verujem sta citam, izivljavanja za cifre od 100, 200 din! Stefaniii lekcija za buduce saradnje. Vase pravo je da odustanete ako po komunikaciji vidite problem u najavi. Citati samo ovu prepisku je mucno. Ali posle svakog nevremena dolazi lepo vreme, tako da sam sigurna da ce Vam sledeca saradnja biti divna. Veliki pozdrav za Vas i Vase zivotinjice <3
2022 11 23
Mene samo zanima da li su admini dozvvolili da se adekvatno oceni clanica 🤯
2022 11 24
Ma znam da je moja krivica jer sam dopustila da me pravi budalom, samo nisam htela da dizem frku za 250 din i posle jos da ispadnem prevarant jer sam joj prodala felericne farmerke, a ko ce da mi veruje bez dokaza... Nadam se da ce admin reagovati i ugasiti joj profil, ako ne barem da mogu negativnu/neutralnu da joj dam da vide i ostali ko je i sta je... Ali necu vise da se nerviram zbog ove zene, dovoljno vremena i zivaca sam potrosila na nju... Eto ja sam naucila lekciju. Hvala svakoj od vas ponaosob na podrsci ❤️ poljubac za sve
2022 11 24
> carobni_ormaric: > Mene samo zanima da li su admini dozvvolili da se adekvatno oceni clanica 🤯 Jos uvek mi nisu odgovorili na poruku...
2022 11 24
Jel zna mozda neko zasto mi se admin ne javlja? Pre 10 dana sam mu pisala tj pitala za pomoc i jos uvek mi nije odg, a videla sam da je bio online....
2022 11 28