Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Fiksna proteza, Beograd, iskustva?

Da li imate dobru preporuku, gde raditi fiksnu protezu za zube, za decu, u Beogradu? Kakva su vaša iskustva?
2022 11 23
Denta R, sve preporuke! Najpovoljniji i najprijatniji!
2022 11 23
> njelena360: > Denta R, sve preporuke! Najpovoljniji i najprijatniji! Hvala 😀
2022 11 23
Još neko iskustvo? Vunjak?
2022 11 23
Radmila Ivantic je moj stomatolog,u Zarkovu iza Super Vera a na njenu adresu dolazi prakticar,ortodont Jelena koja izradjuje fiksnu koja kosta 550 po vilici+1000din mesecna kontrola i menjanje gumica mesecno. Ja uskoro skidam gornju,i bas sam zadovoljna. Meni je preporuceno,posle moje preporuke su otisli jos dvoje koje je takodje zadovoljno. Placali smo mesecno po 100e za aparat plus 1h kontrola,bez obzira stavila jednu ili 2 takva je cena. ☺️
2022 11 23
> Ejndzi: > Radmila Ivantic je moj stomatolog,u Zarkovu iza Super Vera a na njenu adresu dolazi prakticar,ortodont Jelena koja izradjuje fiksnu koja kosta 550 po vilici+1000din mesecna kontrola i menjanje gumica mesecno. Ja uskoro skidam gornju,i bas sam zadovoljna. Meni je preporuceno,posle moje preporuke su otisli jos dvoje koje je takodje zadovoljno. Placali smo mesecno po 100e za aparat plus 1h kontrola,bez obzira stavila jednu ili 2 takva je cena. ☺️ Hvala, znači mi svaka informacija
2022 11 23
Verujem,i meni je nekada,pogotovo način plaćanja. 😁
2022 11 23